preloader
search-icon

Новини

Можливості

Новина
Місцеві вибори 2020 та соціальні медіа: розділяй і джинсуй?

Місцеві вибори 2020 року вкотре продемонстрували, наскільки великим ресурсом у політичному протистоянні є соціальні медіа. Кількість і різноманіття політичної агітації тут якщо не більше, то точно не менше ніж у класичних медіа.

Новина
#PrisonersVoice: почуйте голоси бранців Кремля

20 жовтня 2020 року відбулась презентація мобільного додатку доповненої реальності #PrisonersVoice

Новина
Ukraine in 2 Minutes

UkraineWorld, англомовне медіа ГО “Інтерньюз-Україна”, та Український інститут запустили спільний проєкт “Ukraine in 2 Minutes”.

Новина
«Інтерньюз-Україна» успішно пройшла міжнародний аудит за 2019 рік

У вересні 2020 р. громадська організація «Інтерньюз-Україна» отримала звіт про проведення міжнародного аудиту за 2019 рік. Аудит проводився незалежною аудиторською компанією Deloitte Ukraine.

Новина
Викрито мережі тролів антизахідних політиків в Україні

Дослідження викриває мережі фейкових підписників, які проросійські й антизахідні гравці використовують у своїй інформаційній війні проти Європи, США, європейської інтеграції України та її незалежності від Росії.

Новина
Як антизахідні сили використовують армії тролів

Фейкові фанати: Як антизахідні сили в Україні та Росії використовують армії тролів для просування власних інтересів

Новина
Звернення з нагоди 20-х роковин убивства Георгія Ґонґадзе

Оскільки Україна є незалежною демократичною країною, де цінують свободу слова й безпеку громадян, зокрема тих, хто бореться за правду, журналісти не мають зазнавати утисків, нападів й ставати жертвами вбивств, а справи проти виконавців та замовників мають бути розслідувані, а не сфабриковані правоохоронними органами.

Новина
Kyiv Media Week 2020: медіатренди в період пандемії

Новий світ – нові виклики. Утім жодні виклики не стали на заваді проведенню 10-го Kyiv Media Week. Цей форум є головною українською платформою для аналітики медіаринку та оглядів світових медіаіндустрій від провідних експертів.

Новина
Донбас Медіа Форум 2020: співпраця медіа під час ізоляції

"Співпраця медіа під час ізоляції" — лозунг шостого Донбас Медіа Форуму. 11-12 вересня майже 60 спікерів взяли участь у 18-ти заходах Форуму по 1,5-2 години кожен. Прямі включення з різних міст України, а також інших держав: Нікарагуа, Хорватії, Естонії, Великої Британії та Грузії — пандемія COVID19 сприяла зміні формату та розширенню географії Форуму.

Новина
Перший регіональний Pay Wall та інсайти про розлучення

Перший регіональний Pay Wall та інсайти про розлучення — чим дивують переможці нашого грантового конкурсу.