preloader
search-icon

Майбутні Події

Анонси

«Гарантування конституційного статусу парламенту в умовах війни»

Програма USAID «Рада: наступне покоління» запрошує долучитися до парламентського семінару на тему «Гарантування конституційного статусу парламенту в умовах війни». Захід відбудеться в онлайн форматі 27 червня о 15:00. У семінарі візьмуть участь представники Верховної Ради України, профільні науковці, міжнародні та національні експерти.

«Канада на підтримку України»

Запрошуємо школярів середніх і старших класів долучитися до парламентського уроку «Канада на підтримку України»! Коли: п'ятниця, 27 травня, о 14:00. Де: ZOOM. Реєстрація на захід: bit.ly/parliamentary_lesson.

Онлайн-зустріч з керівником дослідницької служби Парламенту Австрії Крістофом Конратом

Як досвід роботи дослідницьких служб європейських парламентів може бути корисним Верховній Раді України Щоб дізнатися — долучайтеся до онлайн-зустрічі з керівником дослідницької служби Парламенту Австрії Крістофом Конратом. Коли: 30 травня о 15:00, ZOOM

Презентація «Індексу якості законодавчого процесу»

Запрошуємо народних депутатів України та представників громадських організацій долучитися до презентації «Індексу якості законодавчого процесу»! Коли: 26 травня, четвер, о 15:00. Де: ZOOM Реєстрація триває до вівторка, 24 травня: bit.ly/registration_index. У межах презентації експерти Програми USAID «РАДА: наступне покоління» представлять результати опитування та звіт щодо якості законодавчого процесу 6-ої сесії Верховної Ради України. Також під час заходу відбудеться публічне обговорення результатів опитування.