preloader
search-icon

Напрями роботи

Проєкти

project-image

Приватизація для всіх

Провели масштабну комунікаційну кампанію, щоби підвищити обізнаність і довіру українців до реформи приватизації.

project-image

2022 Без Тютюну

Розробили адвокаційну кампанію, спрямовану на депутатів Верховної Ради України. Це сприяло прийняттю комплексного антитютюнового закону.

project-image

Зміцнення потенціалу молодих жінок

Підсилили спроможність молодих жінок протистояти стереотипам і дискримінації, залучили їх до процесів прийняття рішень на місцевому рівні.

project-image

СХID: Перезавантаження

Розробили бренд-айдентику для комунікаційної кампанії, яка ламає стереотипи про Схід України та сприяє його економічному відновленню.

project-image

Артіфейк

Створили міжнародний мистецький проєкт — нестандартні та креативні інструменти стріт-арту стали на захист інфопростору.

project-image

Журналістика рішень

Допомогли створити понад 180 матеріалів у напрямі журналістики рішень. 194 журналісти взяли участь у наших тренінгах і вебінарах. А перший в Україні онлайн-форум із ЖР отримав майже 40 000 переглядів у Facebook.

project-image

Цінності через історії

Створили 30 відеосюжетів на різну тематику: від захисту прав людини та рівності до ініціатив у сфері довкілля та інновацій. Кожен герой на власному прикладі демонструє, як це — просувати європейські цінності у своїй громаді та Україні загалом.

project-image

Академія громадського активізму

Організували навчальну програму для посилення спроможностей лідерів громадського сектору. Завдяки системному навчанню, нетворкінгу, коучинговому та менторському супроводу вони опанували нові інструменти проєктного менеджменту, навчилися ефективно спілкуватися зі своєю аудиторією та співпрацювати одне з одним.

project-image

«Інтерньюз-Україна» святкує 25-річчя

Розвиток медіа, стратегічні комунікації, інформаційна безпека – до 25-річчя згадуємо наші найяскравіші ініціативи, продукти та перемоги.

project-image

Про ЄС просто й доступно

Працюєте у сфері журналістики чи просто цікавитесь Європейським Союзом? ГО «Інтерньюз-Україна» у співпраці з Представництвом ЄС в Україні представляють нове видання про Європейський Cоюз та його діяльність в Україні.