preloader
search-icon

Вмісти своє життя у валізу

Відкриття інтерактивної інсталяції про вимушене #ЖиттяСпочатку – 26 червня, Одеса

У середу, 26 червня 2019 р., відбудеться відкриття інтерактивної інсталяції «Вмісти своє життя у валізу», яка пропонує жителям Одеси зануритись у досвід понад 1,5 млн вимушених переселенців з Криму та Донбасу. Детально продуманий простір з елементами квесту та 360-відео змусить відвідувачів за кілька хвилин символічно пережити раптовий від’їзд, пройти контрольно-пропускний пункт, знайти нове помешкання та зрозуміти, як це – почати #ЖиттяСпочатку.

Запрошуємо представників медіа, громадських організацій та усіх зацікавлених на офіційне відкриття інсталяції, яку у Києві та Львові вже відвідали понад 700 гостей.

Коли? середа, 26 червня, 16:00–18:00. Вітальна кава з 15:45.

Де? ImpactHub, вул. Грецька, 1а, Одеса.

Серед спікерів:

  • НАТАЛЯ КАРУК, завідувачка сектору внутрішнього аудиту Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОДА;
  • МЄР’ЄМ ДЖЕЛІЛОВА, голова кримськотатарської громади Одеської області, громадська діячка;
  • АННА ПОДОПРИГОРА, координаторка проекту «Новий відлік» (підтримка малого бізнесу та самозайнятості ВПО)
  • ТЕТЯНА КУТАС, консультант із соціальних питань, ГО «Десяте квітня»;
  • ДМИТРО ЗІНЧУК, менеджер проекту «Вмісти своє життя у валізу»;
  • КАТЕРИНА БОГУСЛАВСЬКА, координаторка проекту «Вмісти своє життя у валізу».

Список доповнюється

Реєстрація: http://bit.ly/26-06-register

Контактні особи:

Катерина Богуславська, тел. 093 145 44 73, kboguslavska@internews.ua

Дмитро Зінчук, тел. 095 085 18 84, dzinchuk@internews.ua

Facebook-подія: https://www.facebook.com/events/513125366161923/

Ініціатива має на меті сприяти подоланню стереотипів та упереджень, що існують стосовно переселенців, а також поглибити взаєморозуміння між жителями різних регіонів України. В Одесі інсталяція працюватиме до 16 липня, щоденно з 11:00 до 19:00 (понеділок – вихідний).

Проект реалізується громадською організацією «Інтерньюз-Україна» за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва Німецького фонду Маршалла.


«Інтерньюз-Україна» – організація з експертизою на ринку медіа, комунікацій, освіти та консалтингу. Працює у трьох напрямах: розвиток медіа, стратегічні комунікації, інформаційна безпека. Непорушні принципи роботи: інновації, професіоналізм, ефективність. Служити українському суспільству – незмінний пріоритет організації з 1996 року.

Чорноморський фонд регіонального співробітництва Німецького фонду Маршалла (BST) вже більше 10 років сприяє зміцненню регіональної співпраці, громадянського суспільства та демократичних принципів у країнах Чорноморського регіону. Діяльність фонду спрямована на побудову довіри між громадянами та державними установами, залучення громадянського суспільства у врегулювання конфліктів та сприяння розвитку регіональних транскордонних зв'язків у громадських, приватних та некомерційних секторах.

Схожі події та новини

Подія
Відкриття інтерактивної інсталяції про вимушене #ЖиттяСпочатку

Запрошуємо представників медіа, громадських організацій та усіх зацікавлених на офіційне відкриття інсталяції «Вмісти своє життя у валізу»: 10 травня, Музей історії Києва.

Подія
У Києві відкриється інтерактивна інсталяція про вимушене #ЖиттяСпочатку

Двокімнатна інсталяція «Вмісти своє життя у валізу» пропонує жителям Києва зануритись у досвід понад 1,5 млн вимушених переселенців з Криму та Донбасу.

Подія
У Львові відкриється інсталяція «Вмісти своє життя у валізу»

Інтерактивна інсталяція пропонує жителям Львова зануритись у досвід 1,5 млн вимушених переселенців з Криму та Донбасу.