preloader
search-icon

Новини

Можливості

Новина
Імідж України за кордоном та глобальні медіа-тренди

Початок осені – традиційно новий сезон не лише для освітян та політиків, але ц для медіа. Щороку він супроводжується найбільшим у Центральній та Східній Європі медіа-форумом KYIV MEDIA WEEK.

Новина
Закликаємо президента відреагувати на перешкоджання роботі журналістів

Закликаємо Президента України Володимира Зеленського особисто публічно відреагувати на загрозливу тенденцію перешкоджання роботі журналістів та медіа з боку працівників Офісу президента.

Новина
Що ЗМІ у Вірменії, Грузії, Молдові та Україні повідомляють про Томос

Наші аналітики провели транскордонний моніторинг месиджів російської пропаганди у місцевих ЗМІ Вірменії, Грузії, Молдови та України, які повідомляли про заснування незалежної Православної Церкви України (ПЦУ).

Новина
«Інтерньюз-Україна» запускає новий адвокаційний проєкт

Ми запускаємо ініціативу зі створення Індексу регулювання інтернету. Проєкт має на меті запустити інструмент для моніторингу законодавчих кроків, що матимуть вплив на регулювання інтернету в Україні. Індекс допоможе оцінити якість запропонованих законопроектів згідно з чітко визначеними критеріями, спираючись на ідеали прав людини та медіа-свободи.

Новина
Тендер на надання друкарських послуг

Оголошуємо тендер на надання друкарських послуг у рамках проєкту «(Ре)візія історії: викриття історичної складової кремлівської інформаційної війни», що фінансується Міжнародним фондом «Відродження».

Новина
Можливості для медіа: осінь 2019

Перелік актуальних стипендій, грантів та конкурсів для медіа

Новина
Тендер на надання друкарських послуг

Оголошуємо тендер на надання друкарських послуг у рамках проєкту «Розуміти Україну: популяризація голосів українських інтелектуалів у світі», що фінансується Українським культурним фондом. Дедлайн подачі заявки – 5 вересня.

Новина
Мемократія: Як користувачі Facebook, Instagram та VK вплинули на склад нової Ради

За допомогою Neural Networks та методів Artificial Intelligence ми дослідили 4.1 млн постів від користувачів, які позначили Україну як країну свого проживання, у періоди до та одразу після парламентських виборів.

Новина
Не вестися на маніпуляції: в Одесі відкрили VR-інсталяцію «Пропагандаріум»

В Одесі відкрили інсталяцію про медіаграмотність і боротьбу з дезінформацією «Пропагандаріум».

Новина
Можливості для медіа: серпень 2019

У підбірці знайдете актуальні можливості серпня для журналістів і ЗМІ.