preloader
search-icon

Шукаємо у команду

Вакансії

01 / 12 / 22
Відкрита

Фандрейзер

Шукаємо координатора фандрейзингової діяльності, який зможе ефективно працювати над розробкою концепцій та успішним поданням грантових і тендерних заявок.

10 / 12 / 22
Відкрита

Менеджер проєктів

Маєте відмінні організаторські навички? Любите спілкуватися з людьми та відповідально ставитеся до дедлайнів? Почуваєтеся в онлайні як риба у воді? Вас не налякати масивними Excel-таблицями та амбітними цілями? Прагнете підтримувати та розвивати медіаринок України? Тоді ми шукаємо саме вас!

10 / 12 / 22
Відкрита

Консультант з комунікаційних питань

Оголошуємо конкурс на пошук консультанта з комунікаційних питань в межах проєкту «РАДА: наступне покоління», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

10 / 12 / 22
Відкрита

Консультант з розбудови партнерств

Оголошуємо конкурс на пошук консультанта з розбудови партнерств в межах проєкту «РАДА: наступне покоління», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

11 / 12 / 22
Відкрита

Комунікаційний координатор європейських проєктів

Якщо ви знаєте різницю між Європейською Радою, Радою ЄС та Радою Європи. Якщо не плутаєте ЄІБ та ЄБРР. Якщо вправно володієте письмовими українською та англійською мовами. Якщо вмієте перетворювати складні тексти у прості й зрозумілі. Тоді ми точно шукаємо вас.