preloader
search-icon

слова та війни

Як знайти баланс між свободою та безпекою в інформаційній сфері? – дискусія 12 квітня

12 квітня з 14.30 до 16.00 у рамках Київського безпекового форуму відбудеться захід «Слова та війни: як знайти баланс між свободою та безпекою в інформаційній сфері?».

Співорганізатор: ГО «Інтерньюз-Україна», UkraineWorld.

Місце проведення: Fairmont Grand Hotel, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1.

Захід відкритий для учасників Київського безпекового форуму.

Концепція

Свобода вираження поглядів та свобода інформації є ключовими цінностями демократичних суспільств. Згортання цих свобод завжди є першою ознакою того, що демократія опинилася під загрозою.

Але сьогодні демократії зіштовхуються із ще одним викликом: зловживанням свободою інформації для ведення інформаційних воєн.

Авторитарні супротивники західних демократій використовують можливості свободи слова для звернення демократії проти самої себе. Оскільки демократії опинилися в небезпеці, для захисту свободи їм потрібно захищатися. Також їм слід сприймати інформаційну сферу не тільки з точки зору свободи, але й з точки зору безпеки. Однак у цьому захисті вкрай важливо не перетнути червоних ліній і не загрожувати базовим принципам свободи вираження.

Основні теми дискусії

  • Як знайти цей складний баланс між свободою та безпекою в інформаційній сфері?
  • Як не стати жертвою двох протилежних загроз: беззахисності та нового авторитаризму?
  • Що вже було зроблено та що потрібно зробити, щоби віднайти цей баланс?

Дивіться трансляцію заходу на нашій Facebook-сторінці, а також читайте прямий репортаж на Twitter за хештегом #WordsandWars.

Після події ключові тези спікерів будуть опубліковані в аналітичних матеріалах UkraineWorld – слідкуйте за оновленнями сайту.


Київський безпековий форум – щорічний міжнародний захід, дискусія на високому рівні щодо актуальних питань національної безпеки, Чорноморського регіону, питань безпеки у Європі та глобальної безпеки у світі. Форум було започатковано Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році.

UkraineWorld – ініціатива, започаткована ГО «Інтерньюз-Україна», спрямована на поліпшення комунікації про українські процеси серед міжнародних експертів, журналістів та дипломатів.

Схожі події та новини

Подія
Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?

Запрошуємо на тренінг 18–20 листопада журналістів, викладачів на факультетах журналістики, а також аналітиків, які займаються темами інформаційних протистоянь.

Подія
Що пишуть про #вибори у різних соцмережах? Результати дослідження

У Києві відбудеться пресконференція, під час якої презентують результати дослідження про вплив соцмереж на виборчий процес.

Подія
Поглиблений тренінг «Антибот»: для учасників із досвідом протидії дезінформації

Пріоритет надаватиметься аналітикам та журналістам, що вже мають великий досвід у проєктах, спрямованих на протидію пропаганді та дезінформації і прагнуть поділитись ним із колегами.