preloader
search-icon

Медіалайфхаки

Можливості

Медіалайфхак
Наративи роспропаганди на Запоріжжі, або покращення вашого життя «вже ніколи»

Росія активно використовує дезінформацію як зброю, перекручуючи факти та маніпулюючи думками українців, росіян та іноземців. Аналітики та фактчекери розповіли про основні методи та наративи російської пропаганди на Запоріжжі та в Україні загалом.

Медіалайфхак
Наративи російської пропаганди в Полтавській області

Російська пропаганда невпинно створює нові фейки та маніпуляції навколо всього, що відбувається в Україні. Під час онлайн-тренінгу, організованого Представництвом ЄС в Україні та ГО «Інтерньюз-Україна», аналітики та фактчекери проаналізували наративи рф і канали поширення фейків на Полтавщині.

Медіалайфхак
Наративи роспропаганди на Херсонщині, або «росія тут ніколи»

«Особливість російської пропаганди в тому, що вона постійно пристосовується до змін в інфопросторі» — експерти розповіли про «секрети ефективності» російської пропаганди та які наративи роспропаганда поширює на Херсонщині.

Медіалайфхак
8 українських медійниць, які стали голосом України у світі

Минулого року Україна стала важливим гравцем на міжнародній арені: її підтримували, про неї говорили — не лише в контексті війни, а й перемог і здобутків. Розповідаємо про 8 українських медійниць, які зробили вагомий внесок у поширення правди та формування іміджу нашої країни.

Медіалайфхак
Перші кроки літератора. Поради для початківців від Любка Дереша

Як змусити читача співпереживати? Як відібрати матеріал для історії та як працювати із сюжетом? Український письменник Любко Дереш поділився порадами для початківців щодо технології написання текстів.

Медіалайфхак
Як журналістам використовувати ШІ та ChatGPT на свою користь

ChatGPT справді може замінити живу силу чи це допоміжний інструмент для у повсякденній роботі редакції? Читайте, як журналістам ефективно використовувати цей бот у своїй роботі.

Медіалайфхак
7 розсилок, на які варто підписатися медійникам

Помічали, що серед шаленої кількості інформації складно вхоплювати всі новини медіасфери? На поміч прийдуть розсилки — ви матимете доступ до найголовніших подій, корисних ресурсів та інших медіацікавинок.

Медіалайфхак
Як писати власні історії: поради для початківців від Еліни Слободянюк

Як писати власні історії? Читайте поради з технології написання текстів від експертки з копірайтингу та комунікацій Еліни Слободянюк.

Медіалайфхак
10 порад, як знімати Instagram Reels

Шалена популярність TikTok, Instagram Reels і запровадження YouTube Shorts розпочали нову еру «медіа короткої форми». Тому такі відео — must для вашого контент-плану. Але просто зняти відео вже недостатньо. Ділимося 10 порадами, як створити якісні та віральні Instagram Reels.

Медіалайфхак
6 застосунків для створення Instagram Stories

Instagram Stories — одна з найяскравіших функцій цієї соцмережі, але як зробити їх небанальними та креативними? Зібрали 6 додатків, які вам у цьому допоможуть.