preloader
search-icon

Події та новини

Можливості

Новина
Результати та досягнення реформи професійної освіти – пресбрифінг МОН

17 березня Міністерство освіти і науки провело інформаційну сесію про результати та досягнення реформи професійної освіти для блогерів і журналістів. На заході обговорили ключові виклики та перемоги реформи.

Подія
Завдяки нам! Майбутнє відбудови України

17 березня 2023 року запрошуємо представників медіа та блогерів до участі в інформаційній сесії про ключові результати реформи професійної освіти та її потенціалу у відбудові України.

Подія
Російська пропаганда в Херсонській області: виявлення, розвінчання, захист

Які наративи та канали поширення фейків використовує російська пропаганда на Херсонщині?  Як ворог поширює паніку щодо можливого повторного наступу? Що сьогодні розповідає кремлівська пропаганда про так звану «спеціальну воєнну операцію»? Якими є найбільш дієві методи розвінчання російських фейків? Відповіді отримаєте під час тренінгу «Російська пропаганда в Херсонській області: виявлення, розвінчання, захист».

Медіалайфхак
8 українських медійниць, які стали голосом України у світі

Минулого року Україна стала важливим гравцем на міжнародній арені: її підтримували, про неї говорили — не лише в контексті війни, а й перемог і здобутків. Розповідаємо про 8 українських медійниць, які зробили вагомий внесок у поширення правди та формування іміджу нашої країни.

Подія
Екожурналістика без сміття

Хочете висвітлювати зміну клімату та збереження довкілля? Прагнете розібратися в питаннях промислового забруднення, екологічного моніторингу та поводження з відходами? Проживаєте чи працюєте у медіа зі сходу, півдня чи півночі України? Беріть участь у навчальному онлайн-курсі «Екожурналістика без сміття».

Медіалайфхак
Перші кроки літератора. Поради для початківців від Любка Дереша

Як змусити читача співпереживати? Як відібрати матеріал для історії та як працювати із сюжетом? Український письменник Любко Дереш поділився порадами для початківців щодо технології написання текстів.

Новина
В Україні виходить фільм про людей, які пережили російську окупацію

У його основі — свідчення постраждалих від російських злочинів у Київській, Харківській і Донецькій областях. Режисером фільму став лауреат Мадридського кінофестивалю.

Новина
У 7-ми областях України з'явилися білборди кампанії #БезпекаЦиВільних

Як переходити дорогу у темний час доби, безпечно обігрівати оселю, поводитися з підозрілими предметами – ці та інші поради відображені на бордах у межах кампанії #БезпекаЦиВільних.

Медіалайфхак
Як журналістам використовувати ШІ та ChatGPT на свою користь

ChatGPT справді може замінити живу силу чи це допоміжний інструмент для у повсякденній роботі редакції? Читайте, як журналістам ефективно використовувати цей бот у своїй роботі.

Медіалайфхак
7 розсилок, на які варто підписатися медійникам

Помічали, що серед шаленої кількості інформації складно вхоплювати всі новини медіасфери? На поміч прийдуть розсилки — ви матимете доступ до найголовніших подій, корисних ресурсів та інших медіацікавинок.