preloader
search-icon

Події

Можливості

Подія
Як технології змінюють світ і чи залишиться свобода в 2030?

Як виглядатиме світ за 10 років через призму розвитку технологій та демократичного врядування, що справдиться — утопія Маска чи антиутопія Орвелла — запрошуємо на онлайн-зустріч в рамках Friday Security Nights від Школи цифрової безпеки DSS380.

Подія
Онлайн-конференція EU Study Days

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують набір учасників на онлайн-конференцію EU Study Days, яка відбудеться 23-24 липня 2020-го року.

Подія
How is Ukrainian Regional Media Surviving in the Coronacrisis?

On July 9th, Internews Ukraine presents a report on how the coronacrisis has influenced the Ukrainian regional media – both the challenges it has brought and how regional media have responded.

Подія
Конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою»

ГО «Вектор прав людини» оголошує Другий щорічний конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою». До участі запрошуються журналісти/ки, блогери/ки, які висвітлюють судову тематику.

Подія
Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції

ГО «Інтерньюз-Україна» організовує поглиблений онлайн-тренінг «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції».

Подія
Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?

Онлайн тренінг буде присвячено методам протистояння ботам, фейкам та інформаційним «вкидам» (зокрема, кремлівського походження) на основі досвіду іноземних та українських експертів.

Подія
Медіазліт: відкрито набір на літню онлайн-школу для журналістів

Для журналістів-початківців, які прагнуть відповідати сучасним викликам професії, ГО «Інтерньюз-Україна» оголошує набір на літню онлайн-школу «Медіазліт». Її мета – підготувати універсального професіонала, який зможе бути не лише автором тексту, але й фотографом, оператором, монтажером, SMM-спеціалістом.

Подія
Як за рік змінилася російська деза в Україні

ГО «Інтерньюз-Україна» у партнерстві з Texty.org.ua та UkraineWorld.org організовує 10 червня (15:00) онлайн-дискусію: «Гібридна війна на тлі пандемії: як за рік змінилася російська деза в Україні».

Подія
Етичні засади висвітлення діяльності терористичних організацій та їх лідерів у медіа

У форматі експертної дискусії пропонуємо розібратися, що не так з нещодавніми резонансними інтерв'ю з представниками адміністрації анексованого Криму та очільниками угруповань, які здійснювали окупацію Донецької та Луганської областей.

Подія
Мікробізнес в Україні: європейський досвід

27-29 травня Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на онлайн вебінари про можливості та перспективи розвитку мікробізнесу та програми допомоги від Європейського Союзу для мікропідприємництва.