preloader
search-icon

Майбутні Події

Анонси

Онлайн-воркшоп «Як нові технології й цифровізація допомагають писати закони?»

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» працює над посиленням ефективності законодавчого процесу та впровадженням кращих практик і підходів у підготовці законопроєктів, тому 5 квітня організовує онлайн-воркшоп на тему «Аспекти цифровізації нормопроєктування».

Запрошуємо на форум «Діалог на користь розвитку громад в умовах воєнного стану»

31 березня Програма USAID «РАДА: наступне покоління» організовує на Волині форум «Діалог на користь розвитку громад в умовах воєнного стану». На заході спільно з представниками парламенту та виконавчої влади обговорять проблеми громад в економічній та гуманітарній сферах в умовах воєнного стану та шляхи їхнього вирішення.

Як європейські парламенти та уряди співпрацюють у питаннях законодавчого циклу?

Про це під час онлайн-презентації розповість експерт WFD Серґіу Ґалітчі, який в межах Програми USAID «РАДА: наступне покоління» здійснив дослідження «Оцінка найкращих європейських практик співпраці та проведення консультацій національних парламентів з урядами щодо законодавчого циклу».

Запрошуємо громадськість до обговорення парламентської реформи

Партнери Програми USAID «РАДА: наступне покоління» з Центру політико-правових реформ підготували, презентують та публічно обговорять з громадськістю проєкт Концепції реформи парламентаризму, в якому відображені погляди громадянського суспільства на парламентське врядування майбутньої України.

Запрошуємо на стажування у Дослідницьку службу ВРУ

Це унікальна можливість познайомитися з діяльністю парламентської Дослідницької служби, поспілкуватися з її експертами та навчитися готувати інформаційно-аналітичні матеріали для Верховна Рада України. Стажування триватиме 6 місяців, а 5 стажерів отримуватимуть стипендії від Програми USAID «РАДА: наступне покоління».

Тренінг «Кризові комунікації в окрузі»

Запрошуємо народних депутатів України та їхніх помічників взяти участь у онлайн-тренінгу «Кризові комунікації в окрузі», який відбудеться 15-17 лютого. Він націлений сформувати навички з управління кризовими комунікаціями та взаємодії з цільовими аудиторіями в окрузі під час кризових ситуацій.

Запрошуємо оцінити законодавчий процес Верховної Ради України

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» проводить опитування учасників законодавчого процесу 8-ої сесії IX скликання ВРУ, аби вирахувати його індекс якості. Це внутрішнє оцінювання результативності та ефективності діяльності Парламенту, розроблене з урахуванням міжнародних стандартів і зарубіжного досвіду.

Обговорення дослідження «Громадяни і парламент»

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» спільно з Апаратом ВРУ 25 січня проводить координаційну зустріч проєктів і програм міжнародної технічної допомоги. Під час заходу дослідники Міжнародного республіканського інституту (IRI) презентують соціологічне дослідження «Громадяни і парламент: довіра, взаємодія та відкритість в умовах воєнного стану».