preloader
search-icon

Планета ГО

Зроби щеплення від пропаганди на Atlas Weekend

Інтерактивна інсталяція «Пропагандаріум» вирушає на Планету ГО Atlas Weekend! Приходьте, щоб перевірити власний імунітет до маніпуляцій та отримати щеплення від пропаганди.

Де? просп. Академіка Глушкова, 1, ВДНГ, Київ

Коли? 9–14 липня, 15:00–19:00

Коли мова йде про кремлівську пропаганду, у пам’яті одразу виникають хрестоматійні сюжети: розіп’ятий хлопчик, зґвалтована пенсіонерка та два раби (непогана б вийшла компанія, правда?).

Але час іде, пропаганда трансформується, маніпуляції стають все більш витонченими та підступними. Риторика прокремлівських рупорів часом нічим не відрізняється від риторики деяких українських політиків.

То як не дати запудрити собі мізки та замилити очі? Як зберегти здоровий глузд у світі, перенасиченому даними?

У цьому вам допоможе «Пропагандаріум»: інсталяція з елементами VR. Відвідувачі зможуть перевірити власні сили у настирливій «кімнаті пропаганди» та познайомитися з єдиним у світі лікарем-фейкологом.

Чи стане вам сил засвідчити на практиці, що – #НеВедуся на маніпуляції – це про вас? За допомогою «кісельовометра» фейколог швидко визначить кількість «кісельових» у вас в крові. Залежно від ступеню ураження пропагандою, лікар випише вам фейкогінні, якісний інфодетокс або дієві медіамінки. Усе заради того, щоб зробити вас повністю кісельов-free! Але з пустими руками ви не підете: після успішного проходження тесту на вас чекатимуть подарунки (сумки, футболки, стікери).

До зустрічі на Планеті ГО! Вхід на локацію з квитком на Atlas Weekend – безкоштовний.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до координаторки проекту Катерини Богуславської, 093 145 4473, kboguslavska@internews.ua.

Проект реалізує ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Схожі події та новини

Подія
Відкриття VR-інсталяції «Пропагандаріум» – Одеса, 13 серпня

13 серпня в Одесі відбудеться відкриття інтерактивної інсталяції «Пропагандаріум» в Одесі. Запрошуємо медіа, представників ГО та всіх охочих.

Подія
Відкриття інтерактивної інсталяції «Пропагандаріум» – Краматорськ, 23 травня

Запрошуємо представників медіа, ГО та усіх зацікавлених на офіційне відкриття інсталяції за участю представників влади.

Подія
«Пропагандаріум»: фейколог Пігулко запрошує на прийом

Чи стане вам сил засвідчити на практиці, що – #НеВедуся на маніпуляції – це про вас? Відвідайте інтерактивну інсталяцію у Краматорську, Одесі та Запоріжжі.

Подія
Пропагандаріум на Форумі розвитку громадянського суспільства

VR-інсталяція «Пропагандаріум» вирушає на Форум розвитку громадянського суспільства! Приходьте, щоб перевірити свою стійкість до маніпуляцій та навчитися протидіяти пропаганді.