preloader
search-icon

Мобільні додатки для ведення нотаток

Записуй та не скорочуй

Генеруєте ідеї на ходу, складаєте плани на робочий день в метро чи почули десь цікаву думку, а до блокнота у сумці не дістатися? Мобільні додатки-блокноти максимально зменшують кількість приводів для тривоги журналістів. Ось які рекомендуємо ми.

Wiznote — додаток для нотаток на Android із синхронізацією та можливістю працювати в нотатці всією командою (наприклад, коли генеруєте ідеї). Він дозволяє зберігати статті з мережі, документи, зображення та списки справ. Працює зручна система впорядкування папок для групування інформації. Нотатки можна оформлювати у різних стильових шаблонах. Крім того, є функція push-сповіщень. Словом, ви не пропустите у своєму журналістському житті нічого.

Evernote — це блокнот-органайзер, який дозволяє не просто записувати плани на день, але й оформляти їх креативно: у вигляді тексту, малюнків, фото, аудіо. Evernote допомагає слідкувати за ладом у ваших рахунках, чеках та платіжках. Синхронізація дозволяє залишати коментарі до нотаток на всіх пристроях. Додаток зберігає документи, інформацію з мережі, дає змогу її коментувати та запрошувати до коментування колег (якщо відкрити їм доступ). Є навіть функція створення презентацій. Все, що потрібно – під рукою.

Google Keep – зручний, багатофункціональний, симпатичний блокнот, розроблений Google. Додаток дозволяє створювати нотатки, сортувати їх за кольорами, зберігати інформацію з мережі та налаштовувати сповіщення. Перевагою Google Keep є голосовий набір, при цьому аудіозапис не просто зберігається, а й перетворюється у текстовий формат.

Quip є не просто швидким блокнотом, це мобільний офіс для Android. Базові функції, такі як ведення записів та збереження інформації, доступні в безкоштовній версії. Корпоративний же варіант відкриває можливість командної роботи над документами. Перевагою є більш високий захист конфіденційності, а також синхронізація із Gmail, Microsoft Excel, Dropbox та ін.

OneNote підходить тим, хто в роботі активно використовує продукти Microsoft. Попереджаємо – надзвичайно функціональний. Додаток пропонує такі можливості: голосовий набір, рукописний набір, зручний пошук за тегами, впорядкування інформації, малювання, великий набір інструментів для форматування тексту, створення списків завдань та контроль за їхнім виконанням.

Плануйте зручно та красиво, живіть продуктивно!

Схожі події та новини

Медіа лайфхак
Як вистежувати ботів та викривати маніпуляції?

Зібрали для вас практичні поради, які допоможуть не стати жертвами тролів, ботів та інформаційних вкидів в інтернеті.

Медіа лайфхак
Нативна реклама: кейси та поради від експертів

Один із найбільш розповсюджених способів для ЗМІ самоокупитися — реклама. Якщо говорити про нові формати, то перше, що спадає на думку — нативка. Це реклама, яка подається максимально природно для людини. Основна мета такого виду промоції — дати людям те, що їм потрібно, але у зв’язці з інтересами рекламодавця. Ми розпитали українських медійників про нюанси роботи з такою рекламою.

Подія
Конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою»

ГО «Вектор прав людини» оголошує конкурс журналістських робіт «Суд людською мовою». До участі запрошуються журналісти_ки національних і місцевих ЗМІ та блогери_ки, які висвітлюють судову тематику.

Медіа лайфхак
5 вдалих прикладів чат-ботів у медіа

У бізнесі зазвичай чат-боти розглядають, як зручний інструмент для продажу конкретного продукту або послуги. Та що, як використовувати цей інструмент для розповсюдження власного медіаконтенту, а, можливо, навіть і для транслювання персоналізованої реклами?

Медіа лайфхак
TikTok для медіа та соціальних змін

TikTok не просто в моді, він на піку популярності. Цьогоріч додаток завантажили понад 1,6 млрд разів, що перевищило кількість встановлення Instagram. Ми зібрали декілька прикладів, як медіа та некомерційні організації вже створюють власний контент для цієї соцмережі.