preloader
search-icon

VR-інсталяція

Пропагандаріум на Форумі розвитку громадянського суспільства

VR-інсталяція «Пропагандаріум» вирушає на Форум розвитку громадянського суспільства! Приходьте, щоб перевірити свою стійкість до маніпуляцій та навчитися протидіяти пропаганді.

Де? НСК «Олімпійський», Київ

Коли? 5 грудня 2019 року, з 9:30 до 18:30

Розіп’ятий хлопчик та п’яні солдати НАТО на танках – ось що перше приходить думку, коли мова йде про російську пропаганду.

Але час іде, пропаганда трансформується, маніпуляції стають все більш витонченими та підступними. Риторика прокремлівських рупорів часом нічим не відрізняється від риторики деяких українських політиків і доволі часто ретранслюються українськими ЗМІ. У нас з’являються свої Скабеєви, Соловйови та Кісельови.

Як не дати запудрити собі мізки та замилити очі? Як зберегти здоровий глузд у світі, де інформація буквально всюди?

Відповідь проста. Відвідати «Пропагандаріум». На відвідувачів чекає химерний «музей пропаганди» та інтерактивна «зона медіаграмотності». Через занурення у світ віртуальної реальності учасники дізнаються, як виробити стійкість до пропаганди.

Чи стане вам сил засвідчити на практиці, що – #НеВедуся на маніпуляції – це про вас? За допомогою «кисельовометра» наші фейкологи швидко визначить кількість «кисельових» у вас в організмі. Залежно від ступеню ураження пропагандою, експерти призначать вам інфодетокс або VR-терапію. Усе заради того, щоб зробити вас повністю кисельов-free! З пустими руками ви точно не підете: після успішного проходження тесту на вас чекатимуть гарантовані подарунки.

До зустрічі на Форумі розвитку громадянського суспільства!

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до координатора проєкту Артура Кадельника, 095 021 73 75, akadelnyk@internews.ua.

Проект реалізує ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Схожі події та новини

Подія
Відкриття VR-інсталяції «Пропагандаріум» – Одеса, 13 серпня

13 серпня в Одесі відбудеться відкриття інтерактивної інсталяції «Пропагандаріум» в Одесі. Запрошуємо медіа, представників ГО та всіх охочих.

Подія
Зробіть щеплення від пропаганди на Donbas Media Forum

VR-інсталяція «Пропагандаріум» вирушає на Donbas Media Forum 2019! Приходьте, щоб перевірити власний імунітет до маніпуляцій та отримати щеплення від пропаганди.