preloader
search-icon

Події

Можливості

Подія
Стипендії на створення матеріалів про НАТО

Інтерньюз-Україна оголошує конкурс стипендій на створення матеріалів про НАТО.

Подія
У Києві презентують результати міжнародного проєкту ARTIFAKE

21 жовтня ГО «Інтерньюз-Україна» проведе пресконференцію міжнародного проєкту ARTIFAKE, що завдяки стріт-арту протидіє дезінформації та популяризує медіаграмотність.

Подія
У Києві вперше представлять Індекс захисту персональних даних

У понеділок, 20 вересня 2021 року, о 12:00, у Києві в УКРІНФОРМ ГО «Інтерньюз-Україна» представить результати дослідження 20 провідних технологічних українських компаній на предмет дотримання ними цифрових прав користувачів в аспекті захисту персональних даних.

Подія
Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?

Як відстежувати ботів та викривати маніпуляції? Які технічні та інтелектуальні ресурси для цього потрібні? Відповіді на ці питання ви отримаєте під час триденного тренінгу «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?», який організовує ГО «Інтерньюз-Україна»

Подія
Як розповідати про НАТО: місія для медіа

ГО «Інтерньюз-Україна» оголошує набір на онлайн-школу «Як розповідати про НАТО: місія для медіа» для журналістів(ок) зі східних та південних областей України, які прагнуть отримати та вдосконалити професійні знання щодо висвітлення теми НАТО в медіа.

Подія
Індекс регулювання онлайн-простору 2021

У четвер, 12 серпня, у Києві в УКРІНФОРМ ГО «Інтерньюз-Україна» представить дослідження щодо регулювання онлайн-простору в Україні крізь призму резонансних законопроєктів.

Подія
Хакатон громадських ініціатив

14 — 15 липня відбудеться дводенний Хакатон громадської активності — нетворкінгова онлайн-подія для громадських активістів Донецької, Луганської та Херсонської областей, що проводиться в межах програми «Академія громадського активізму».

Подія
Чому конспірологічна пропаганда успішна в Україні і що з цим робити?

В межах спільного проєкту команда дослідників з програми «Арена», ГО «Інтерньюз-Україна», Харківського інституту соціальних досліджень та Лабораторії журналістики суспільного інтересу дослідила вразливість української аудиторії та спротив антизахідній прокремлівській пропаганді за допомогою поєднання моніторингу ЗМІ та соціальних мереж, національного опитування та глибинних фокус-груп.

Подія
Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?

У чому особливості гібридної війни проти України? Як нами маніпулюють за допомогою Facebook, Google та YouTube? Якими є маніпуляції стосовно євроатлантичного вектору України? Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте під час поглибленого онлайн-тренінгу «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?», який організовує ГО «Інтерньюз-Україна».

Подія
Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?

Як нами маніпулюють політики та медіа? Чим шкідливі маніпуляції стосовно євроатлантичного вектору України? Як уникнути маніпуляцій у спілкуванні? Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте під час серії онлайн-тренінгів «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?», які організовує ГО «Інтерньюз-Україна».