preloader
search-icon
RANG background

Програма USAID «Рада: наступне покоління»

Просування реформ «наступного покоління», які дозволять Верховній Раді України стати сучасною та ефективною інституцією для демократичного розвитку України.

Останні Новини

Новина
Будуємо стратегічне партнерство з Європейським парламентом

З 30 травня по 3 червня директор Програми USAID «РАДА: наступне покоління» Ігор Когут здійснив робочу поїздку до Брюсселя, де провів серію зустрічей і консультацій з депутатами, представниками політичних груп та Секретаріату Європарламенту. Сторони домовилися спільно працювати над посиленням спроможності та потенціалу Верховної Ради України.

Подія
Організували публічне обговорення народного депутата України

6 червня за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління» та з ініціативи народної депутатки України Галини Васильченко відбулося публічне обговорення на тему викликів для малого бізнесу та концепції модернізації спрощеної системи оподаткування. В обговоренні взяли участь понад 100 підприємців зі Львівщини та інших областей України.

Подія
Допомагаємо Енергетичному комітету ВРУ здійснювати контрольну функцію

1-2 червня за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління» та в межах реалізації контрольної функції Комітет ВРУ з питань енергетики та ЖКП відвідав об’єкти «Укрнафти» в Івано-Франківській та Львівській областях і провів виїзне засідання, на якому обговорив стан нафтовидобутку та перспективи нафтопереробної промисловості в Україні.

Подія
Представили Програму на форумі «Обриси майбутнього»

Команда Програми USAID «РАДА: наступне покоління» 30 травня представила свою діяльність на форумі громадянського суспільства «Обриси майбутнього: перемога, відновлення та модернізація України». Розповіли про наші грантові ініціативи, тренінги, дослідження, освітні проєкти та численні ініціативи, націлені зміцнити спроможності ВРУ задля розвитку української демократії та парламентаризму.

Подія
Допомогли народному депутату провести публічні консультації у Львові

24 травня з ініціативи народної депутатки Наталія Піпа відбулися публічні консультації «Українськомовне середовище – запорука успішної освіти», які організаційно та комунікаційно підтримала Програма USAID «РАДА: наступне покоління». До консультацій долучилися понад 100 учасників.

Подія
Обговорили роль парламенту для демократії на форумі в Стокгольмі

15 травня заступниця директора Програми USAID «РАДА: наступне покоління» Тетяна Бібік взяла участь у панелі «Стійка демократія для успішного відновлення України» в межах Стокгольмського форуму з питань миру та розвитку 2023 року та наголосила, що ВРУ відіграє ключову роль у стійкості демократії і має виступати її головним гарантом.

Найближчі події

Тренінг «Парламентська громадянська просвіта»

13-14 червня Програма USAID «РАДА: наступне покоління» проведе воркшоп «Парламентська громадянська просвіта», аби зміцнити навички освітян та громадськості у проведенні заходів з парламентської просвіти. Програма підтримує парламентську просвіту в Україні, аби залучити більше громадян до законотворчого процесу та поглибити розуміння принципів демократії і парламентаризму.

Дізнайтеся про можливості від Програми на форумі в Мистецькому арсеналі

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» 30 травня візьме участь у форумі «Обриси майбутнього: перемога, відновлення та модернізація України». Протягом дня наша команда знайомитиме відвідувачів з головними цілями, активностями та можливостями Програми, а наш юридичний радник дискутуватиме на євроінтеграційний панелі.

Публічні консультації «Українськомовне середовище – запорука якісної освіти»

За підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління» та з ініціативи народної депутатки Наталії Піпи 25 травня у Львові відбудуться публічні консультації «Українськомовне середовище – запорука якісної освіти».

Онлайн-воркшоп «Як нові технології й цифровізація допомагають писати закони?»

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» працює над посиленням ефективності законодавчого процесу та впровадженням кращих практик і підходів у підготовці законопроєктів, тому 5 квітня організовує онлайн-воркшоп на тему «Аспекти цифровізації нормопроєктування».

Запрошуємо на форум «Діалог на користь розвитку громад в умовах воєнного стану»

31 березня Програма USAID «РАДА: наступне покоління» організовує на Волині форум «Діалог на користь розвитку громад в умовах воєнного стану». На заході спільно з представниками парламенту та виконавчої влади обговорять проблеми громад в економічній та гуманітарній сферах в умовах воєнного стану та шляхи їхнього вирішення.

Як європейські парламенти та уряди співпрацюють у питаннях законодавчого циклу?

Про це під час онлайн-презентації розповість експерт WFD Серґіу Ґалітчі, який в межах Програми USAID «РАДА: наступне покоління» здійснив дослідження «Оцінка найкращих європейських практик співпраці та проведення консультацій національних парламентів з урядами щодо законодавчого циклу».

Останні матеріали

Концепція створення офісу нормопроєктування у Верховній Раді України

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» вивчає досвід закордонних офісів нормопроєктування та можливості і перспективи такої інституції в межах Верховної Ради України задля удосконалення українського законодавства.

Завантажити
Інформаційний буклет «Програма USAID «РАДА: наступне покоління»

Розповідаємо про діяльність Програми USAID «РАДА: наступне покоління» та її головні цілі, аби допомагати Верховній Раді України бути сучасною, ефективною та підзвітною інституцією заради демократичного розвитку України.

Завантажити
Проєкти грантової програми «Громадяни й парламент»

Програма USAID «РАДА: наступне покоління» оголосила грантову ініціативу «Громадяни й парламент: демократичне представництво та ефективна взаємодія в умовах воєнного стану». Про завдання ініціативи, переможців грантового конкурсу та їхні проєкти ви можете дізнатися у нашій інформаційній брошурі.

Завантажити