preloader
search-icon

Новини

Можливості

Новина
Результати та досягнення реформи професійної освіти

17 березня Міністерство освіти і науки провело інформаційну сесію про результати та досягнення реформи професійної освіти для блогерів і журналістів. На заході обговорили ключові виклики та перемоги реформи.

Новина
В Україні виходить фільм про людей, які пережили російську окупацію

У його основі — свідчення постраждалих від російських злочинів у Київській, Харківській і Донецькій областях. Режисером фільму став лауреат Мадридського кінофестивалю.

Новина
У 7-ми областях України з'явилися білборди кампанії #БезпекаЦиВільних

Як переходити дорогу у темний час доби, безпечно обігрівати оселю, поводитися з підозрілими предметами – ці та інші поради відображені на бордах у межах кампанії #БезпекаЦиВільних.

Новина
Конкурс журналістських матеріалів на тему цивільної безпеки

Запрошуємо журналістів регіональних та місцевих медіа з Полтавської, Одеської, Житомирської, Рівненської, Львівської, Волинської та Закарпатської областей взяти участь у конкурсі журналістських матеріалів

Новина
Експертна підтримка для регіональних медіа

Запрошуємо редакції регіональних медіа з усієї України взяти участь у програмі експертної підтримки. 40 відібраних медіа отримають менторську та стипендійну підтримку у розмірі 36,000 грн.

Новина
Українці покращать знання з цивільної безпеки

Стартувала інформаційна кампанія «Безпека (Ци)Вільних», покликана підвищити обізнаність мешканців громад щодо питань цивільного захисту.

Новина
Результати конкурсу журналістських робіт

1 грудня Мінрегіон разом з Радою Європи та ГО «Інтерньюз-Україна» привітали переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Новина
«АПҐРЕЙД НА 360°»: МЕНТОРСЬКА ПРОГРАМА ДЛЯ РЕДАКЦІЙ ЗІ СХОДУ ТА ПІВДНЯ УКРАЇНИ

Запрошуємо редакції регіональних медіа зі Сходу та Півдня України взяти участь у конкурсі «Апґрейд на 360°» та отримати аудит редакції за кількома напрямами, консультації від експертів, а також 10 стипендій на виробництво журналістських матеріалів.

Новина
Національна платформа NADIYNO допоможе українцям із цифровою безпекою

8 листопада ГО «Інтерньюз-Україна» презентувала безплатний інструмент підтримки українців із цифрової безпеки — онлайн-платформу Nadiyno.

Новина
Інформаційні матеріали із саміту G-20 для регіональних медіа

ГО «Інтерньюз-Україна» пропонує українським регіональним медіа отримати інформаційні матеріали з саміту G-20 для подальшого допрацювання та розповсюдження.