preloader
search-icon

Новини

Можливості

Новина
Тендер із постачання канцелярських і господарських товарів

Оголошуємо тендер із постачання канцелярських і господарських товарів у межах Програми «РАДА: наступне покоління», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Новина
Тендер на виготовлення поліграфічної продукції

ГО «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на виготовлення поліграфічної продукції в межах Програми «РАДА: наступне покоління», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Новина
Переможці конкурсу «Розуміння аудиторії та розвиток цифрових технологій»

Стали відомі два переможці грантового конкурсу від ГО «Інтерньюз-Україна» за фінансової підтримки Швеції та Internews. Редакції отримають гранти у розмірі 11600 GBP (британських фунтів) на реалізацію проєкту з інформаційно-цифрового вдосконалення свого медіа та створення контенту.

Новина
Тендер на надання послуг усного перекладу

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер з надання послуг усного перекладу в межах Програми «РАДА: наступне покоління», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Новина
Відкрито набір на міжрегіональні обмінні візити для журналістів

Прагнете збагатити досвід у журналістиці та познайомитися з колегами з інших регіонів? ГО «Інтерньюз-Україна» запрошує журналістів із Донецької, Луганської та Херсонської областей взяти участь у міжрегіональних обмінних візитах та перейняти досвід редакцій Львівщини, Івано-Франківщини, Волині й Закарпаття.

Новина
Посібник із медіаграмотності

Працюєте в громадському секторі, журналістиці або держуправлінні? Ці сфери часто стають об’єктом для інформаційних атак, поширення фейків та дезінформації. Тому наш посібник із медіаграмотності стане вам у пригоді, оскільки в ньому зібрані основні поради для захисту від інформаційних маніпуляцій.

Новина
Заява щодо ініціативи ліквідувати суспільне мовлення України

Ми, громадські організації у сфері медіа та захисту свободи слова, вважаємо неприпустимою ініціативу народного депутата Олега Дунди створити Державний інформаційний концерн телебачення і радіомовлення.

Новина
Тендер на надання послуг ментора/-ки

Оголошуємо тендер з відбору ментора/-ки щодо надання консультаційних послуг для журналістів-початківців.

Новина
Путівник з ефективних комунікацій

Працюєте в громадському секторі та хочете поліпшити комунікацію з аудиторією? Прагнете широкого висвітлення вашої діяльності в медіа та соцмережах? Тоді Путівник з ефективних комунікацій від Академії громадського активізму саме для вас.

Новина
Відкритий мікрофон DSS380: консультації з цифрової безпеки для медійників

До 22 грудня видання, вебплатформи чи журналіст можуть звернутися за консультацією, аудитом із цифрової безпеки чи допомогою у розв'язанні конкретного питання.