preloader
search-icon

дайджест

Ключові тези з Львівського медіафоруму-2019

30 травня – 1 червня 2019 р. відбулася наймасштабніша медіаподія року – Львівський медіафорум, який уже 6-й рік поспіль підтримується Європейським Союзом. Цьогоріч на подію завітали спікери з країн Європи, які поділилися досвідом та знаннями з українськими колегами. Ми зібрали для вас найцікавіші тези промовців.

ТЕЗИ З ВИСТУПІВ ТА ДИСКУСІЙ

  1. Сьогодні світ уже не слідкує за новинами з України в режимі нон-стоп, як це було у 2014–2015 рр. Але тепер західним медіа необхідно знаходити історії про Україну та її громадян і через ці історії пояснювати світу українське суспільствоСтефан Сіоанн, Le Figaro (відео дискусії «Образ України у закордонних медіа»)

  2. Україна має максимально спростити доступ іноземних журналістів до Криму, а також формувати мережу «адвокатів» української справи серед світової медіаспільноти. Давід Стулік, Представництво ЄС в Україні (відео дискусії «Як інтегрувати Крим у національний медіадискурс?»)

  3. Зручність – основна мотивація для читачів платити за новинний контент онлайн. Гжегож Пєхота, Oxford University (відео виступу «Від реклами до підписок: як змінити бізнес-модель для видання»)

  4. Зосереджуйтесь на онлайн-підписках для вашого медіа, а не на рекламі. Будьте відкритими і прозорими для читачів. Філіп Стругарік, Dennik N (відео виступу «Нові, незалежні, прибуткові. Кейс Dennik N»)

  5. 90% епізоду – середня тривалість прослуховування подкастів у Словаччині (у США статистика така ж). Майбутнє медіа – за аудіоформатамиДавід Тврдон, SME (відео виступу «Запуск подкастів у виданні: навіщо, хто і як?»)

  6. Три думки про світові тренди в медіа: Глава Представництва ЄС в Україні (тизер),  викладач Oxford University (тизер), редактор словацького видання Dennik N (тизер).

ФОТОЗВІТ: ДИВІТЬСЯ, ЯК МИНУВ LVIV MEDIA FORUM 2019

Програми та проекти Європейського Союзу в Україні, інституції ЄС, терміни для акредитації медіа, умови публікування коментарів, практичні поради та корисні контакти – уся інформація зібрана в посібнику ЄС для журналістів, завантажити можна за посиланням.

Схожі події та новини

Подія
Набір на 33 сесію EU Study Days (Єврошколи)

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ запрошують на 33 сесію EU Study Days, яка відбудеться 9-12 квітня 2020 року у місті Кропивницький.

Подія
Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?

Запрошуємо на тренінг 18–20 листопада журналістів, викладачів на факультетах журналістики, а також аналітиків, які займаються темами інформаційних протистоянь.

Подія
На межі: як діяти ЗМІ в умовах ескалації конфлікту

27–28 лютого 2019 року запрошуємо редакторів регіональних ЗМІ на семінар із журналістики та поведінки редакцій в умовах збройного конфлікту.

Подія
Конференція «Висвітлення євроінтеграції в медіа: чого бракує»

22 лютого 2019 р. у Києві відбудеться конференція за участі віце-прем'єр-міністерки Іванни Климпуш-Цинцадзе. Запрошуємо усіх дотичних до питань роботи з Угодою про Асоціацію та її висвітлення.