preloader
search-icon

Медіалайфхаки

Можливості

Медіалайфхак
Як підготуватися до інтерв’ю зі свідками та постраждалими від воєнних дій

Вже четвертий місяць журналісти нон-стоп висвітлюють повномасштабну війну РФ проти України: щодня спілкуються з людьми, які втекли від обстрілів, розповідають історії тих, хто пройшов окупацію, втратив домівки чи пережив насилля з боку російських військових. Тож перед журналістами постає значний виклик: як працювати зі свідками війни, щоби не нашкодити їм та собі?

Медіалайфхак
8 програм для журналістських розслідувань

Журналістські розслідування можуть стати доказами військових злочинів РФ в Україні. Зібрали 8 сервісів, які допоможуть журналістам-розслідувачам перевірити метадані зображень або відео та зібрати доказову базу злочинів у зручному форматі.

Медіалайфхак
Медійники-поборники свободи преси

Розповідаємо історії сміливих журналістів-розслідувачів, які попри значні утиски знайшли в собі сили розповідати правду.

Медіалайфхак
6 правил, як провести бекап

Нагадуємо про важливість резервного копіювання та ділимося 6 порадами, як провести його правильно.

Медіалайфхак
Як журналісту вести Instagram-сторінку

Хочете розвинути Instagram-сторінку вашого медіа чи свою власну? Читайте 10 порад, які зроблять акаунт професійним і допоможуть адаптувати матеріали під різні формати.

Медіалайфхак
7 порад для написання репортажу

Як підготувати новину, щоби зачепити увагу аудиторії? З чого має складатися лід і заголовок? Зібрали 7 порад, які допоможуть структурувати матеріал і зацікавити читачів.

Медіалайфхак
Що готує 2022-й: прогнози експертів «Інтерньюз-Україна»

Минулий рік не лише загартував нас новими викликами, але й навчив їх гідно долати. А що підготував 2022-й? Експерти «Інтерньюз-Україна» поділилися прогнозами щодо кіберзагроз та інформаційної безпеки, комунікації України за кордоном і відносин з ЄС.

Медіалайфхак
Web Summit 2021: нові тренди IT-технологій та українські стартапи

У листопаді 2021-го наші голова правління Костянтин Квурт і виконавча директорка Наталя Педченко відвідали всесвітню технологічну конференцію — Web Summit 2021 у Лісабоні, Португалія. Цьогоріч Україна вперше представила власний стенд, де презентувала проєкт ‎Дія City, робота HU-Bot і ще 14 стартапів. Розповідаємо про головні тренди IT-технологій, актуальні теми цифрового світу та здобутки українців.

Медіалайфхак
10 ідей для новорічного контенту

Як медіа урізноманітнити новинну стрічку під час новорічних свят і на які теми писати? Прочитайте декілька ідей, які допоможуть компенсувати відсутність інфоприводів.

Медіалайфхак
7 історій ув'язнених письменників/-ниць

За даними PEN America, у 2020 р. щонайменше 273 письменників, науковців і громадських інтелектуалів у 35 країнах ув’язнили й несправедливо утримували під вартою. Щоби привернути увагу до цієї проблеми ми підготували історії несправедливо засуджених і ув'язнених українських і закордонних письменників і письменниць.