preloader
search-icon

Новини

Можливості

Новина
Я досліджую цей світ

До 15 червня надсилайте малюнки ваших дітей 4–10 років у межах творчого конкурсу щодо протидії туберкульозу та отримайте подарунки.

Новина
Децентралізація врятувала український інтернет: уроки-2022 від уряду й телекомунікаційників

Як відновлюється інфраструктура України, обговорили лідери телекомунікаційних компаній, представники уряду та західних партнерів під час конференції «Україна: стійкість зв’язку та інтернету під час війни» у Києві.

Новина
Kremlin’s Voice та Книга пам’яті: нові платформи про злочини РФ в Україні​

У четвер, 25 травня, ми презентували дві кількамовні онлайн-платформи: Kremlin’s Voice та «Книга пам’яті». На них зафіксовані злочини пропагандистів і військових РФ проти України, які можуть стати доказами під час притягнення агресора до відповідальності.

Новина
Розширення виробництва незалежного контенту

Оголошуємо відкритий конкурс для національних та регіональних медіа на участь у проєкті «Розширення виробництва незалежного контенту» (Expanding Production of Independent Content, ЕРІС).

Новина
16 есе про фронт, побратимів і сміливість від ветеранів війни

ГО «Інтерньюз-Україна» презентує онлайн-збірку з 16 есе, які написали ветерани російської війни проти України, — 2022.voiceofwar.org.

Новина
Українці дізналися про правила цивільної безпеки

Завершилась інформаційна кампанія «Безпека (Ци)Вільних», яка в грудні 2022 - березні 2023 рр. підвищувала обізнаність українців щодо питань цивільної безпеки. Кампанія «Безпека (Ци)Вільних» охопила цілий ряд побутових безпекових питань, з якими українці стикаються постійно — як вдома, так і на вулиці. Матеріали кампанії розповіли, як діяти в різних ситуаціях: безпечно користуватися газовими та електроприладами, переходити дорогу в темну пору доби та діяти під час відсутності світла та зв'язку.

Новина
Результати та досягнення реформи професійної освіти

17 березня Міністерство освіти і науки провело інформаційну сесію про результати та досягнення реформи професійної освіти для блогерів і журналістів. На заході обговорили ключові виклики та перемоги реформи.

Новина
В Україні виходить фільм про людей, які пережили російську окупацію

У його основі — свідчення постраждалих від російських злочинів у Київській, Харківській і Донецькій областях. Режисером фільму став лауреат Мадридського кінофестивалю.

Новина
У 7-ми областях України з'явилися білборди кампанії #БезпекаЦиВільних

Як переходити дорогу у темний час доби, безпечно обігрівати оселю, поводитися з підозрілими предметами – ці та інші поради відображені на бордах у межах кампанії #БезпекаЦиВільних.

Новина
Конкурс журналістських матеріалів на тему цивільної безпеки

Запрошуємо журналістів регіональних та місцевих медіа з Полтавської, Одеської, Житомирської, Рівненської, Львівської, Волинської та Закарпатської областей взяти участь у конкурсі журналістських матеріалів