preloader
search-icon

Новини

Можливості

Новина
Захищатися — це наш обов’язок

У сучасному світі відносини свободи слова та пропаганди стали значно складнішими. Пропаганда, дезінформація та зловмисні інформаційні операції часто використовують свободу слова проти неї самої. Вони використовують демократію для того, аби повалити демократію. Саме такою є стратегія кремлівської пропаганди в Україні та в багатьох інших країнах світу.

Новина
Інтернет-технології під час протестів в Україні (2013-2014) та Білорусі (2020): результати дослідження

Авторитарні уряди не здатні ефективно протистояти новим форматам горизонтального децентралізованого протесту. Таким є головний висновок дослідження «Роль інтернет-технологій у розвитку продемократичних рухів. Кейси протестів в Україні 2013–2014 та Білорусі 2020», яке ГО «Інтерньюз-Україна» презентувала 1 лютого 2021 року.

Новина
Що готує 2021-й: прогнози експертів «Інтерньюз-Україна»

Запитали експертів «Інтерньюз-Україна» про їхні прогнози щодо офісної роботи у 2021-му, соцмереж, кібербезпеки та відносин з ЄС.

Новина
Переможці конкурсу журналістських робіт

15 журналістів отримали нагороди у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – 2020».

Новина
Тендер на створення візуальної айдентики (продовжено до 20 січня)

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на створення уніфікованої візуальної айдентики для оформлення інформаційних матеріалів.

Новина
Тендер на виконання медіапроєкту

Оголошуємо тендер на виконання медіапроєкту в національному онлайн-медіа в межах комунікаційної кампанії «Приватизація державного майна».

Новина
West Media Forum 2020: сила спільнот у час пандемії

Успішна читацька підтримка медіа можлива. Це доводили спікери 5-го West Media Forum, який пройшов 27-28 листопада в онлайн-форматі.

Новина
Місцеві вибори 2020 та соціальні медіа: розділяй і джинсуй?

Місцеві вибори 2020 року вкотре продемонстрували, наскільки великим ресурсом у політичному протистоянні є соціальні медіа. Кількість і різноманіття політичної агітації тут якщо не більше, то точно не менше ніж у класичних медіа.

Новина
Тендер на створення комунікаційних документів для Верховної Ради України

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на створення комунікаційних документів для ВРУ в рамках проєкту «Забезпечення експертного та організаційного супроводу діяльності, спрямованої на посилення комунікаційної спроможності українського парламенту", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через міжнародну благодійну організацію «Фонд Східна Європа» від 20 жовтня 2020 р.

Новина
#PrisonersVoice: почуйте голоси бранців Кремля

20 жовтня 2020 року відбулась презентація мобільного додатку доповненої реальності #PrisonersVoice