preloader
search-icon

ПРЯМУЄМО РАЗОМ

Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Хмельницькому, Славуті та Старокостянтинові

8 – 10 жовтня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Хмельницький, Славуту та Старокостянтинів із офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого? Учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.

Коли? 8 жовтня, 10:00 — 11.30 Де? м. Славута, Славутський навчально-виховний комплекс, вул. Соборності, 9, навчальний кабінет, 1-й поверх.

Коли? 9 жовтня, 09:30 — 11:00 Де? м. Старокостянтинів, Старокостянтинівський навчально-виховний комплекс імені Сергія Бондарчука, вул. Ессенська, 4, бібліотека, 1-й поверх.

Eurosession на європейську тематику — це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

Коли? 8 жовтня, 13:00 — 14:30 Де? м. Славута, Славутська міська рада, вул. Соборності, 7, сесійна зала, 3-й поверх.

Коли? 9 жовтня, 12:00 — 13:30 Де? м. Старокостянтинів, Старокостянтинівська міська рада, управління освіти, вул. Ессенська, 2, актова зала, 2-й поверх.

Для кого? Представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста.

На заході ознайомлять із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні. Серед презентованих програм та проектів: COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, EU Study Days та ін.

Дискусія-тренінг «European Projects Lab for NGOs»

Коли? 9 жовтня, 16:00 — 19:00

Де? м. Хмельницький, Хмельницький університет управління та права ім. Леоніда Юзькова, вул. Героїв Майдану, 8, центральний корпус, актова зала, 2-й поверх.

Для кого? Представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС, або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив. Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер: Олег Кулініч, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону». Подача заявок за посиланням. Подія на Facebook.

Семінар «Участь у європейських торговельних форумах і виставках: можливості для українського бізнесу»

Коли? 10 жовтня, 14:00 — 17:00

Де? м. Хмельницький, Хмельницький Центр розвитку місцевого самоврядування, вул. Вайсера, 7, 3-й поверх.

Основні теми заходу:

  • Організація бізнес-місій та спільних колаборацій для виходу на ринки ЄС;
  • Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network);
  • EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів із потенційними покупцями, партнерами та інвесторами;
  • Послуги Офісу з просування експорту України для українських підприємців;
  • Переваги та труднощі участі кластерів у виставкових подіях; — Практичні поради участі в торговельних виставках ЄС.

Серед головних спікерів заходу: Анна Авраменко, радник із питань маркетингу та комунікацій представництва Міжнародної торгової палати в Україні (ICC Ukraine) / Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України / Олег Мікерін, експерт Офісу з просування експорту України / Олександр Шемчук, координатор заходів Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Хмельницький / Наталія Бєлякова, президент Хмельницької торгово-промислової палати.

Реєстрація обов’язкова за посиланням. Подія на Facebook.


Візит Представництва ЄС до Хмельницької області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета — пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями, будь ласка, звертайтеся до Всеволода Верещагіна, тел +38(095)687-70-88, vvereshchagin@internews.ua, або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua.

Зареєструвавшись на подію, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних, а також на фото- та відеофіксацію.

Схожі події та новини

Подія
Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Чернігові, Бахмачі та Носівці

27 лютого – 1 березня 2019 р. делегація Представництва ЄС в Україні відвідає Чернігівську область. У програмі: тренінг для ГО, семінар для бізнесу, гра Alias для молоді.

Подія
Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Полтаві та Лубнах

16–17 вересня 2019 р. делегація Представництва ЄС в Україні відвідає Полтаву та Лубни із офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів.

Подія
Інформаційні заходи Представництва ЄС у Вінниці, Козятині та Хмільнику

13–15 лютого делегація Представництва ЄС в Україні відвідає Вінницю, Козятин та Хмільник із офіційним візитом. У програмі: тренінг для ГО, семінар для бізнесу, гра Alias для молоді.