preloader
search-icon

Події та новини

Можливості

Медіалайфхак
Як писати власні історії: поради для початківців від Еліни Слободянюк

Як писати власні історії? Читайте поради з технології написання текстів від експертки з копірайтингу та комунікацій Еліни Слободянюк.

Новина
Повернення в український телеефір співучасників проросійської пропаганди — неприйнятне

Закликаємо не допустити повернення в український телеефір співучасників проросійської пропаганди.

Медіалайфхак
10 порад, як знімати Instagram Reels

Шалена популярність TikTok, Instagram Reels і запровадження YouTube Shorts розпочали нову еру «медіа короткої форми». Тому такі відео — must для вашого контент-плану. Але просто зняти відео вже недостатньо. Ділимося 10 порадами, як створити якісні та віральні Instagram Reels.

Новина
Медіапроєкт UkraineWorld.org не має нічого спільного з телеканалом Ukraine World News

ГО «Інтерньюз-Україна», яка запустила платформу UkraineWorld.org, рішуче засуджує спроби використати впізнаваний бренд медіапроєкту, що вже здобув авторитет і популярність серед міжнародної спільноти.

Новина
Конкурс журналістських матеріалів на тему цивільної безпеки

Запрошуємо журналістів регіональних та місцевих медіа з Полтавської, Одеської, Житомирської, Рівненської, Львівської, Волинської та Закарпатської областей взяти участь у конкурсі журналістських матеріалів

Новина
Експертна підтримка для регіональних медіа

Запрошуємо редакції регіональних медіа з усієї України взяти участь у програмі експертної підтримки. 40 відібраних медіа отримають менторську та стипендійну підтримку у розмірі 36,000 грн.

Новина
Українці покращать знання з цивільної безпеки

Стартувала інформаційна кампанія «Безпека (Ци)Вільних», покликана підвищити обізнаність мешканців громад щодо питань цивільного захисту.

Подія
«Голос війни»: школа публіцистики для захисників України

Запрошуємо українських ветеранів та ветеранок військової служби взяти участь у безплатній онлайн-школі публіцистики «Голос війни».

Новина
Результати конкурсу журналістських робіт

1 грудня Мінрегіон разом з Радою Європи та ГО «Інтерньюз-Україна» привітали переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Новина
«АПҐРЕЙД НА 360°»: МЕНТОРСЬКА ПРОГРАМА ДЛЯ РЕДАКЦІЙ ЗІ СХОДУ ТА ПІВДНЯ УКРАЇНИ

Запрошуємо редакції регіональних медіа зі Сходу та Півдня України взяти участь у конкурсі «Апґрейд на 360°» та отримати аудит редакції за кількома напрямами, консультації від експертів, а також 10 стипендій на виробництво журналістських матеріалів.