preloader
search-icon
RANG background

Програма USAID «Рада: наступне покоління»

Просуваємо реформи «наступного покоління», які дозволять Верховній Раді України стати сучасною та ефективною інституцією для демократичного розвитку України.

Останні Новини

Новина
Parliamentary Update – June 21-27, 2022

USAID RADA Next Generation is a five-year initiative (2021-2026), implemented by the “Internews Ukraine” NGO, that aims to advance the “next generation” of reforms that will enable the Verkhovna Rada of Ukraine (VRU) to become a modern, effective institution that promotes accountability and democratic development in Ukraine.

Новина
Parliamentary Update – June 13-20, 2022

USAID RADA Next Generation is a five-year initiative (2021-2026), implemented by the “Internews Ukraine” NGO, that aims to advance the “next generation” of reforms that will enable the Verkhovna Rada of Ukraine (VRU) to become a modern, effective institution that promotes accountability and democratic development in Ukraine.

Новина
Тижневий дайджест новин Парламенту та Програми (30 травня - 10 червня 2022)

Програма USAID “РАДА: наступне покоління”– це 5-ти річна програма, яка розрахована на 2021-2026 роки, та виконується ГО “Інтерньюз-Україна”. Програма має на меті просування реформ нового покоління, які дозволять Верховній Раді України стати новою, ефективною інституцією, яка просуває підзвітність та демократичний розвиток в Україні.

Подія
Всеукраїнський форум до Дня захисту дітей «Ми діти сильної країни – України!»

1 червня 2022 відбувся всеукраїнський форум до Дня захисту дітей «Ми діти сильної країни – України!» за підтримки Програми USAID «РАДА: наступне покоління».

Подія
Презентація нового тренінгу «Повний цикл формування публічної політики»

31 травня програма USAID РАДА: Наступне покоління провела онлайн-презентацію про структуру та зміст нового тренінгу «Повний цикл формування публічної політики».

Подія
Презентація результати дослідження «Індекс якості законодавчого процесу»

26 травня 2022 року програма USAID «РАДА: наступне покоління» представила результати дослідження «Індекс якості законодавчого процесу». Індекс базується на результатах оцінки діяльності ВРУ протягом 6-тої сесії (серпень 2021 – січень 2022), яка завершилася до початку повномасштабного вторгнення росії. У рамках дослідження було проведено опитування, в якому взяло участь 118 осіб. Серед респондентів — 20 політиків, 45 членів Апарату Верховної Ради, 36 представників виконавчої влади та 17 експертів з громадських організацій.

Найближчі події

«Гарантування конституційного статусу парламенту в умовах війни»

Програма USAID «Рада: наступне покоління» запрошує долучитися до парламентського семінару на тему «Гарантування конституційного статусу парламенту в умовах війни». Захід відбудеться в онлайн форматі 27 червня о 15:00. У семінарі візьмуть участь представники Верховної Ради України, профільні науковці, міжнародні та національні експерти.

«Канада на підтримку України»

Запрошуємо школярів середніх і старших класів долучитися до парламентського уроку «Канада на підтримку України»! Коли: п'ятниця, 27 травня, о 14:00. Де: ZOOM. Реєстрація на захід: bit.ly/parliamentary_lesson.

Онлайн-зустріч з керівником дослідницької служби Парламенту Австрії Крістофом Конратом

Як досвід роботи дослідницьких служб європейських парламентів може бути корисним Верховній Раді України Щоб дізнатися — долучайтеся до онлайн-зустрічі з керівником дослідницької служби Парламенту Австрії Крістофом Конратом. Коли: 30 травня о 15:00, ZOOM

Презентація «Індексу якості законодавчого процесу»

Запрошуємо народних депутатів України та представників громадських організацій долучитися до презентації «Індексу якості законодавчого процесу»! Коли: 26 травня, четвер, о 15:00. Де: ZOOM Реєстрація триває до вівторка, 24 травня: bit.ly/registration_index. У межах презентації експерти Програми USAID «РАДА: наступне покоління» представлять результати опитування та звіт щодо якості законодавчого процесу 6-ої сесії Верховної Ради України. Також під час заходу відбудеться публічне обговорення результатів опитування.

Останні матеріали

Закон України № 2265–IX набрав чинності

Закон України № 2265–IX набрав чинності 12 червня. Метою закону є заборонити пропаганду російського нацистського тоталітарного режиму, збройної агресії РФ як держави-терориста проти України Що передбачає Закон читайте в матеріалі.

Інформаційна довідка: «Роль парламенту в процесі євроінтеграції»

Яку роль відігравали парламенти країн Європи на шляху євроінтеграції читайте в новій інформаційній довідці від експертів Програми USAID «Рада: наступне покоління».

Завантажити
Інформаційна довідка: «Статус кандидата на членство в Європейському Союзі»

Вже завтра Європейська Комісія оголосить про своє рішення щодо заяви України на кандидата в члени ЄС. Висновок Єврокомісії буде рекомендацією для Євроради. Її представники зі свого боку обговорять надання Україні статусу країни-кандидата в ЄС під час засідання 23-24 червня. Що дасть Україні статус кандидата в члени ЄС та якими будуть подальші кроки євроінтеграції у разі позитивного висновку Євроради — читайте у нашій інфодовідці.

Завантажити
Закон України № 2196–IX набрав чинності 12 червня.

Відстрочка від призову під час мобілізації: розширено перелік осіб Закон України № 2196–IX набрав чинності 12 червня. Мета Закону – надання рівного права на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації учням і викладачам закладів професійної (професійно-технічної) освіти поряд зі студентами та викладачами закладів фахової передвищої та вищої освіти. Що нового передбачає Закон? Читайте в матеріалі.

Закон України № 2170–IX набрав чинності

Оновлено порядок комплектування та соціального забезпечення тероборони. Закон України № 2170–IX набрав чинності 12 червня. Метою Закону є удосконалення порядку комплектування Сил територіальної оборони ЗСУ та добровольчих формувань територіальних громад. Що передбачає Закон читайте в матеріалі.

«Актуально про відповідальність за колабораційну діяльність»

Яку правову відповідальність можуть понести громадяни України співпрацюючи з окупаційною владою під час воєнного стану та які можуть бути наслідки? Відповіді шукайте в інфографіці «Актуально про відповідальність за колабораційну діяльність». Матеріал підготовлено в межах проєкту «Акценти для виборця», який запровадила Програма USAID «РАДА: наступне покоління» спільно з ініціативою «Право в умовах війни».

Завантажити