preloader
search-icon

Майбутні Події

Анонси

Науково-практичний семінар «Захист парламентом демократичних інститутів в умовах війни»

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» спільно з Верховною Радою України організовує 1 грудня науково-практичний семінар «Захист парламентом демократичних інститутів в умовах війни». Його мета — знайти моделі ефективного демократичного врядування з урахуванням викликів безпекової ситуації в Україні.

Міжнародний парламентський урок «Україна та Польща – в солідарності разом»

10 листопада Освітній Центр Верховної Ради України за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління» розповість про історію спільної боротьби за свободу і незалежність Польщі та України. У заході візьме участь Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк та інші поважні гості.

«Досвід Польщі у переговорах про вступ та підготовці до членства в ЄС»

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» у співпраці з проєктом ЄС Association4U організовує 10 листопада онлайн-зустріч на тему процесу євроінтеграції Республіки Польща. Запрошуємо народних депутатів України, їхніх помічників, працівників Апарату Верховної Ради та Міністерств, відповідальних за євроінтеграцію.

Освітня платформа Natolin4Capacity Building для державних службовців України

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» разом з партнерами презентує освітню платформу Natolin4Capacity Building. На ній публічні службовці можуть у 2022-2024 рр. безоплатно пройти навчання за 16 онлайн-курсами з різних аспектів функціонування Європейського Союзу та розвитку його відносин з Україною.

Післязаконодавчий контроль: новий підхід до оцінки впровадження законодавства та парламентського нагляду в Європі

Чим важливий післязаконодавчий контроль? Як його використовують в оцінюванні впровадження законодавства та наглядової ролі парламентів у Європі? На ці питання під час онлайн-презентації 5 жовтня дадуть відповідь експерти Westminster Foundation for Democracy (WFD), які в межах Програми USAID «РАДА: наступне покоління» провели тематичне дослідження.

Запрошуємо долучитися до оцінювання законодавчого процесу Верховної Ради України

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» проводить опитування учасників законодавчого процесу, аби вирахувати його індекс якості. Це внутрішнє оцінювання результативності та ефективності діяльності Парламенту, розроблене з урахуванням міжнародних стандартів і зарубіжного досвіду.

Конкурс робіт молодих вчених до наукової конференції «Парламент в умовах війни»

До 17 жовтня беріть участь у конкурсі робіт молодих вчених до наукової конференції «Парламент в умовах війни». До участі запрошуються випускники вищих навчальних закладів, аспіранти, науковці, які працюють або навчаються в університетах та науково-дослідних установах і досліджують тему парламентаризму.

Запрошуємо долучитися до серії обговорень щодо Зеленої книги законодавчого процесу

Зелена книга законодавчого процесу — це аналітичний документ, в якому систематизовано основні проблеми законодавчого процесу в Україні. Мета документа — встановлення основних проблем законодавчого процесу для пошуку шляхів їхнього вирішення. Коли: 20 та 27 липня, 11 та 18 серпня. Перше обговорення відбудеться в середу, 20 липня, о 15:00.