preloader
search-icon

Медіа лайфхаки

Можливості

Медіа лайфхак
Як журналісту вести Instagram-сторінку

Хочете розвинути Instagram-сторінку вашого медіа чи свою власну? Читайте 10 порад, які зроблять акаунт професійним і допоможуть адаптувати матеріали під різні формати.

Медіа лайфхак
7 порад для написання репортажу

Як підготувати новину, щоби зачепити увагу аудиторії? З чого має складатися лід і заголовок? Зібрали 7 порад, які допоможуть структурувати матеріал і зацікавити читачів.

Медіа лайфхак
Що готує 2022-й: прогнози експертів «Інтерньюз-Україна»

Минулий рік не лише загартував нас новими викликами, але й навчив їх гідно долати. А що підготував 2022-й? Експерти «Інтерньюз-Україна» поділилися прогнозами щодо кіберзагроз та інформаційної безпеки, комунікації України за кордоном і відносин з ЄС.

Медіа лайфхак
Web Summit 2021: нові тренди IT-технологій та українські стартапи

У листопаді 2021-го наші голова правління Костянтин Квурт і виконавча директорка Наталя Педченко відвідали всесвітню технологічну конференцію — Web Summit 2021 у Лісабоні, Португалія. Цьогоріч Україна вперше представила власний стенд, де презентувала проєкт ‎Дія City, робота HU-Bot і ще 14 стартапів. Розповідаємо про головні тренди IT-технологій, актуальні теми цифрового світу та здобутки українців.

Медіа лайфхак
10 ідей для новорічного контенту

Як медіа урізноманітнити новинну стрічку під час новорічних свят і на які теми писати? Прочитайте декілька ідей, які допоможуть компенсувати відсутність інфоприводів.

Медіа лайфхак
7 історій ув'язнених письменників/-ниць

За даними PEN America, у 2020 р. щонайменше 273 письменників, науковців і громадських інтелектуалів у 35 країнах ув’язнили й несправедливо утримували під вартою. Щоби привернути увагу до цієї проблеми ми підготували історії несправедливо засуджених і ув'язнених українських і закордонних письменників і письменниць.

Медіа лайфхак
8 порад, як підготувати фотоесе

Світлини можуть передавати не лише емоції чи моменти з життя, але й розповідати цілі історії. За допомогою самих зображень можна розкрити перебіг подій, а з розвитком цифрових технологій передати їх у формі скролітелінгу (scrollytelling) — інтерактивної динамічної оповіді. Зібрали 8 порад, які допоможуть підготуватися до зйомки та правильно розкрити тему.

Медіа лайфхак
Як зняти документальний фільм? Поради від Кена Бернса

На що варто звернути увагу під час зйомок документального фільму? Як правильно побудувати розповідь і зацікавити глядачів із першого кадру? Ділимося порадами американського кінорежисера та продюсера Кена Бернса.

Медіа лайфхак
10 кроків для просування подкасту

Як просувати свій подкаст? Зібрали 10 ефективних способів, які допоможуть правильно запустити канал, створити привабливий контент і залучити аудиторію.

Медіа лайфхак
8 корисних програм для блогерів

Які програми стануть у нагоді сучасному блогеру? Зібрали 8 ресурсів для створення й монетизації контенту, залучення аудиторії й ефективного тайм-менеджменту.