preloader
search-icon

дайджест

Ключові тези з Львівського медіафоруму-2019

30 травня – 1 червня 2019 р. відбулася наймасштабніша медіаподія року – Львівський медіафорум, який уже 6-й рік поспіль підтримується Європейським Союзом. Цьогоріч на подію завітали спікери з країн Європи, які поділилися досвідом та знаннями з українськими колегами. Ми зібрали для вас найцікавіші тези промовців.

ТЕЗИ З ВИСТУПІВ ТА ДИСКУСІЙ

  1. Сьогодні світ уже не слідкує за новинами з України в режимі нон-стоп, як це було у 2014–2015 рр. Але тепер західним медіа необхідно знаходити історії про Україну та її громадян і через ці історії пояснювати світу українське суспільствоСтефан Сіоанн, Le Figaro (відео дискусії «Образ України у закордонних медіа»)

  2. Україна має максимально спростити доступ іноземних журналістів до Криму, а також формувати мережу «адвокатів» української справи серед світової медіаспільноти. Давід Стулік, Представництво ЄС в Україні (відео дискусії «Як інтегрувати Крим у національний медіадискурс?»)

  3. Зручність – основна мотивація для читачів платити за новинний контент онлайн. Гжегож Пєхота, Oxford University (відео виступу «Від реклами до підписок: як змінити бізнес-модель для видання»)

  4. Зосереджуйтесь на онлайн-підписках для вашого медіа, а не на рекламі. Будьте відкритими і прозорими для читачів. Філіп Стругарік, Dennik N (відео виступу «Нові, незалежні, прибуткові. Кейс Dennik N»)

  5. 90% епізоду – середня тривалість прослуховування подкастів у Словаччині (у США статистика така ж). Майбутнє медіа – за аудіоформатамиДавід Тврдон, SME (відео виступу «Запуск подкастів у виданні: навіщо, хто і як?»)

  6. Три думки про світові тренди в медіа: Глава Представництва ЄС в Україні (тизер),  викладач Oxford University (тизер), редактор словацького видання Dennik N (тизер).

ФОТОЗВІТ: ДИВІТЬСЯ, ЯК МИНУВ LVIV MEDIA FORUM 2019

Програми та проекти Європейського Союзу в Україні, інституції ЄС, терміни для акредитації медіа, умови публікування коментарів, практичні поради та корисні контакти – уся інформація зібрана в посібнику ЄС для журналістів, завантажити можна за посиланням.

Схожі події та новини

Подія
Представництво ЄС оголошує набір на EU Study Days у 2019 році

Запрошуються студенти останніх курсів та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше ніж три роки тому) з усіх регіонів України.

Подія
Поглиблений тренінг «Антибот»: для учасників із досвідом протидії дезінформації

Пріоритет надаватиметься аналітикам та журналістам, що вже мають великий досвід у проєктах, спрямованих на протидію пропаганді та дезінформації і прагнуть поділитись ним із колегами.

Подія
Журналістика рішень: як писати про реформи у час COVID-19

ГО «Інтерньюз-Україна» відкриває набір на дводенний вебінар (4 та 5 лютого 2021). На ньому учасники не лише дізнаються про нові підходи й тренди в журналістиці рішень, але й зможуть взяти участь у конкурсі та отримати стипендію на створення матеріалу.

Подія
«Антибот»: як викривати інформаційні маніпуляції?

16–18 березня у Києві відбудеться тренінг «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції». Участь безкоштовна.