preloader
search-icon

Події та новини

Можливості

Подія
Мікробізнес в Україні: європейський досвід

27-29 травня Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на онлайн вебінари про можливості та перспективи розвитку мікробізнесу та програми допомоги від Європейського Союзу для мікропідприємництва.

Подія
Влада та ГО: здобутки у співпраці

25-26 травня Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на онлайн вебінари, присвячені обговоренню реалізованих проєктних ініціатив представниками влади та громадського сектору в рамках програм від Європейського Союзу.

Медіа лайф-хак
Як використовувати Patreon для монетизації медіа

Краудфандінгова платформа Patreon для медіа: грошова винагорода від прихильників

Подія
Фандрейзинг для медіа: дієва відповідь глобальній кризі

ГО «Інтерньюз-Україна» спільно з Ольгою Кудіненко відкриває набір на 2-денний вебінар «Фандрейзинг для медіа».

Подія
Онлайн-дискусія: «Хто воює проти світової демократії?»

ГО «Інтерньюз-Україна» у партнерстві з Київським безпековим форумом, Atlantic Council і UkraineWorld організовує 15 травня (15:00) онлайн-дискусію: «Хто воює проти світової демократії?».

Подія
Онлайн-вікторина «ВІДГАДАЙ КРАЇНУ ЄС»

15 травня Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентів, школярів, учасників Євроклубів та всіх зацікавлених узяти участь в онлайн-вікторині на європейську тематику

Медіа лайф-хак
Resilience — як журналісту навчитися тримати удар?

Підготували для вас кілька практичних порад з вебінару «Resilience — як журналісту навчитися тримати удар?», який організувала та провела Фундація Суспільність в рамках програми Хаб медіа мобільності та ініціативи «Відкриті медіа історії».

Подія
Яким може бути світовий порядок після пандемії?

ГО «Інтерньюз-Україна» у партнерстві з Український ПЕН організовує 13 травня (19:00) онлайн-дискусію: «Завтрашній світ: Яким може бути світовий порядок після пандемії?»