preloader
search-icon

Новини

Можливості

Новина
Результати конкурсу журналістських робіт

1 грудня Мінрегіон разом з Радою Європи та ГО «Інтерньюз-Україна» привітали переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Новина
«АПҐРЕЙД НА 360°»: МЕНТОРСЬКА ПРОГРАМА ДЛЯ РЕДАКЦІЙ ЗІ СХОДУ ТА ПІВДНЯ УКРАЇНИ

Запрошуємо редакції регіональних медіа зі Сходу та Півдня України взяти участь у конкурсі «Апґрейд на 360°» та отримати аудит редакції за кількома напрямами, консультації від експертів, а також 10 стипендій на виробництво журналістських матеріалів.

Новина
Національна платформа NADIYNO допоможе українцям із цифровою безпекою

8 листопада ГО «Інтерньюз-Україна» презентувала безплатний інструмент підтримки українців із цифрової безпеки — онлайн-платформу Nadiyno.

Новина
Інформаційні матеріали із саміту G-20 для регіональних медіа

ГО «Інтерньюз-Україна» пропонує українським регіональним медіа отримати інформаційні матеріали з саміту G-20 для подальшого допрацювання та розповсюдження.

Новина
Вимагаємо від ООН трибуналу над пропагандистами РФ

Заява до ООН з вимогою створити спеціальний міжнародний Трибунал над президентом Росії Володимиром Путіним та посадовими особами РФ, які відповідають за розв’язання загарбницької війни з численними воєнними злочинами скоєними щодо народу України.

Новина
Результати Програми грантів Media Fellowship-2022

Видання «Рубрика», «Букви», а також українські блогери та журналісти отримали грант Media Fellowship-2022 і 3750 доларів США на створення матеріалів, які висвітлюють проблему тютюнових виробів та необхідності контролю над тютюном.

Новина
Media Fellowship 2022

Запрошуємо українських медійників та лідерів думок, які висвітлюють проблему вживання тютюнових та нікотинових виробів та необхідності посилення державної політики для подолання епідемії вживання тютюну долучитися до цьогорічної хвилі Програми грантів Media Fellowship-2022!

Новина
Закликаємо засудити пропагандистів рф

Медіарух закликає світові медіаасоціації засудити пропагандистів рф, як це зробили польські колеги.

Новина
Російських пропагандистів потрібно судити як воєнних злочинців – Асоціація польських журналістів

Кремлівські пропагандисти винні в скоєних російською армією злочинах у такій же мірі, як і самі солдати.

Новина
Як лікують «кришталевих» людей в Україні під час війни

З якими проблемами стикнулися «кришталеві» люди через російську агресію, як їх вирішувати у своєму регіоні, виявляти та лікувати кришталеву хворобу обговорювали лікарі та пацієнти під час онлайн-конференції «Діагностика та лікування недосконалого остеогенезу в Україні» 17 серпня 2022 р.