preloader
search-icon

підбірка

10 подкастів від українських медіа

У це важко повірити, але за рік ми приблизно 750 годин проводимо в транспорті. Це повноцінний місяць життя! Уявіть, що цей час ви витрачаєте не на прокрастинацію та перегляд краєвидів за вікном, а на щось корисне. Щоб ви залишалися продуктивними навіть у дорозі, ми зробили підбірку українських платформ з подкастами на будь-який смак.

Куншт

У журналі «Куншт» про науку розповідають як про мистецтво. Серед їхніх подкастів – рубрика «Жіноча справа» про жінок-вчених: працівниця NASA, першовідкривачки ядерного синтезу і ДНК, перша володарка Нобелівської премії. Також є багато записів про картини та історії їх створення.

WAS.MEDIA

В онлайн-журналі можна знайти подкасти про все найцікавіше, що відбулося за останні 3000 років історії людства:від історії метро до розповіді про способи перетнути Берлінський мур.

Радіо НВ

Усі передачі «Радіо НВ» тепер можна послухати у форматі подкастів. Серед основних тем — політика, освіта та наука. Онлайн-видання «Новое Время» дозволяє слухачу обрати будь-яку зручну платформу для прослуховування – Mixcloud, Soundcloud або iTunes.

TheUkrainians

Онлайн-журнал «TheUkrainians» запустив перший подкаст про українські медіа — «МедіаПрактики». Молоді медіа-менеджери та журналісти розповідають про ключові виклики, з якими доводиться стикатися журналістам, а також про корисні інструменти та можливості для медійників.

WiseCow

WiseCow – це сайт з безкоштовними лекціями та подкастами як в аудіо, так і у відеоформаті. Тут можна почути про літературу та кіно. Крім цього, на сайті є окрема підбірка лекцій про тенденції та історію журналістики.

Українська правда

Інтернет-видання має чотири рубрики подкастів.

Літературний подкаст «Ранкова доза» — спільний проєкт «Української правди» та Українського інституту книги, де щоранку відомі митці розповідають свою улюблену літературну історію.

Рубрика «Кляті питання» навпаки далека від мистецтва — саме тут обговорюють найбільш актуальні теми.

Подкасти «Температура — нормальна!» — тут усе про здоров’я.

«FreeUkraine» — американська журналістка з українським корінням висвітлює події в Україні для англомовної аудиторії.

Vertigo

Видання Vertigo щотижня публікує подкасти про кіно та серіали. Також тут можна знайти обговорення фільмів та просто цікавих тем. Записи доступні на Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, Breaker, Overcast, Pocket Casts, RadioPublic та Anchor.

The Village Україна

Новий подкаст від The Village Україна «Простими словами» — серія розмов про психологію. У першому сезоні редактор видання та психолог говорять про емоції. Редакція просить слухачів підписуватись, лишати оцінки, коментарі, поради та обіцяє покращувати якість звуку в наступних випусках.

Radio Skovoroda

Radio Skovoroda має подкаст-сервіс, основні теми якого — мистецтво, музика та відомі музиканти. Ще тут можна знайти тематичні плейлисти про маркетинг, брендинг, екологію, самопізнання, стратегії розвитку міст, а також мотивуючі розмови з артистами.

Аристократы

Це онлайн-радіо викладає подкасти кожної програми, що виходила в ефір. Тут ви знайдете інтерв’ю з видатними музикантами, а також записи з обговореннями найактуальніших подій у світі мистецтва.

Схожі події та новини

Медіа лайф-хак
Сервіси для створення мультимедійних історій

Як зі звичайного тексту зробити мультимедійний лонгрід? Швидко. Безкоштовно. Креативно.

Медіа лайф-хак
Як вистежувати ботів та викривати маніпуляції?

Зібрали для вас практичні поради, які допоможуть не стати жертвами тролів, ботів та інформаційних вкидів в інтернеті.

Медіа лайф-хак
Програми для ведення проектів

Як ефективно планувати роботу організації чи редакції? Як налагодити внутрішні комунікації? Тримайте добірку сервісів.

Медіа лайф-хак
Мобільні додатки для запису звуку

Добірка програм для запису аудіо на мобільних пристроях. Ці додатки не поступаються зручністю та якістю повноцінним диктофонам.

Медіа лайф-хак
5 мобільних додатків для роботи з відео

З цими сервісами ви зможете швидко та якісно змонтувати відео в себе на телефоні.