preloader
search-icon

Напрямки роботи

Проекти

project-image

Криза як шанс

Розробили та провели онлайн-курс «Криза та робота редакцій». Запропонували медіаспільноті нову візію: побачити у кризі можливості для редакцій, винести з карантину (як і з решти подібних кризових ситуацій) досвід та цінні уроки, а виклики перетворити на можливості для зростання.

project-image

Ukrainian Regional Media Guide 2020

Перший англомовний звіт про українські регіональні медіа за 2020-й рік. В основі документу – огляд понад 400 регіональних видань в усіх 24 областях України, включно із тимчасово окупованими територіями.

project-image

Україна в історіях та оповідях

Випустили збірку есеїв українських інтелектуалів, серед яких: Юрій Андрухович, Ірена Карпа, Ярослав Грицак, Лариса Денисенко, Андрій Бондар, Гаська Шиян та інші. Щоб зробити Україну зрозумілішою для іноземців, презентували книгу у 9-ти містах Європи.

project-image

Пропагандаріум

У легкій та розважальній формі навчили українців розпізнавати фейки та не вестися на кремлівські маніпуляції. Інтерактивну VR-інсталяцію відвідали понад 2300 гостей у 7-х містах України. За результатами проєкту у медіа вийшло 114 матеріалів, у тому числі 17 телесюжетів.

project-image

Вмісти життя у валізу

Через мистецькі підходи сприяли порозумінню між українцями з мирних територій та внутрішньо переміщеними особами. Організували три інсталяції у Києві, Львові та Одесі, де побували 976 відвідувачів. За результатами проєкту у медіа вийшов 121 матеріал про інсталяцію та проблеми переселенців.

project-image

УКРАЇНА – ЄС

Розробили Стратегію комунікування європейської інтеграції України, яка лягла в основу урядового документу. Разом з регіональними медіа пояснювали суспільству суть Угоди про асоціацію з ЄС.

project-image

СЛОВА ТА ВІЙНИ

Видали перший практичний посібник про досвід країни, що переживає тривалу інформаційну атаку. Підготували рекомендації по боротьбі з російською пропагандою. Презентували книгу у Раді Європи (Страсбург) та для інституцій і експертів ЄС (Брюссель).

project-image

УКРАЇНА+

Розповіли суспільству про надзвичайні вчинки звичайних українців. Понад 100 матеріалів сформували новий порядок денний для медіа – з новими цінностями та орієнтирами. Реалізували проект «Сусіди» – мультимедійні історії про повсякденне життя людей з України, Грузії та Молдови.

project-image

INTERNET FREEDOM

Запустили перший і єдиний в Україні веб-ресурс про Інтернет-свободу, ініціювали підписання Декларації вільного Інтернету в Україні, протистояли ухваленню репресивних законів.

project-image

DSS380

Відкрили першу в Україні Школу цифрової безпеки DSS380 для журналістів та громадських активістів, проводимо цифровий аудит організацій.