preloader
search-icon

Події

Можливості

Подія
Як писати про відбудову України

Відкриваємо набір на триденний онлайн-курс із журналістики рішень. Учасники дізнаються про основи цього жанру та як писати про відбудову України з його допомогою.

Подія
Покарати винних: злочини пропагандистів і військових РФ в Україні

У четвер, 25 травня проведемо експертну онлайн-дискусію «Покарати винних: злочини пропагандистів та військових РФ в Україні» за підтримки Національного демократичного інституту.

Подія
ЄС: просто про складне

2-4 червня запрошуємо на вступний курс «ЄС: просто про складне» для журналістів, який проходитиме в Луцьку

Подія
Україна: стійкість зв'язку та інтернету під час війни

26 травня 2023 р., у п’ятницю, у Києві відбудеться конференція «Україна: стійкість зв'язку та інтернету під час війни», яку проводить ГО «Інтерньюз-Україна» спільно з канадською неурядовою організацією eQualitie за підтримки Міністерства цифрової трансформації.

Подія
Мистецька відповідь України на російське вторгнення

2-9 червня 2023 р. Представництво ЄС в Україні запрошує 20 митців з України та країн-членів ЄС до участі в культурній резиденції. Її мета — осмислити культурну відповідь України на російську агресію, відзначити місце української культури в загальноєвропейській та підкреслити її унікальність.

Подія
Результати та досягнення реформи профтехосвіти

4 травня запрошуємо представників медіа та блогерів до участі в інформаційній сесії про ключові результати реформи професійної освіти та її потенціалу у відбудові України.

Подія
Як писати про відбудову України

Відкриваємо набір на вебінар із журналістики рішень. Учасники дізнаються, як писати про відбудову України через інструменти цього жанру. Також вони зможуть взяти участь у конкурсі стипендій на створення матеріалів.

Подія
Як працювати ефективно під час війни

Оголошуємо набір на онлайн-школу для регіональних і гіперлокальних медіа «Як працювати ефективно під час війни». Журналісти зможуть взяти участь у конкурсі  стипендій на створення матеріалів.

Подія
Російська пропаганда в Запорізькій області: виявлення, розвінчання, захист

Які наративи та канали поширення фейків використовує російська пропаганда в Запорізькій області? Якими є дезінформаційні наративи Росії під час війни? Якими є найбільш дієві методи розвінчання російських фейків? Відповіді на ці та інші запитання дізнавайтеся під час дводенного тренінгу 20 та 21 квітня.

Подія
Російська пропаганда в Харківській області: виявлення, розвінчання, захист

27 та 28 квітня беріть участь у дводенному тренінгу та дізнавайтеся, які наративи та канали поширення фейків використовує російська пропаганда в Харківській області, якими є дезінформаційні наративи Росії під час війни та якими є найбільш дієві методи розвінчання російських фейків.