preloader
search-icon

Заходи та Події

Новини

Подія
Допомогли Енергетичному комітету організувати публічні консультації

17 березня за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління» Комітет ВРУ з питань енергетики та ЖКП провів публічні консультації щодо стимулювання розвитку інфраструктури зарядних станцій для електротранспорту в Україні. Обговорити основні досягнення та проблеми в цій галузі запросили представників уряду, бізнесу, асоціацій, громадського й експертного середовищ та інших стейкголдерів.

Подія
Презентували кращі європейські практики парламентсько-урядової співпраці

17 березня Програма USAID «РАДА: наступне покоління» організувала онлайн-зустріч, під час якої міжнародний експерт WFD Серґіу Ґалітчі представив своє дослідження «Оцінка кращих європейських практик співпраці та консультацій національних парламентів з урядами в межах законодавчого циклу». Понад 100 представників ВРУ, уряду та міжнародних організацій взяли участь у події.

Подія
Кращі практики британських парламентських комунікацій для Верховної Ради

15 березня Програма USAID «РАДА: наступне покоління» організувала зустріч керівників комунікаційних команд британського та українського парламентів, аби перейняти кращий досвід та обговорити сучасні виклики для парламентських комунікацій, зокрема пов'язаних з воєнним станом в Україні. Понад 30 учасників активно дискутували, а запрошені британські експерти відповідали на питання.

Подія
Школярі Дніпропетровщини поспілкувалися з народним депутатом України

Освітній центр ВРУ за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління» провів 15 березня парламентський урок для понад 200 учнів шкіл та закладів професійно-технічної освіти Кривого Рогу, які працюють у громадах в межах 31-го виборчого округу. Зі школярами поспілкувався народний депутат Володимир Захарченко.

Подія
Підготували вчителів викладати курс «Наш парламент» у середній школі

За підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління» Агенція розвитку освітньої політики та Освітній центр ВРУ провели тренінги з методики викладання курсу за вибором «Наш парламент» для здобувачів середньої освіти. 112 учителів успішно завершили підвищення кваліфікації за цією програмою.

Подія
Міжнародний парламентський урок «Японія на підтримку України»

Освітній Центр Верховної Ради України за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління» 9 березня провів міжнародний парламентський урок «Японія на підтримку України», в якому взяли участь понад 230 школярів в Україні та за кордоном, а також народна депутатка і посли України та Японії.

Подія
Забезпечили обмін досвідом між депутатами на рівні округів

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» розпочала серію заходів, присвячених обміну досвідом між народними депутатами України та їхніми командами щодо роботи в окрузі. 28 лютого відбулася перша зустріч, у якій взяли участь понад 40 осіб та обговорили особливості та перспективи міжнародної співпраці на рівні округів в умовах воєнного стану.

Подія
Обговорили Концепцію парламентської реформи з громадськістю

Центр політико-правових реформ за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління» 28 лютого провів публічне обговорення щодо майбутнього парламентської реформи та розвитку парламентаризму в Україні після перемоги. У дискусіях взяли участь 100 представників громадськості, зокрема експерти, фахівці, науковці, активісти, представники громадських організацій.