preloader
search-icon

Новини

Можливості

Новина
#PrisonersVoice на кінофестивалі goEast

Документальна стрічка, створена в межах проєкту ГО «Інтерньюз-Україна» #PrisonersVoice, отримала спеціальну згадку Open Frame Award на міжнародному фестивалі GoEast.

Новина
Всеукраїнський щорічний конкурс матеріалів про децентралізацію-2021

Якщо Ви пишете про громади, їхні виклики та здобутки, висвітлюєте результати реформи децентралізації, запрошуємо вас взяти участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Новина
Залучення регіональних стейкхолдерів до законотворчого процесу

Під час експертної онлайн-дискусії народні депутати України поділилися своїм досвідом ефективної комунікації зі стейкхолдерами.

Новина
Тренди в роботі регіональних медіа

Що об’єднує такі різні проєкти як Повернись Живим і The Ukrainians та чи платять в регіонах за контент?

Новина
Ukrainian Regional Media Guide 2021

ГО «Інтерньюз-Україна» презентує Ukrainian Regional Media Guide 2021 — англомовний огляд регіонального медіаландшафту України з найактуальнішою інформацією про понад 400 медіа всіх областей України, включно з тимчасово окупованими територіями.

Новина
Тендер щодо проведення фокус-групових досліджень

У межах реалізації Кампанії з інклюзивної інформації «Розмаїття діє», що фінансується Проєктом USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East), з метою підвищення помітності недопредставлених груп, як-от жінок, молоді, літніх людей, осіб з інвалідністю, ВПО, ЛГБТІ+, членів ромської громади та інших етнічних меншин і ветеранів АТО у Східній Україні, проводиться перший підготовчий етап кампанії — формативне дослідження.

Новина
Тендер на закупку послуг щодо оцінювання базових показників та оцінки впливу кампанії

У межах реалізації кампанії з інклюзивної інформації «Розмаїття діє», що фінансується Проєктом USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) ГО «Інтерньюз-Україна» проводить тендер на закупку послуг щодо оцінювання базових показників (baseline assessment) та оцінки впливу кампанії (аssessment of campaign impact).

Новина
Академія громадського активізму: можливості та переваги для учасників

4 березня о 13:00 в Укрінформi відбулася iнформаційна сесія «Академія громадського активізму: можливості та переваги для учасників».

Новина
Громадські організації об'єдналися, щоб розповісти про Україну

Україна нерідко асоціюється у світі з негативом – війною, корупцією, Чорнобилем та іншими явищами, що формують відповідний імідж країни та підривають довіру і повагу до неї.

Новина
Захищатися — це наш обов’язок

У сучасному світі відносини свободи слова та пропаганди стали значно складнішими. Пропаганда, дезінформація та зловмисні інформаційні операції часто використовують свободу слова проти неї самої. Вони використовують демократію для того, аби повалити демократію. Саме такою є стратегія кремлівської пропаганди в Україні та в багатьох інших країнах світу.