preloader
search-icon

ПОГЛИБЛЕНИЙ ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ

Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?

У чому особливості гібридної війни проти України? Як нами маніпулюють за допомогою Facebook, Google та YouTube? Якими є маніпуляції стосовно євроатлантичного вектору України? Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте під час поглибленого онлайн-тренінгу «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?», який організовує ГО «Інтерньюз-Україна».

Коли: 8 — 11 червня (10:00 — 13:00).

Де: Zoom.

Онлайн-тренінги будуть присвячені методам протистояння ботам, фейкам та інформаційним «вкидам» (зокрема, кремлівського походження) на основі досвіду українських експертів.

Програма тренінгу.

ТРЕНЕР(К)И:

  • Оксана Мороз, засновниця ініціативи з інфогігієни «Як не стати овочем»;
  • Роберт ван дер Ноордаа, нідерландський журналіст, співзасновник дослідницької компанії Trollrensics;
  • Любов Цибульська, керівниця Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформполітики України;
  • Ніно Ріжамадзе, керівниця Програми моніторингу соціальних мереж, International Society for Fair Elections and Democracy та інші.

Дедлайн: заповніть, будь ласка, реєстраційну форму до понеділка, 7 червня 2021 р. (до 16:00).

Участь у тренінгу безкоштовна. Відбір учасників проходить на конкурсній основі — за змістом надісланих заявок.

Цей тренінг — поглиблений, тобто, спрямований на тих, хто вже має досвід участі в проєктах, направлених на протидію пропаганді та дезінформації. Участь у попередніх базових тренінгах «Антибот» — бажана. Прослухати попередні тренінги можна тут.

ПРІОРИТЕТ НАДАВАТИМЕМО:

  • представникам громадського сектору;
  • журналістам;
  • викладачам факультетів журналістики;
  • державним службовцям;
  • заявникам, які мають певний досвід роботи з темою аналізу та викриття інформаційних маніпуляцій чи планують працювати з цією темою в майбутньому.

За докладною інформацією звертайтеся до Ганни Дьомочки, hdiomochka@internews.ua, 099 067 73 75.

Захід реалізується в межах проєкту «Обмін українським досвідом у формуванні стійкості до гібридної війни: навчальний проєкт з інформаційної безпеки для регіональних журналістів», що фінансується Платформою Україна-НАТО з протидії гібридній війні, який втілює ГО «Інтерньюз-Україна». Подія також відбувається під егідою ініціативи ГО «Інтерньюз-Україна» UkraineWorld.

Схожі події та новини

Подія
Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції?

Як відстежувати ботів та викривати маніпуляції? Які технічні та інтелектуальні ресурси для цього потрібні? Відповіді на ці питання ви отримаєте під час серії тренінгів «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції», які організовує ГО «Інтерньюз-Україна»

Медіа лайфхак
«Антибот»: як викривати інформаційні маніпуляції

Тренінг проведено в рамках проєкту «Розповсюдження українського досвіду протистояння гібридним загрозам», який втілює ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Медіа лайфхак
10 інструментів для відстеження інформаційних впливів онлайн

22–27 червня 2020 року відбувся поглиблений онлайн-тренінг «Антибот: як викривати інформаційні маніпуляції». Він був присвячений методам протистояння ботам, фейкам та інформаційним «вкидам» (зокрема, кремлівського походження) на основі досвіду іноземних та українських експертів.

Медіа лайфхак
Що таке фейки та як їх викривати?

Як ефективно протистояти ботам, фейкам та інформаційним «вкидам»?

Медіа лайфхак
Як розкривати мережі тролів? Штучний інтелект та deep fakes

Троль — небезпечна загроза цифрового світу, це обліковий запис, який поширює інформацію, пропаганду, або ж активно сіє сумніви, недовіру у інших користувачів.

Медіа лайфхак
Як працювати з даними та не вестися на емоції

Правда має кілька прошарків, тому задача фактчекера — ставити питання, які будуть відкривати ці прошарки. Можна почати із перевірки фактів.