preloader
search-icon

Англомовний подкаст

Explaining Ukraine

виклик

Брак глибокого розуміння російсько-української війни на міжнародній арені

У 2022 році мужність українців здивувала весь світ, українські міста опинилися на перших шпальтах світових медіа, а слово «Україна» — серед найпопулярніших пошукових запитів у Google. Глава Європарламенту Жозеп Боррель у промові 10 жовтня 2022-го, аналізуючи повномасштабне російське вторгнення, визнав: «Ми не вірили, що це станеться. І ми не передбачали, що Україна готова чинити опір так само люто й успішно, як вони це роблять».

Ми почали активно розповідати світові правду про Україну ще з часів Революції гідності 2013-2014 років, заснувавши англомовне медіа UkraineWorld. Основну увагу команда приділила розповідям про Україну та її культуру, висвітленню найважливіших подій у країні та навколо неї, протидії антизахідній пропаганді та дезінформації. Одним із продуктів медіаплатформи став англомовний подкаст «Explaining Ukraine», який з 2017 р. пояснює українську політику, суспільство та культуру.

Після повномасштабного російського вторгнення 24 лютого 2022 року потреба міжнародної аудиторії в правдивій інформації про Україну стала ще гострішою.

рішення

Українські голоси мають високо лунати у світі

У відповідь на зацікавленість світу подіями в Україні подкаст перетворився на «воєнний щоденник», розповідаючи з перших уст про жахи російської агресії та окупації, карколомні людські історії з українських міст, зруйнованих війною, російський ядерний тероризм, гуманітарні катастрофи та історичний контекст нападу Росії на Україну.

В основі подкаста — розмова між головним редактором UkraineWorld Володимиром Єрмоленком та Тетяною Огарковою, яка розвиває міжнародні зв'язки Українського кризового медіацентру. Залишаючись в Україні, ведучі подкасту діляться тим, що побачили та пережили на Батьківщині під час її боротьби за свою свободу та незалежність.

У деякі подкасти ведучі запрошують спеціальних гостей. Серед них:

Діалоги охоплюють реальні історії війни, філософський бік сучасних подій, гострі політичні проблеми та багато іншого.

Також Володимир і Тетяна відвідали Бучу та побували в селах під Києвом, окуповані російськими військами у березні 2022-го. Вони поспілкувалися з місцевими жителями, включно з тими, хто перебував під російською окупацією, і поділилися своїми історіями зі слухачами.

Регулярні випуски також висвітлюють останні новини з передової та ретельний аналіз російської пропаганди. У деяких епізодах виступають українські дипломати, аналітики з безпеки, філософи, історики та інші інтелектуали.

результат

Інформаційні перемоги сприяють ще потужнішій підтримці України у світі

Подкаст «Explaining Ukraine» отримав схвальні відгуки міжнародної спільноти журналістів, аналітиків і тих, хто стежить за трагічними подіями в Україні та співчуває українцям. Подкаст був включений у:

  1. Топ 6 англомовних подкастів про Україну (за версією The Guardian, 19.03.2022);
  2. 20 найкращих радіошоу та подкастів про Україну (за версією The Times, 15.03.2022);
  3. Корисні ресурси для розуміння української війни: стріми та подкасти (Університет Сент-Томаса, 25 квітня 2022 р.).

Подкаст «Explaining Ukraine» набрав понад 784 000 прослуховувань у SoundCloud і понад 546 000 переглядів на YouTube. Він також доступний у Google і Apple. Більшість слухачів подкаста родом із США, Німеччини, Нідерландів, Франції та Бельгії.

Також подкаст потрапив у шорт-лист Київського міжнародного фестивалю реклами 2022.

«Explaining Ukraine» регулярно згадують у The New York Times, Verge, CNN та інших відомих міжнародних медіа.

У кривавій боротьбі з Росією інформаційна боротьба України набула критичного значення. Розповідаючи правду про війну в Україні, ми схиляємо світ до нашої підтримки та наближаємо спільну перемогу над ворогом.

Події та новини

Подія
Як знайти баланс між свободою та безпекою в інформаційній сфері? – дискусія 12 квітня

У рамках Київського безпекового форуму відбудеться захід «Слова та війни: як знайти баланс між свободою та безпекою в інформаційній сфері?». Співорганізатор: ГО «Інтерньюз-Україна», UkraineWorld.

Схожі проекти

project-image

UkraineWorld

Створили англомовну онлайн-платформу про Україну для міжнародної аудиторії. Розповідаємо світові правду про війну в Україні 24/7.