preloader
search-icon

Шукаємо у команду

Вакансії

06 / 02 / 23
Відкрита

Координатор аналітичних проєктів

Володієте необхідними знаннями і досвідом у сфері управління проєктами? Маєте відмінні організаторські та адміністративні навички? Прагнете підтримувати та розвивати медійний ринок України? Тоді ми шукаємо саме вас!

07 / 02 / 23
Відкрита

Фінансовий менеджер

Обожнюєте складати коректні бюджети й не боїтеся дедлайнів? Мрієте співпрацювати з міжнародними партнерами, як-от Представництво ЄС в Україні, Британська Рада, USAID і UNFPA? ГО «Інтерньюз-Україна» шукає уважного та відповідального Фінансового менеджера, який прагне розвиватися разом із нами!

07 / 02 / 23
Відкрита

Менеджер проєктів

Маєте відмінні організаторські навички? Любите спілкуватися з людьми та відповідально ставитеся до дедлайнів? Почуваєтеся в онлайні як риба у воді? Вас не налякати масивними Excel-таблицями та амбітними цілями? Прагнете підтримувати та розвивати медіаринок України? Тоді ми шукаємо саме вас!

09 / 02 / 23
Відкрита

Графічний дизайнер

Якщо ви креативите так само добре, як дотримуєтесь дедлайнів – ви кандидат нашої мрії!

14 / 02 / 23
Відкрита

Програмний координатор Програми USAID «Рада: наступне покоління»

Оголошуємо конкурс на посаду Програмного/ої координатора/ки в рамках виконання Програми USAID RADA Next Generation (RANG).

15 / 02 / 23
Відкрита

Провідний спеціаліст з технологічних рішень та інновацій Програми USAID RANG

Оголошуємо конкурс на посаду Провідного спеціаліста з технологічних рішень та інновацій в рамках виконання Програми USAID РАДА: Наступне покоління (RANG).