preloader
search-icon

Події

Можливості

Подія
Флешмоб мобільних відеоісторій

Любите знімати відео на смартфон? Хочете, щоб іноземці більше дізналися про Україну? Тоді долучайтеся до флешмобу мобільних відеоісторій #MyStoryFromUkraine та вигравайте ґаджети для зйомки!

Подія
Академія громадського активізму

Фонд Східна Європа та Інтерньюз-Україна, за підтримки Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», розпочинають набір на річну комплексну програму «Академія громадського активізму».

Подія
Дні парламенту на Волині

23-25 лютого Програма USAID РАДА проведе Дні парламенту на Волині – серію заходів, спрямованих на підвищення обізнаності волинян щодо діяльності Верховної Ради та налагодження співпраці між депутатами та виборцями.

Подія
Інсталяція «НАТО – територія безпеки» в Херсоні

Інтерактивна інсталяція «НАТО – територія безпеки» пропонує жителям Херсона пройти нескладний квест, зануритись у віртуальну реальність, щоб дізнатись більше про одного з найголовніших партнерів України.

Подія
Інсталяція «НАТО – територія безпеки» у Запоріжжі

Інтерактивна інсталяція «НАТО – територія безпеки» пропонує жителям Запоріжжя пройти нескладний квест, зануритись у віртуальну реальність, щоб дізнатись більше про одного з найголовніших партнерів України.

Подія
Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?

Як відстежувати ботів та викривати маніпуляції? Які технічні та інтелектуальні ресурси для цього потрібні? Відповіді на ці питання ви отримаєте під час серії тренінгів «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції», які організовує ГО «Інтерньюз-Україна»

Подія
Креативна майстерня ARTIFAKE: Мистецтво проти пропаганди

За підтримки програми Європейського Союзу «Креативна Європа» ГО «Інтерньюз-Україна» відкриває набір учасників для міжнародного проєкту з медіаграмотності. Шукаємо митців, які працюють у напрямі street art і хочуть сприяти становленню критичного мислення українців.

Подія
Інтернет-технології заради демократії. Уроки протестів Білорусі та України

Чи допоможуть інтернет-технології громадянам Білорусі змінити політичний режим? Чи не перебільшена роль Telegram у боротьбі проти Лукашенка? Що є спільного у протестах в Україні (2013-2014) та Білорусі (2020-донині) з перспективи використання інструментів Інтернету для демократизації? Якими є обмеження інтернет-технологій під час протестів, і чи здатні уряди ефективно використовувати технології, аби придушити протест?

Подія
Прозора приватизація та оренда: Як це працює? Як контролювати?

У межах проєкту IWPR за підтримки МЗС Норвегії та USAID EDGE, ГО «Інтерньюз-Україна» спільно з ГО «ВоксУкраїна» (VoxUkraine) запрошують вас взяти участь у безкоштовній онлайн-школі «Прозора приватизація та оренда: Як це працює? Як контролювати?».

Подія
Журналістика рішень: як писати про реформи у час COVID-19

ГО «Інтерньюз-Україна» відкриває набір на дводенний вебінар (4 та 5 лютого 2021). На ньому учасники не лише дізнаються про нові підходи й тренди в журналістиці рішень, але й зможуть взяти участь у конкурсі та отримати стипендію на створення матеріалу.