preloader
search-icon

медіаграмотність

Відкриття VR-інсталяції «Пропагандаріум» – Одеса, 13 серпня

У вівторок, 13 серпня, в Одесі відбудеться відкриття інтерактивної інсталяції «Пропагандаріум». Відвідувачі отримають щеплення від пропаганди та дізнаються, як вберегтися від кремлівських маніпуляцій. Запрошуємо представників медіа, громадських організацій та усіх зацікавлених на офіційне відкриття.

Де: Одеса, пров. Чайковського, 14

Коли: 13 серпня, 16:00–18:00. Вітальна кава з 15:30.

Реєстрація

СЕРЕД СПІКЕРІВ

  • Джилліан МакКормак, директорка Internews в Україні
  • Павло Колотвін, голова ГО «Інститут політичної інформації»
  • Дарина Дворніченко, кандидатка політичних наук, експертка у сфері медіаосвіти
  • Костянтин Ромашко, керівник аналітичного відділу ГО «Інтерньюз-Україна»
  • Наталя Руденко, старша менеджерка ГО «Інтерньюз-Україна»

У ЧОМУ СУТЬ ІНСТАЛЯЦІЇ?

Відвідувачі мають засвідчити на практиці, що – #НеВедуся на маніпуляції – це про них. Унікальні лікарі-фейкологи жартома визначать кількість «кисельових» у їхньому організмі та призначать якісні медіамінки і дієву VR-терапію. Усе заради того, щоб зробити одеситів та гостей міста повністю кисельов-free!

У легкій та розважальній формі інсталяція продемонструє, що медіаграмотність сьогодні – така ж важлива навичка, як і, скажімо, користування комп’ютером. На відвідувачів чекає химерний «музей пропаганди» та інтерактивна «кімната медіаграмотності». Через занурення у світ віртуальної реальності учасники дізнаються, як виробити стійкість до маніпуляцій.

Окрім цього, кожен відвідувач зможе пройти цікавий тест на медіаграмотність та гарантовано отримати за це тематичну екосумку і яскраві стікери.

Інсталяція почне роботу у тестовому режимі 11 серпня і працюватиме в Одесі до 31 серпня (щодня, окрім понеділків, з 11:00 до 19:00).

Facebook-подія: https://www.facebook.com/events/343343946576934/

Контактна особа: Катерина Богуславська, 093 145 44 73, kboguslavska@internews.ua

Захід відбудеться в рамках «Медійної програми в Україні», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Схожі події та новини

Подія
Відкриття інтерактивної інсталяції «Пропагандаріум» – Краматорськ, 23 травня

Запрошуємо представників медіа, ГО та усіх зацікавлених на офіційне відкриття інсталяції за участю представників влади.

Подія
«Пропагандаріум»: фейколог Пігулко запрошує на прийом

Чи стане вам сил засвідчити на практиці, що – #НеВедуся на маніпуляції – це про вас? Відвідайте інтерактивну інсталяцію у Краматорську, Одесі та Запоріжжі.