preloader
search-icon

Шукаємо у команду

Вакансії

31 / 01 / 22
Відкрита

Копірайтер

Писати тексти – це ваше покликання і потреба? Прагнете працювати над суспільно важливими проєктами, які змінюють світ? Тоді ми шукаємо саме вас!

31 / 01 / 22
Відкрита

Координатор проєктів

Маєте відмінні організаторські навички? Любите спілкуватися з людьми та відповідально ставитеся до дедлайнів? Тоді ми шукаємо саме вас!

31 / 01 / 22
Відкрита

Фінансовий менеджер

Маєте вищу економічну чи фінансову освіту? Вас не лякають дедлайни, бюджети й фінансові звітності? Тоді подавайтеся на вакансію фінансового менеджера!

31 / 01 / 22
Відкрита

Фінансовий аналітик

Шукаємо уважного й відповідального фахівця, який не боїться бюджетів і дедлайнів, обожнює планування та щиро радіє, коли його зусилля приносять бажаний результат.

31 / 01 / 22
Відкрита

Координатор комунікаційних проєктів

«Інтерньюз-Україна», організація з експертизою на ринку медіа, комунікацій, освіти та консалтингу шукає Координатора комунікаційних проєктів.

31 / 01 / 22
Відкрита

SMM-менеджер

Цікавитеся сучасними медіатрендами? Поділяєте європейські цінності та готові працювати над їх утвердженням в Україні? Умієте писати про складне простою мовою? Знаєте, як створити зацікавити аудиторію? Ви дуже потрібні нашій команді!

31 / 01 / 22
Відкрита

Таргетолог

Знаєте, як створити віральний контент? Умієте запускати таргетовану рекламу в соцмережах? Ваші тексти хочеться шерити після першого ж речення? Ви дуже потрібні нашим проєктам!

31 / 01 / 22
Відкрита

Грант-менеджер

Шукаємо грант-менеджера, який зможе ефективно працювати над розробкою концепцій та успішним поданням грантових і тендерних заявок.

01 / 02 / 22
Відкрита

SMM-менеджер/-ка для англомовних проєктів

Відмінно володієте англійською мовою? Умієте писати про складне простою мовою? Знаєте, як створити віральний контент? Ви дуже нам потрібні!