preloader
search-icon

ВІТАЄМО

Оголошено переможців конкурсу журналістських робіт на тему децентралізації

18 квітня 2019 року відбулась церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади»–2018. Цьогоріч конкурсній комісії довелося обирати серед 314 надісланих журналістських матеріалів. До слова, кількість конкурсних заявок стабільно зростає, попри те, що умови відбору стали жорсткішими порівняно із минулим роком. Проте приємно відзначити, що і якість робіт теж зазнала змін. Адже всі призові місця зайняті, на відміну від 2017, коли судді не змогли знайти гідних претендентів.

Ми раді підтримувати цей конкурс вже третій рік поспіль. Адже підтримка реформи децентралізації з боку місцевих медіа дуже необхідна. Від того, що сьогодні напишуть, розкажуть у новинах, залежить, чи зрозуміють громадяни України реформу децентралізації. Реформа починається зі змін у свідомості та бажання кожного брати участь у розбудові держави.

Підсумовуючи результати конкурсу, голова правління «Інтерньюз-Україна» зазначив: «Відбувся конкурс, як відбулась і децентралізація. Але як так відбулось, що тему війни підмінили корупцією? Дуже цікаво буде в майбутньому накласти дві карти: результати реформи децентралізації і результати голосування. Сьогодні ми маємо захистити реформи, захистити децентралізацію!».

Отже, у номінації «Онлайн-публікація» всі призові дісталися лонгрідам, які суттєво конкурують із звичайними онлайн-статтями завдяки аудіо-візуальним можливостям.

1 місце

Cергій Стасько та Анастасія Темченко

«Децентралізація на Черкащині: перезавантаження, на яке села чекали десятиліттями (+казка)»

2 місце

Олена Шаповал

«Перший млинець - не нанівець: Черкаські об’єднані громади два роки потому»

3 місце

Анна Романенко та Володимир Головенко

«Від віника до трактора: історія розвитку Тальнівської громади»

Номінація «Стаття»

1 місце

Марія Шевчук

«Великомихайлівська громада. Рецепти борщу та успіху»

2 місце

Олена Мельниченко

«Села у складі ОТГ: рідні діти чи пасинки?»

3 місце

Інна Омелянчук

«Тут із добра»

Номінація «Радіоматеріал»

1 місце

Олена Слободенюк

Цикл програм «Підсумки децентралізаційної реформи на Житомирщині за 2018 рік. Частина І»

2 місце

Світлана Петровська

«Шляхи наповнення бюджетів ОТГ Хмельницької області»

3 місце

Олександр Бабуров

«Тростянецька ОТГ: перші кроки»

Номінація «Відеоматеріал»

1 місце

Андрій Заєць, Андрій Доманицький та Сергій Доманицький

«Реформа децентралізації в Україні»

2 місце

Олександра Артюхіна та Юрій Чудлай

«Закарпатські об’єднані громади – серед кращих за якістю та останні за кількістю в Україні»

3 місце

Тетяна Пульна (Заєць), Олександр Моренко, Олександр Ребус та Єгор Гапон

Програма «Деталі. Підсумки»: «Межівські новації»

Дякуємо всім учасникам та вітаємо переможців! Слідкуйте за оновленнями – незабаром оголошення старту Всеукраїнського конкурсу–2019.

Довідка

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» організований Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» та ГO «Інтерньюз-Україна». У 2018 році – за участі ОБСЄ в Україні.

Схожі події та новини

Подія
Медіазліт: відкрито набір на літню онлайн-школу для журналістів

Для журналістів-початківців, які прагнуть відповідати сучасним викликам професії, ГО «Інтерньюз-Україна» оголошує набір на літню онлайн-школу «Медіазліт». Її мета – підготувати універсального професіонала, який зможе бути не лише автором тексту, але й фотографом, оператором, монтажером, SMM-спеціалістом.

Подія
Конференція «Висвітлення євроінтеграції в медіа: чого бракує»

22 лютого 2019 р. у Києві відбудеться конференція за участі віце-прем'єр-міністерки Іванни Климпуш-Цинцадзе. Запрошуємо усіх дотичних до питань роботи з Угодою про Асоціацію та її висвітлення.