preloader
search-icon

RANG

Матеріали

Закон України № 2265–IX набрав чинності
Закон України № 2265–IX набрав чинності

Закон України № 2265–IX набрав чинності 12 червня. Метою закону є заборонити пропаганду російського нацистського тоталітарного режиму, збройної агресії РФ як держави-терориста проти України Що передбачає Закон читайте в матеріалі.

Закон України № 2237–IX набрав чинності 12 червня
Закон України № 2237–IX набрав чинності 12 червня

Метою Закону є надання можливості територіальній обороні виконувати завдання в районах ведення воєнних (бойових) дій. Що передбачає Закон читайте в матеріалі.

Закон України № 2196–IX набрав чинності 12 червня.
Закон України № 2196–IX набрав чинності 12 червня.

Відстрочка від призову під час мобілізації: розширено перелік осіб Закон України № 2196–IX набрав чинності 12 червня. Мета Закону – надання рівного права на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації учням і викладачам закладів професійної (професійно-технічної) освіти поряд зі студентами та викладачами закладів фахової передвищої та вищої освіти. Що нового передбачає Закон? Читайте в матеріалі.

Закон України № 2170–IX набрав чинності
Закон України № 2170–IX набрав чинності

Оновлено порядок комплектування та соціального забезпечення тероборони. Закон України № 2170–IX набрав чинності 12 червня. Метою Закону є удосконалення порядку комплектування Сил територіальної оборони ЗСУ та добровольчих формувань територіальних громад. Що передбачає Закон читайте в матеріалі.

Закон № 2247–IX набирає чинності 9 червня
Закон № 2247–IX набирає чинності 9 червня

Метою Закону є встановлення спеціальних правил щодо володіння, користування та розпорядження землею, які забезпечать вирішення нагальних питань національної економіки в умовах воєнного стану. Детальніше про те, що передбачає Закон читайте в матеріалі.

Закон  2231-ІХ набрав чинності
Закон 2231-ІХ набрав чинності

Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки та інноваційної діяльності» від 1 лютого 2022 року 2031–IX. Закон набирає чинності 8 червня. Метою Закону є забезпечення продовження виконання державних програм, науково-дослідних та конструкторських робіт відповідно до чинних напрямів розвитку науки, техніки та інновацій.

Закон № 2259–IX набрав чинності
Закон № 2259–IX набрав чинності

Парламент змінив порядок функціонування державної служби та місцевого самоврядування під час воєнного стану! Закон № 2259–IX набрав чинності. Його мета — врегулювати питання діяльності державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану. Що передбачає закон читайте в матеріалі.

Закон 2261-ІХ набрав чинності
Закон 2261-ІХ набрав чинності

Парламент врегулював особливості визначення рентної плати за користування надрами для видобування газу природного на період дії воєнного стану. Відповідний Закон набрав чинності 27 травня. Метою Закону є оптимізація податкового навантаження на вітчизняні газодобувні підприємства в умовах воєнного стану. Що передбачає Закон? Читайте в нашому матеріалі.