preloader
search-icon
Media&Communication since 1996

Працюємо у трьох напрямах: розвиток медіа, стратегічні комунікації, інформаційна безпека. Непорушні принципи нашої роботи: інновації, професіоналізм, ефективність. Служити українському суспільству – наш незмінний пріоритет з 1996 року.

«Інтерньюз-Україна»

Історії успіху

project-image

Безпека (Ци)Вільних

Провели масштабну комунікаційну кампанію з цивільної безпеки, яка охопила 8 млн українців.

project-image

#PrisonersVoice

Через AR-технології нагадали світовій спільноті про українських бранців, незаконно утриманих у російському полоні.

project-image

Українська мова для національних громад

Розробили й втілили комплексну комунікаційну кампанію, яка популяризувала українську мову серед національних громад Чернівецької та Закарпатської областей.

project-image

Медіа та війна: підтримка у 2022-му

У перші пів року повномасштабної війни допомогли українським журналістам адаптуватися до нових реалій роботи та життя.

project-image

Explaining Ukraine

Explaining Ukraine — англомовний подкаст, який з 2017 року щомісяця розповідає про політику, суспільство та культуру України.

project-image

Приватизація для всіх

Провели масштабну комунікаційну кампанію, щоби підвищити обізнаність і довіру українців до реформи приватизації.

project-image

Артіфейк

Створили міжнародний мистецький проєкт — нестандартні та креативні інструменти стріт-арту стали на захист інфопростору.

project-image

UkraineWorld

Створили англомовну онлайн-платформу про Україну для міжнародної аудиторії. Розповідаємо світові правду про війну в Україні 24/7.

project-image

2022 Без Тютюну

Розробили адвокаційну кампанію, спрямовану на депутатів Верховної Ради України. Це сприяло прийняттю комплексного антитютюнового закону.

project-image

Зміцнення потенціалу молодих жінок

Підсилили спроможність молодих жінок протистояти стереотипам і дискримінації, залучили їх до процесів прийняття рішень на місцевому рівні.

project-image

СХID: Перезавантаження

Розробили бренд-айдентику для комунікаційної кампанії, яка ламає стереотипи про Схід України та сприяє його економічному відновленню.

project-image

Журналістика рішень

Допомогли створити понад 180 матеріалів у напрямі журналістики рішень. 194 журналісти взяли участь у наших тренінгах і вебінарах. А перший в Україні онлайн-форум із ЖР отримав майже 40 000 переглядів у Facebook.

project-image

Цінності через історії

Створили 30 відеосюжетів на різну тематику: від захисту прав людини та рівності до ініціатив у сфері довкілля та інновацій. Кожен герой на власному прикладі демонструє, як це — просувати європейські цінності у своїй громаді та Україні загалом.

project-image

Академія громадського активізму

Організували навчальну програму для посилення спроможностей лідерів громадського сектору. Завдяки системному навчанню, нетворкінгу, коучинговому та менторському супроводу вони опанували нові інструменти проєктного менеджменту, навчилися ефективно спілкуватися зі своєю аудиторією та співпрацювати одне з одним.

project-image

«Інтерньюз-Україна» святкує 25-річчя

Розвиток медіа, стратегічні комунікації, інформаційна безпека – до 25-річчя згадуємо наші найяскравіші ініціативи, продукти та перемоги.

project-image

Історії з України

Через мобільний сторітелінг руйнуємо усталені стереотипи та негативні уявлення про Україну за її межами.

project-image

МЕДІАЗЛІТ

Організували літню онлайн-школу для журналістів-початківців. Отримали 350 заявок від учасників. Провели 29 вебінарів загальною тривалістю 65 годин.

project-image

Криза як шанс

Розробили та провели онлайн-курс «Криза та робота редакцій». Запропонували медіаспільноті нову візію: побачити у кризі можливості для редакцій, винести з карантину (як і з решти подібних кризових ситуацій) досвід та цінні уроки, а виклики перетворити на можливості для зростання.

project-image

Український регіональний медіагайд

Англомовний звіт про українські регіональні медіа. В основі документу – огляд понад 400 регіональних видань в усіх 24 областях України, включно із тимчасово окупованими територіями.

project-image

Україна в історіях та оповідях

Випустили збірку есеїв українських інтелектуалів, серед яких: Юрій Андрухович, Ірена Карпа, Ярослав Грицак, Лариса Денисенко, Андрій Бондар, Гаська Шиян та інші. Щоб зробити Україну зрозумілішою для іноземців, презентували книгу у 9-ти містах Європи.

project-image

РЕ-ВІЗІЯ ІСТОРІЇ

Дослідили російську історичну пропаганду щодо України та підготували відповідь українських істориків. Випустили книгу українською та англійською. Провели масштабну онлайн-кампанію із розвінчання фейків Кремля про минуле.

project-image

Пропагандаріум

У легкій та розважальній формі навчили українців розпізнавати фейки та не вестися на кремлівські маніпуляції. Інтерактивну VR-інсталяцію відвідали понад 2300 гостей у 7-х містах України. За результатами проєкту у медіа вийшло 114 матеріалів, у тому числі 17 телесюжетів.

project-image

Вмісти життя у валізу

Через мистецькі підходи сприяли порозумінню між українцями з мирних територій та внутрішньо переміщеними особами. Організували три інсталяції у Києві, Львові та Одесі, де побували 976 відвідувачів. За результатами проєкту у медіа вийшов 121 матеріал про інсталяцію та проблеми переселенців.

project-image

УКРАЇНА – ЄС

Розробили Стратегію комунікування європейської інтеграції України, яка лягла в основу урядового документу. Разом з регіональними медіа пояснювали суспільству суть Угоди про асоціацію з ЄС.

project-image

СЛОВА ТА ВІЙНИ

Видали перший практичний посібник про досвід країни, що переживає тривалу інформаційну атаку. Підготували рекомендації по боротьбі з російською пропагандою. Презентували книгу у Раді Європи (Страсбург) та для інституцій і експертів ЄС (Брюссель).

project-image

УКРАЇНА+

Розповіли суспільству про надзвичайні вчинки звичайних українців. Понад 100 матеріалів сформували новий порядок денний для медіа – з новими цінностями та орієнтирами. Реалізували проект «Сусіди» – мультимедійні історії про повсякденне життя людей з України, Грузії та Молдови.

project-image

INTERNET FREEDOM

Запустили перший і єдиний в Україні веб-ресурс про Інтернет-свободу, ініціювали підписання Декларації вільного Інтернету в Україні, протистояли ухваленню репресивних законів.

project-image

DSS380

Відкрили першу в Україні Школу цифрової безпеки DSS380 для журналістів та громадських активістів, проводимо цифровий аудит організацій.

project-image

МЕЖА ОЧІКУВАННЯ

Актуалізували питання полонених та зниклих безвісти на Донбасі та в Криму. Верховна Рада ухвалила Закон України «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти». Стрічка перемогла на 8-му Мадридському міжнародному кінофестивалі.

project-image

ГОЛОС ВІЙНИ

Організували школу публіцистики для ветеранів АТО та видали художню збірку їхніх історій. Дали ветеранам можливість висловитись, а суспільству – почути про війну «без фільтрів». Презентували книгу на Salon du livre у Парижі.

project-image

КОЗАКИ

Через героїв популярного мультфільму пояснили українцям суть медичної та енергетичної реформ. Кампанія досягла 6 із 10 громадян по всій Україні та сприяла підвищенню рівня підтримки реформ в суспільстві.