preloader
search-icon

Новини

Можливості

Новина
Тендер на виробництво віртуального анімованого 3D туру школою

Мета – створити багатофункціональний анімований 3D макет школи. Надсилайте заявку до 17 лютого 2020 р.

Новина
Конкурс з підтримки редакцій у цифровій безпеці

Запрошуємо українські медіа до участі в конкурсі, в якому команда фахівців DSS380 допоможе вберегтися від кіберзагроз, проведе аудит та поглиблені консультації з цифрової безпеки.

Новина
Стипендія на створення матеріалу, який може змінити життя громади

Набираємо учасників стипендіальної програми на створення матеріалів у напрямі журналістики рішень. Сума стипендії – від 2 000 грн до 4 000 грн. Надсилайте заявку до 24 січня.

Новина
Гранти на виробництво контенту та створення стратегії розвитку редакції 2020

Якщо ви маєте ідею, як удосконалити формати контенту вашого медіа, залучити нові аудиторії, побудувати системну роботу з рекламодавцями, ви можете отримати грант на її реалізацію у 2020 році.

Новина
Кібербезпека, соцмережі, відносини з ЄС: що готує 2020-й

Кінець року — доволі символічний час для роздумів над тим, що чекає Україну та світ упродовж наступних 12-ти місяців. Ми запитали п’ятьох експертів «Інтерньюз-Україна» про їхні прогнози щодо кібербезпеки, протидії фейкам, соцмереж та відносин з ЄС.

Новина
Нові медіапродукти 2019 спільно з «Інтерньюз-Україна»

Один із напрямів нашої діяльності — підтримка та розвиток незалежних медіа в Україні. Ділимося з вами цікавими медіапродуктами деяких із учасників програми грантів проєкту udience Understanding and Digital Support.

Новина
TrollessUA запустив розширення для Google Chrome

Тепер виявити тролів у Facebook стало набагато легше. Допомагає в цьому спеціальне розширення для браузера Google Chrome. Воно позначає підозрілі Facebook-акаунти, які навмисно маніпулюють суспільною думкою, поширюють фейки та використовують мову ворожнечі.

Новина
Стипендії на створення матеріалів у жанрі журналістики рішень

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує відкритий конкурс концепцій медіаматеріалів у жанрі журналістики рішень. Конкурс проводиться для журналістів Донецької та Луганської областей в рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

Новина
Web Summit 2019: цікаві стартапи та інсайти

У листопаді 2019 року наша виконавча директорка Наталя Педченко побувала на масштабній всесвітній технологічній конференції — десятому щорічному Web Summit, що вже втретє проходить у столиці Португалії — Лісабоні. Публікуємо найцікавіше звідти.

Новина
Нагороджено переможців конкурсу журналістських робіт про децентралізацію

16 журналістів отримали нагороди у Всеукраїнському конкурсі журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади 2019».