preloader
search-icon

прямуємо разом

Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Чернігові, Бахмачі та Носівці

27 лютого – 1 березня 2019 р. делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Чернігів, Бахмач і Носівку із офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

Гра «Еліас» для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого? Учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.

Коли? 27 лютого, 11:00 – 12:30

Де? Бахмач, Бахмацька загальноосвітня середня школа №5, вул. Пушкіна, 3, актова зала

Коли? 28 лютого, 12:00 – 13:30

Де? Носівка, Носівська міська гімназія, вул. Центральна, 25, актова зала

«Еліас» на європейську тематику – це настільна гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

Коли? 27 лютого, 14:00 – 15:30

Де? Бахмач, Бахмацька районна державна адміністрація, вул. Першотравнева, 36, зала засідань

Коли? 28 лютого, 15:00 – 16:30

Де? Носівка, Носівська міська рада, вул. Центральна, 20, зала засідань

Для кого? Представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста.

На заході ознайомлять з пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні. Серед презентованих програм та проектів: COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, EU Study Days та ін.

Тренінг-дискусія «European projects lab for NGOs»

Коли? 1 березня, 12:00 – 15:00

Де? Чернігів, Чернігівський національний технологічний університет, вул. Шевченка, 95, головний корпус, ауд. 224, 2-й поверх

Для кого? Представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС, або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив. Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер: Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Харків).

Подача заявок за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training2019

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/2105233742886520/

Семінар «Участь у європейських торговельних форумах та виставках: можливості для українського бізнесу»

Коли? 1 березня, 16:00 – 19:00

Де? Чернігів, Відокремлений підрозділ «Центру розвитку місцевого самоврядування» у Чернігівській області, вул. Святомиколаївська, 12А

Основні теми заходу:

  • Самопрезентація та продаж на торговельних виставках і форумах;
  • 5 питань до самого себе, на які необхідно відповісти перед бізнес-заходом;
  • Закриття угод і післявиставковий супровід контрактів;
  • Торгові місії – розширення можливостей для бізнесу;
  • Можливості від SMEDO (Офіс розвитку малого та середнього підприємництва) для українського бізнесу;
  • Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network);
  • EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів з потенційними покупцями, партнерами та інвесторами; - Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу та інші.

Серед головних спікерів заходу:

  • Олександр Бабій, консультант з питань розробки та реалізації програм та координації донорської діяльності Офісу розвитку малого та середнього підприємництва, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
  • Олена Фесенко, координатор консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України
  • Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати в Україні (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади та інші.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar2019

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/379148789582712/


Візит Представництва ЄС до Чернігівської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями, будь ласка, звертайтесь до Олесі Савенко, тел. +38(093)701-36-23, osavenko@internews.ua або Аліси Тягун, тел +38(095)726-54-66, atiagun@internews.ua.

Схожі події та новини

Подія
Інформаційні заходи від Представництва ЄС в Одесі та Южному

3 – 5 липня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Одесу та Южне, де проведе низку інформаційних заходів.

Подія
Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Львові, Червонограді та Новояворівську

19 – 21 червня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Львів, Червоноград і Новояворівськ, де проведе серію інформаційних заходів.

Подія
Аванґард Європи? Минуле та майбутнє Східного партнерства

У Києві відбудеться публічна дискусія з нагоди річниці Східного партнерства.

Подія
Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Хмельницькому, Славуті та Старокостянтинові

8 – 10 жовтня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Хмельницький, Славуту та Старокостянтинів із офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів.

Подія
EU Study Days (Єврошкола) у Кропивницькому 9–12 квітня

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ запрошують на 33 сесію EU Study Days, яка відбудеться 9–12 квітня 2020 року у місті Кропивницький.