preloader
search-icon

презентуємо оновлений сайт

Проєкт «Інтернет свобода» змінюється

Наш проєкт «Інтернет свобода» став інакшим: ми змінили наш стиль та оновили сайт.

Технології й дизайн змінюються щодня: ми також вирішили не відставати. Представляємо оновлений дизайн проєкту «Інтернет свобода». Відсьогодні ми використовуємо чорно-білі кольори. Ми відмовилися від використання поширених символів Інтернету (вай-фай, браузер тощо), адже інтернет сьогодні – це більше ніж спосіб передачі даних, а категорія «свобода інтернету» містить у собі як технологічну, так й етичну, суспільну та соціальну складову.

На новому сайті звичну земну кулю, яка символізувала всеохопність мережі, замінили відчинені двері як доступ до можливостей, які надає інтернет.

При розробці нового сайту використана мінімалістична стилістика. Це дозволяє зосередитися саме на контенті. А пошук матеріалів за рубриками і типом матеріалів став більш зручним.

Зміняться наші соцмережі, а також розсилка, в якій ми розповідаємо про актуальні події та зміни у сфері інтернет свободи та цифрових прав.

У новому розділі «Події» можна знайти інформацію про наші публічні заходи, які стосуються покращення законодавства щодо інтернету та інформаційної сфери, протидії мови ненависті і дезінформації у соцмережах. Ми регулярно проводимо їх із залученням стейкхолдерів.

«Інтернет свобода» моніторить ситуацію з дотримання прав Інтернет-користувачів в Україні та світі, а також відстоює позицію захисту вільного Інтернету та цифрової безпеки, права на анонімність в мережі, захисту персональних даних та свободи вираження поглядів в онлайні. Згодом на сайті з’явиться Індекс свободи, який дозволить моніторити регуляторне поле щодо інтернету. Зараз триває розробка методології інструменту.

Ми обрали собі новий девіз – watchdog вільного інтернету, адже з 2016 року ми стежимо за розвитком інтернету в Україні та виступаємо з кампаніями, що застерігають від обмеження цифрових прав користувачів та свободи інтернету, як це було з кампанією проти законопроектів №6676 та №6688. У 2018 році ми ініціювали підписання Декларації вільного інтернету – ініціатива, що окреслює ключові принципи вільного розвитку інтернету в Україні.

Захищаймо вільний інтернет разом!

Схожі події та новини

Подія
Презентація результатів дослідження законопроєктів про медіа та дезінформацію

У вівторок, о 14:00, 25 лютого у пресцентрі «Укрінформ» відбудеться дискусія щодо регулювання інтернету в Україні.