preloader
search-icon

Мобільні додатки для ведення нотаток

Записуй та не скорочуй

Генеруєте ідеї на ходу, складаєте плани на робочий день в метро чи почули десь цікаву думку, а до блокнота у сумці не дістатися? Мобільні додатки-блокноти максимально зменшують кількість приводів для тривоги журналістів. Ось які рекомендуємо ми.

Wiznote — додаток для нотаток на Android із синхронізацією та можливістю працювати в нотатці всією командою (наприклад, коли генеруєте ідеї). Він дозволяє зберігати статті з мережі, документи, зображення та списки справ. Працює зручна система впорядкування папок для групування інформації. Нотатки можна оформлювати у різних стильових шаблонах. Крім того, є функція push-сповіщень. Словом, ви не пропустите у своєму журналістському житті нічого.

Evernote — це блокнот-органайзер, який дозволяє не просто записувати плани на день, але й оформляти їх креативно: у вигляді тексту, малюнків, фото, аудіо. Evernote допомагає слідкувати за ладом у ваших рахунках, чеках та платіжках. Синхронізація дозволяє залишати коментарі до нотаток на всіх пристроях. Додаток зберігає документи, інформацію з мережі, дає змогу її коментувати та запрошувати до коментування колег (якщо відкрити їм доступ). Є навіть функція створення презентацій. Все, що потрібно – під рукою.

Google Keep – зручний, багатофункціональний, симпатичний блокнот, розроблений Google. Додаток дозволяє створювати нотатки, сортувати їх за кольорами, зберігати інформацію з мережі та налаштовувати сповіщення. Перевагою Google Keep є голосовий набір, при цьому аудіозапис не просто зберігається, а й перетворюється у текстовий формат.

Quip є не просто швидким блокнотом, це мобільний офіс для Android. Базові функції, такі як ведення записів та збереження інформації, доступні в безкоштовній версії. Корпоративний же варіант відкриває можливість командної роботи над документами. Перевагою є більш високий захист конфіденційності, а також синхронізація із Gmail, Microsoft Excel, Dropbox та ін.

OneNote підходить тим, хто в роботі активно використовує продукти Microsoft. Попереджаємо – надзвичайно функціональний. Додаток пропонує такі можливості: голосовий набір, рукописний набір, зручний пошук за тегами, впорядкування інформації, малювання, великий набір інструментів для форматування тексту, створення списків завдань та контроль за їхнім виконанням.

Плануйте зручно та красиво, живіть продуктивно!

Схожі події та новини

Медіа лайфхак
10 безкоштовних фотобанків для медіа

У вас бувало таке, що є цікавий журналістський текст, але немає ілюстрації до нього? Ми підібрали 10 ресурсів з безкоштовними фото, які можна копіювати, розповсюджувати та використовувати в комерційних цілях.

Медіа лайфхак
Програми для ведення проектів

Як ефективно планувати роботу організації чи редакції? Як налагодити внутрішні комунікації? Тримайте добірку сервісів.

Медіа лайфхак
Влучні приклади реалізації журналістики рішень

Ми вже неодноразово згадували таке явище, як журналістика рішень. Зокрема, періодично ми проводимо про це тренінги містами України. Однак, згадки про це явище зустрічаються в українських джерелах достатньо рідко. То що ж це таке?

Медіа лайфхак
5 порад для зростання аудиторії та прибутку

Як знайти аудиторію і зрозуміти, що її цікавить? Як перетворити медіа в прибутковий бізнес? Як залучити рекламодавців і партнерів?

Медіа лайфхак
4 способи уникнути фотофейків

Журналістика перейшла від інформування до інтерпретації. Та як з-поміж величезної кількості інформації виокремити ядро фактів та правди? Фактчекінг! Але для журналістів украй важливо також перевіряти справжність фотографій, що підтверджують інформацію. Адже багато людей навіть не читають новин, їм достатньо переглянути фото. А саме такі фотофейки можуть спричинити непомірну шкоду як авдиторії, так і самому виданню.

Медіа лайфхак
Ресурси для верифікації інформації

Довіряти словам, а тим паче емоціям — шкідливо для репутації. Cправжню цінність для журналіста мають тільки перевірені факти.