preloader
search-icon

Події

Можливості

Подія
Підтримка ментального здоров'я

До 9 вересня запрошуємо українських журналістів перевірити свій психологічний стан і за потреби отримати допомогу спеціаліста.

Подія
Як захищати персональні дані під час війни та не лише

26 серпня 2022 року, у п'ятницю, об 11.00 запрошуємо представників громадських організацій та медіа на вебінар із цифрової безпеки

Подія
Журналістика та війна: як документувати воєнні злочини

27 липня відбудеться другий вебінар з особливостей роботи журналіста в умовах повномасштабної збройної агресії РФ проти України.

Подія
Журналістика та війна: як працювати в нових умовах

До участі запрошуємо медійників зі всієї України, які продовжують працювати в умовах війни та хочуть залишатись ефективними у своїй професії.

Подія
Екологічні хроніки: як вторгнення РФ впливає на довкілля України

Коли: четвер, 19 травня о 14:00. Учасники дискусії зможуть отримати стипендії на підготовку тематичних матеріалів.

Подія
Робота журналіста під час воєнного стану: як знайти баланс між свободою і безпекою

Мета заходу — віднайти найбільш ефективні механізми роботи медіаспільноти під час війни, які б дозволяли журналістам якісно виконувати свою роботу.

Подія
ARTIFAKE проведе арттерапію для українських школярів

Заняття допоможуть школярам навчитися проживати свої емоції під час війни за допомогою креативу. Реєстрація триває до середи, 11 травня (13:00).

Подія
Провина вцілілих під час війни

Як ідентифікувати у себе почуття провини за те, що вижив чи просто знаходишся у безпеці? Як із ним впоратися? Як налагодити життя у новому місці, повернутися до роботи та навчитися проживати емоційні гойдалки?

Подія
Що ми відчуваємо під час війни?

Щоби краще зрозуміти свої почуття та мати можливість підтримати себе та рідних під час війни, 4 квітня о 19:00 запрошуємо приєднатися до ефіру в Instagam.

Подія
Response to Russian Violence: Prospects of the Most Damaged Territorial Communities of Ukraine

Internews Ukraine is organizing an online conference with representatives of Ukrainian local authorities on 9 March (Wednesday).