preloader
search-icon

ефективність – ваше все

Програми для ведення проектів

Як ефективно планувати роботу організації чи редакції? Як бути максимально ефективними, мінімально розфокусованими? Як налаштувати внутрішні комунікації? Добірка безкоштовних програм для ведення проектів допоможе це зробити.

Todoist

Платформа зручна як для персонального менеджменту, так і для спільної колективної роботи. Її філософія у тому, що кожна велика подорож — це поступові невеликі кроки, не тільки ваші, але й колег. Простий дизайн із різними кольоровими темами, який не відволікає, та приємний інтерфейс сприятимуть концентрації на вирішенні робочих питань, створенні спільних проектів. Серед категорій, які пропонують розробники, — особисті та робочі проекти, завдання, можливість створювати спільні to-do списки. А ось нагадування про заплановані справи доступні лише преміум-користувачам.

Платформою можна користуватися і на Android, iOS, Windows, macOS та ін. Працюйте та не відволікайтеся.

Slack

Це корпоративний месенджер із безкоштовною та преміум-версією. Його розробники кажуть, що комунікація — це про хаос, платформа ж допоможе його впорядкувати. Варто відзначити, що реєструючись у Slack ви даєте згоду на збір персональних даних та інформації про ваш бізнес, тому варто уважно читати умови використання.

Зручність цієї платформи у тому, що для кожного проекту можна створювати окрему бесіду, як і для кожного відділу редакції. Так звана «робоча ділянка» — це простір, де листування та контент відкриті для всіх учасників. Платформа також пропонує швидку і зручну систему пошуку, для кожного каналу можна створювати коротку інформацію — це зекономить час для нових учасників корпоративного діалогу.

В Slack є можливість налаштовувати цілі та закріплювати їх — відображатимуться на початку листування. Так кожен співробітник розумітиме напрямок та швидкість спільного розвитку.

Безкоштовна версія, зауважимо, доступна лише для маленьких команд. Ціна за корпоративну — варіюється. Програма працює у декстопній версії, із Android та iOS.

Trello

Ця платформа нагадує дошку, на якій можна створювати завдання та список завдань. Є можливість налаштувати кілька таких дошок — для ведення робочих та особистих справ. Їхнє оформлення — ваша фантазія чи ж прагматизм, обрати є із чого. До редагування дошок можна запрошувати інших учасників, делегувати їм завдання та звітувати про статус виконання. Дизайн та інтерфейс Trello дозволяє бачити повну картину зі справами та планами та оцінювати обсяг роботи.

Програму можна синхронізувати зі Slack, Google-календарем, Google-диском й іншими сервісами. Як і попередні платформи, Trello має як безкоштовну, так і платну версію. Перевага останньої у тому, що вона гарантує вищий рівень захисту інформації.

Плануйте та будьте ефективними!

Схожі події та новини

Медіа лайф-хак
Записуй та не скорочуй

Мобільні додатки-блокноти значно спрощують життя журналістам.

Медіа лайф-хак
10 подкастів від українських медіа

Щоб ви залишалися продуктивними навіть у дорозі, ми зробили підбірку українських платформ з подкастами на будь-який смак.

Медіа лайф-хак
Сервіси для створення мультимедійних історій

Як зі звичайного тексту зробити мультимедійний лонгрід? Швидко. Безкоштовно. Креативно.

Медіа лайф-хак
Мобільні додатки для запису звуку

Добірка програм для запису аудіо на мобільних пристроях. Ці додатки не поступаються зручністю та якістю повноцінним диктофонам.

Медіа лайф-хак
5 порад для зростання аудиторії та прибутку

Як знайти аудиторію і зрозуміти, що її цікавить? Як перетворити медіа в прибутковий бізнес? Як залучити рекламодавців і партнерів?