preloader
search-icon

слова та війни

Як знайти баланс між свободою та безпекою в інформаційній сфері? – дискусія 12 квітня

12 квітня з 14.30 до 16.00 у рамках Київського безпекового форуму відбудеться захід «Слова та війни: як знайти баланс між свободою та безпекою в інформаційній сфері?».

Співорганізатор: ГО «Інтерньюз-Україна», UkraineWorld.

Місце проведення: Fairmont Grand Hotel, Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1.

Захід відкритий для учасників Київського безпекового форуму.

Концепція

Свобода вираження поглядів та свобода інформації є ключовими цінностями демократичних суспільств. Згортання цих свобод завжди є першою ознакою того, що демократія опинилася під загрозою.

Але сьогодні демократії зіштовхуються із ще одним викликом: зловживанням свободою інформації для ведення інформаційних воєн.

Авторитарні супротивники західних демократій використовують можливості свободи слова для звернення демократії проти самої себе. Оскільки демократії опинилися в небезпеці, для захисту свободи їм потрібно захищатися. Також їм слід сприймати інформаційну сферу не тільки з точки зору свободи, але й з точки зору безпеки. Однак у цьому захисті вкрай важливо не перетнути червоних ліній і не загрожувати базовим принципам свободи вираження.

Основні теми дискусії

  • Як знайти цей складний баланс між свободою та безпекою в інформаційній сфері?
  • Як не стати жертвою двох протилежних загроз: беззахисності та нового авторитаризму?
  • Що вже було зроблено та що потрібно зробити, щоби віднайти цей баланс?

Дивіться трансляцію заходу на нашій Facebook-сторінці, а також читайте прямий репортаж на Twitter за хештегом #WordsandWars.

Після події ключові тези спікерів будуть опубліковані в аналітичних матеріалах UkraineWorld – слідкуйте за оновленнями сайту.


Київський безпековий форум – щорічний міжнародний захід, дискусія на високому рівні щодо актуальних питань національної безпеки, Чорноморського регіону, питань безпеки у Європі та глобальної безпеки у світі. Форум було започатковано Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році.

UkraineWorld – ініціатива, започаткована ГО «Інтерньюз-Україна», спрямована на поліпшення комунікації про українські процеси серед міжнародних експертів, журналістів та дипломатів.

Схожі події та новини

Подія
Презентація дослідження російської пропаганди щодо Томосу

Запрошуємо до участі журналістів, громадських активістів та всіх зацікавлених тематикою російської пропаганди.

Подія
Ре-візія історії: російська історична пропаганда та Україна

Ми дослідили головні наративи російської історичної пропаганди щодоУкраїни. Запрошуємо на презентацію книги з результатами дослідження українських істориків – 22 жовтня, Укрінформ.