Криза як шанс
Нові формати контенту: поради для редакцій під час кризи
Навіть після завершення карантину робота журналістів не буде такою, як раніше. Необхідно адаптовуватися до нової реальності. Задля того, щоб ця адаптація пройшла менш стресово, ми розробили організували та провели онлайн-курс «Криза та робота редакцій». Його наскрізна ідея — побачити у кризі нові можливості для редакцій та шанс для журналістів на практиці продемонструвати всю цінність якісних матеріалів.
За результатами онлайн-курсу ми підготували 24 відеоуроки тривалістю 7–16 хвилин кожен. Журналісти та редактори зможуть переглядати матеріали у будь-який зручний час та застосовувати здобуті знання на практиці. Сподіваємося, це допоможе медійникам вийти із кризи ще більш сильними та професійними.
До вашої уваги – відеоуроки четвертого вебінару з курсу «Криза та робота редакцій»:
СТВОРЕННЯ МАТЕРІАЛІВ ЗА УМОВ ДИСТАНЦІЙНОЇ РОБОТИ (ЧАСТИНА 2)
Відеоурок 13
«Дешеві» та «дорогі» формати контенту для вашої редакції. Які з них більш ефективні у кризовий період?
Відеоурок 14
Як побудувати роботу з фрілансерами під час кризи
Відеоурок 15
Запуск нових медіапродуктів під час кризи (приклад подкастів). Майданчики, успішний досвід, витрати
Відеоурок 16
Які популярні відео журналісти можуть записувати, не виходячи з дому
ТРЕНЕРИ КУРСУ
Віталій Мороз, керівник програм нових медіа в ГО «Інтерньюз-Україна». Очолює програми цифрової грамотності та кібербезпеки для журналістів і громадянського суспільства (Digital Security School 380). Автор трьох онлайн-курсів для журналістів.
Михайлина Скорик, очільниця агенції Media Masters, медіатренерка з досвідом понад 10 років. У минулому — головна редакторка сайту podrobnosti.ua, порталу tochka.net, випускова редакторка на телеканалах «1+1», «Business», ТРК «Україна». Сертифікована тренерка DW Academie.
Усі відеоуроки з курсу «Криза та робота редакцій» дивіться за посиланням.
Схожі події та новини
Конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою»
ГО «Вектор прав людини» оголошує конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою». До участі запрошуються журналісти_ки національних і місцевих ЗМІ та блогери_ки, які висвітлюють судову тематику.
5 мобільних додатків для роботи з відео
З цими сервісами ви зможете швидко та якісно змонтувати відео в себе на телефоні.
Онлайн-ресурси для створення інфографіки
Як візуально подати інформацію – легко, швидко та безкоштовно?
Мобільні додатки для запису звуку
Добірка програм для запису аудіо на мобільних пристроях. Ці додатки не поступаються зручністю та якістю повноцінним диктофонам.
7 інструментів для пошуку інформації
Якщо ви вирішили писати журналістські розслідування, то маєте знати, як не загубитися у вічних лабіринтах реєстрів та баз даних. Ми розпитали журналіста-розслідувача, які інструменти, сервіси та реєстри він використовує в своїй роботі.