preloader
search-icon

прямуємо разом

Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Львові, Червонограді та Новояворівську

19 – 21 червня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Львів, Червоноград та Новояворівськ із офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів, а саме:

СЕМІНАР «УЧАСТЬ У ЄВРОПЕЙСЬКИХ ТОРГОВЕЛЬНИХ ФОРУМАХ І ВИСТАВКАХ: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ»

Коли? 19 червня, 14:00 – 17:00

Де? м. Львів, Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет міжнародних відносин, вул. Січових Стрільців, 19, 2-й поверх, аудиторія 205.

Основні теми заходу:

  • Як підприємцю обрати захід для результативного промотування свого бізнесу;
  • Просування товарів і послуг в Європейській Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network);
  • EEN календар як ефективний метод пошуку спеціалізованих бізнес-заходів та контактів із потенційними покупцями, партнерами та інвесторами;
  • Просвітницька кампанія «Дні боротьби з підробками і піратством в Україні»;
  • Участь у європейських форумах та виставках як можливість підвищення конкурентоздатності бізнесу;
  • Практичні поради участі в торговельних виставках ЄС та інші.

Серед головних спікерів заходу:

  • Сергій Козін, віце-президент представництва Міжнародної торгової палати (ICC Ukraine) з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади;
  • Єгор Слободяник, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine;
  • Вероніка Березанська, координатор громадських проектів, експерт Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством, голова комісії з питань інтелектуальної власності ICC Ukraine;
  • Зеновій Бермес, президент Асоціації роботодавців Львівської області.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/biz-seminar2019

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/472928213452483/

ГРА «EUROSESSION» ДЛЯ МОЛОДІ НА ТЕМУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ

Для кого? Учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.

Коли? 20 червня, 10:30 – 12:00 Де? м. Новояворівськ, Новояворівська школа №3, вул. Шухевича 5, актова зала, 2-й пов.

Коли? 21 червня, 11:30 – 13:00 Де? м. Червоноград, молодіжний хаб "Космодром", вул. Шептицького, 22.

Eurosession на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

ПУБЛІЧНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ «ПРІОРИТЕТИ ЄС В УКРАЇНІ, ОГЛЯД ПРОГРАМ І МОЖЛИВОСТЕЙ, А ТАКОЖ ІНФОРМАЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄС

Коли? 20 червня, 13:00 – 14:30 Де? м. Новояворівськ, Новояворівська міська рада, вул. Шевченка, 2, зала засідань, 2-й пов.

Коли? 21 червня, 14:00 – 15:30 Де? м. Червоноград, Червоноградська міська рада, просп. Шевченка, 19, сесійна зала, 4-й пов.

Для кого? Представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста.

На заході ознайомлять із пріоритетами допомоги, яку Європейський Союз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливостей для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.

Серед презентованих програм та проектів: COSME, Enterprise Europe Network, Horizon 2020, Creative Europe, Erasmus+, EU Study Days та ін.

ДИСКУСІЯ-ТРЕНІНГ «EUROPEAN PROJECTS LAB for NGOs»

Коли? 20 червня, 16:00 – 19:00

Де? м. Львів, Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет міжнародних відносин, вул. Січових Стрільців, 19, 2-й поверх, аудиторія 205.

Для кого? Представники громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

Учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС, або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив. Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер: Олег Кулініч, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».

Подача заявок за посиланням: http://bit.ly/NGOs-training2019

Подія на Facebook: https://www.facebook.com/events/1216380885188630/


Візит Представництва ЄС до Львівської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями, будь ласка, звертайтеся до Всеволода Верещагіна, тел +38(095)687-70-88, vvereshchagin@internews.ua, або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua

Схожі події та новини

Подія
Аванґард Європи? Минуле та майбутнє Східного партнерства

У Києві відбудеться публічна дискусія з нагоди річниці Східного партнерства.

Подія
Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Чернігові, Бахмачі та Носівці

27 лютого – 1 березня 2019 р. делегація Представництва ЄС в Україні відвідає Чернігівську область. У програмі: тренінг для ГО, семінар для бізнесу, гра Alias для молоді.

Подія
Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Хмельницькому, Славуті та Старокостянтинові

8 – 10 жовтня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Хмельницький, Славуту та Старокостянтинів із офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів.

Подія
EU Study Days (Єврошкола) у Кропивницькому 9–12 квітня

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ запрошують на 33 сесію EU Study Days, яка відбудеться 9–12 квітня 2020 року у місті Кропивницький.