preloader
search-icon

Краматорськ, Одеса, Запоріжжя

«Пропагандаріум»: фейколог Пігулко запрошує на прийом

Коли мова йде про кремлівську пропаганду, у пам’яті одразу виникають хрестоматійні сюжети: розіп’ятий хлопчик, зґвалтована пенсіонерка та два раби (непогана б вийшла компанія, правда?:).

Але час іде, пропаганда трансформується, маніпуляції стають все більш витонченими та підступними. Риторика прокремлівських рупорів часом нічим не відрізняється від риторики деяких українських політиків.

То як не дати запудрити собі мізки та замилити очі? Як зберегти здоровий глузд у світі, перенасиченому даними?

У цьому вам допоможе інтерактивна інсталяція «Пропагандаріум». У легкій та розважальній формі вона продемонструє, що медіаграмотність сьогодні – така ж важлива навичка, як і, скажімо, користування комп’ютером.

Інсталяція пропонує відвідувачам унікальний досвід: гідно пройти через настирливу «кімнату пропаганди» та познайомитися з єдиним у світі фейкологом – лікарем Пігулко.

Чи стане вам сил засвідчити на практиці, що – #НеВедуся на маніпуляції – це про вас? Пан Пігулко чудово розуміється на методах дезінформації та здатен розпізнати навіть найбільш правдоподібні фейки. За допомогою «кісельовометра» він швидко визначить кількість «кісельових» у вас в крові. Залежно від ступеню ураження пропагандою, лікар випише вам фейкогінні, якісний інфодетокс або дієві медіамінки. Усе заради того, щоб зробити вас повністю кісельов-free!

Фейколог Пігулко чекає вас на прийомі:

  • у Краматорську з 23 травня по 12 червня (Geek Bunker, вул. Марата, 8) – Facebook-подія;
  • в Одесі з 18 червня по 8 липня;
  • у Запоріжжі з 16 липня по 6 серпня.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до координаторки проекту Катерини Богуславської, 093 145 4473, kboguslavska@internews.ua.

Проект реалізує ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Схожі події та новини

Подія
Що пишуть про #вибори у різних соцмережах? Результати дослідження

У Києві відбудеться пресконференція, під час якої презентують результати дослідження про вплив соцмереж на виборчий процес.

Подія
Відкриття інтерактивної інсталяції «Пропагандаріум» – Краматорськ, 23 травня

Запрошуємо представників медіа, ГО та усіх зацікавлених на офіційне відкриття інсталяції за участю представників влади.

Медіа лайф-хак
Як вистежувати ботів та викривати маніпуляції?

Зібрали для вас практичні поради, які допоможуть не стати жертвами тролів, ботів та інформаційних вкидів в інтернеті.

Подія
Як знайти баланс між свободою та безпекою в інформаційній сфері? – дискусія 12 квітня

У рамках Київського безпекового форуму відбудеться захід «Слова та війни: як знайти баланс між свободою та безпекою в інформаційній сфері?». Співорганізатор: ГО «Інтерньюз-Україна», UkraineWorld.