preloader
search-icon

тендер

Проведення Аудиту проєкту «Підвищення рівня обізнаності та цифрова підтримка»

Громадська організація «Інтерньюз Україна», що є найбільшою неприбутковою організацією в галузі медіа в Україні, запрошує вас взяти участь у тендері на проведення Аудиту проєкту «Підвищення рівня обізнаності та цифрова підтримка», що фінансується Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) через Міжнародну неприбуткову Організацію з розвитку медіа «Інтерньюс-Європа» за 2019 рік.

Річний обіг нашої організації близько 40 млн. грн.

Місія організації — Утвердження європейських цінностей в Україні через становлення успішних медіа. «Інтерньюз-Україна» в своїй діяльності спирається не тільки на повагу до фундаментальних глобальних та європейських цінностей, таких як свобода думки, свобода вираження поглядів та свобода слова, але й на розширення можливостей громадян заявляти про ці свободи і реалізовувати їх.

Принципи:

• Медіа ближче до людей — навчити громадян України (і сусідніх країн) ефективно використовувати нові медіа для того, щоб споживати, виробляти та обговорювати погляди і думки.

• Медіа ближче до знань — більш професійний підхід до освіти в галузі медіа і журналістики.

• Медіа ближче до глобальних викликів.

«Інтерньюз-Україна» є членом GFMD – the Global Forum for Media Development. Завдяки цьому ми можемо обмінюватись інформацією та досвідом з більш як 175 медіа-організаціями з понад 100 країн світу.

Наша історія:

Досягнення команди «Інтерньюз-Україна» за останні 23 роки:


Коротку пропозицію, що міститиме інформацію про ціну та тривалість проведення такого аудиту, просимо надіслати до 15:00, 15 листопада 2019 року.

З повагою,

Виконавча директорка

ГО «Інтерньюз Україна»

Наталя Педченко

+38 (067) 243-63-52

npedchenko@internews.ua

Схожі події та новини

Медіалайфхак
Як висвітлювати насильство, дотримуючись журналістських стандартів?

Насильство — розповсюджена соціальна проблема. Її не можна замовчувати, адже від насилля у світі щороку помирають 1,4 мільйона людей. Ми зібрали основні поради для журналістів про те, як правильно вісвітлювати цю тему.

Медіалайфхак
«Антибот–2»: як викривати інформаційні маніпуляції? Конспект тренінгу

18–20 листопада 2019 року у Києві відбувся триденний тренінг «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції». Він був присвячений методам протистояння ботам, фейкам та інформаційним «вкидам» (зокрема, кремлівського походження) на основі досвіду іноземних та українських експертів.