preloader
search-icon

Новини

Можливості

Новина
WEST MEDIA FORUM 2021: ПРАВДІ ПОТРІБНІ МЕДІА

Правді потрібні медіа — під таким лейтмотивом 26–27 листопада відбувся шостий West Media Forum. Цьогоріч захід зібрав понад 300 учасників, 25 українських і закордонних медіаекспертів і 12 000 переглядів у Facebook. Вдруге офіційним і єдиним міжнародним партнером заходу виступило Представництво Європейського Союзу в Україні.

Новина
Заява щодо необхідності належного фінансування Суспільного у 2022 році

Ми, громадські організації, що підписалися нижче, звертаємо увагу Комітету Верховної Ради України з питань бюджету на неприпустиму ситуацію, що складається щороку з фінансовим забезпеченням суспільного мовлення.

Новина
«Апґрейд на 360°»: менторська програма для редакцій зі Сходу та Півдня України

ГО «Інтерньюз-Україна» запрошує редакції регіональних медіа зі Сходу та Півдня України взяти участь у конкурсі «Апґрейд на 360°» та отримати аудит стратегії редакції, довгострокове наставництво, 10 стипендій на виробництво матеріалів, SEO-аналіз і рекомендації по роботі сайту.

Новина
Комплексна робота над контентом і монетизацією: історії успіху медіа, яким вдалося

Уже вдруге ГО «Інтерньюз-Україна» співпрацює з редакціями Цукр і Рубрика в межах проєкту AUDS. Протягом 9 місяців вони не лише підвищили доходи та збільшили аудиторію, а й розвинулись як команди. Що стало запорукою успіху редакцій?

Новина
Donbas Media Forum 2021: переосмислення нових реалій

Адаптація до сучасних викликів, боротьба з дезінформацією та новітні загрози для медіа – ключові теми Донбас Медіа Форуму 2021. Цьогоріч він відбувся у змішаному форматі: онлайн з елементами ток-шоу в телевізійній студії у Києві.

Новина
У Києві презентували результати міжнародного проєкту ARTIFAKE

21 жовтня ГО «Інтерньюз-Україна» провела підсумкову пресконференцію міжнародного проєкту ARTIFAKE, що завдяки стріт-арту протидіє дезінформації та популяризує медіаграмотність.

Новина
Тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на закупівлю комп’ютерного обладнання в межах проекту «РАДА: наступне покоління» (RANG).

Новина
Заява щодо політик Інтерньюз-Україна у сферах свободи інтернету та захисту цифрових прав в Україні

П'ять років тому, у 2016 році, ГО «Інтерньюз-Україна» однією з перших серед громадських організацій започаткувала новий напрям своєї діяльності – захист вільного розвитку інтернету в Україні, реалізуючи свої перші проєкти з адвокації свободи інтернету.

Новина
Люди дії: бізнес-історії сьогодення

СУП та «Нова пошта» оголошують конкурс для журналістів «Люди дії: бізнес-історії сьогодення»

Новина
Kyiv Media Week 2021: Перезавантаження медіабізнесу

Найважливіші процеси в аудіовізуальній індустрії, свіжа аналітика та унікальні дослідження ринку, дискусії стейкхолдерів зі сфери цифрового контенту, міжнародної та української медіаіндустрії — у фокусі Kyiv Media Week, найбільшого медіафоруму Східної Європи.