preloader
search-icon

25 лютого, Київ

Презентація результатів дослідження законопроєктів про медіа та дезінформацію

У вівторок, об 11:00, 25 лютого у пресцентрі «Укрінформ» відбудеться дискусія щодо регулювання інтернету в Україні через призму дослідження двох резонансних законодавчих ініціатив – «Про медіа» та «Про дезінформацію». Під час дискусії експерти ГО «Інтерньюз-Україна» представлять методологію Індексу регулювання онлайн-простору та перші висновки дослідження.

Де: «Укрінформ» (Верхня зала), вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ

Коли: вівторок, 25 лютого 2020 року, 11:00-12:00

Організатор: ГО «Інтерньюз-Україна»

Реєстрація на подію за посиланням.

У обговоренні візьмуть участь:

  • Віталій Мороз, керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна»,
  • Андрій Кулаков, програмний директор ГО «Інтерньюз-Україна»,
  • Павло Моісеєв, директор з правових питань ГО «Інтерньюз-Україна»,
  • Антоніна Черевко, медіаюристка.

Чи потрібно регулювати онлайн-простір чи він повинен залишатися вільним від будь-яких державних впливів? Чи можна боротися з дезінформацією через регуляції чи журналісти самостійно повинні знайти способи протидії пропаганді? Чи має право користувач поширювати будь-який контент в інтернеті? Ці всі питання стають актуальними з новими законодавчими ініціативи Верховної Ради України. Аби визначити позитивні та негативні впливи таких ініціатив уряду, команда ГО «Інтерньюз-Україна» розробила Індекс регулювання онлайн-простору як інструмент дослідження законодавства на тему інтернету.

Першими двома документами, які експерти оцінювали за методологією Індексу, стали проєкт закону «Про медіа» та розроблений Міністерством культури молоді та спорту про протидію дезінформації.

Під час презентації учасники обговорять виклики для розвитку вільного інтернету в Україні, висновки першого оцінювання за методологією Індексу та ймовірність схвалення двох законопроектів в Парламенті.

Контакти: Катерина Куницька, kkunytska@internews.ua

Проєкт «Індекс регулювання Інтернету як інструмент адвокації для України» є компонентом «Медійної програми в Україні спрямованої на розвиток медійного сектору, зміцнення медійних інституцій, а також поліпшення практики цифрової безпеки серед журналістів та медійних організацій», що реалізується ГО «Інтерньюз-Україна» та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через американську неурядову організацію «Інтерньюс».

Схожі події та новини

Подія
VR-інсталяція «Пропагандаріум» вирушає на Донеччину!

У рамках фестивалю «З країни в Україну» досвідчені лікарі-фейкологи завітають до Вугледара (27 вересня), Волновахи (28 вересня) та Мангуша (29 вересня).

Подія
Що пишуть про #вибори у різних соцмережах? Результати дослідження

У Києві відбудеться пресконференція, під час якої презентують результати дослідження про вплив соцмереж на виборчий процес.