preloader
search-icon

медіа

Нові медіапродукти 2019 спільно з «Інтерньюз-Україна»

Один із напрямів нашої діяльності — підтримка та розвиток незалежних медіа в Україні. Так, зокрема, в рамках програми грантів проєкту Audience Understanding and Digital Support ми підтримуємо проєкти, які допомагають медіа збільшити відвідуваність та читабельність, знайти нові форми контенту, покращити взаємодію з аудиторією, залучити та/або збільшити кількість рекламодавців/ партнерств, а також технічно вдосконалити свої медіа.

Ділимося з вами цікавими медіапродуктами деяких із учасників програми:

1. Сіті-гайд по Івано-Франківську «Sotka»

Ми цінуємо минуле, дбаємо про теперішнє і віримо у добре майбутнє нашого міста.

Саме так про свій проєкт розповідають його автори – АН КУРС. Сіті-гайд пропонує змістовні лонгріди з історіями про визначні місця та видатних людей міста, що змінюють його простір на краще. Є розділ з можливостями та лайфхаками для мешканців. Також на ресурсі можна знайти інформацію про пам’ятки, популярні місця, ресторани Івано-Франківська.Тексти на сайті представлені трьома мовами (українською, польською та англійською) з метою привабити також іноземну аудиторію, здебільшого туристів, які обирають Івано-Франківськ як транзитне місто до Карпатських гір.

2. Проєкт #Небайдужа від «Рубрика»

За умовами конкурсу одним із переможців мало стати медіа, яке запропонує проєкт із гендерною складовою – а саме репрезентуватиме смаки жіночої аудиторії, мобілізує та залучить жінок на свій сайт. Переможцем у цій категорії став інтернет-ресурс «Рубрика».

За рік у рамках ініціативи на ресурсі вийшло 18 історій українок, що надихають. Зокрема, опубліковано інтерв’ю з журналісткою Яніною Соколовою, музиканткою Натою Жижченко (гурт ONUKA), очільницею української служби «Голосу Америки» Мирославою Гонгадзе та іншими соціально-активними жінками.

Усі інтерв’ю проходять у форматі «Один день із...», де розкривається не тільки професійна діяльність героїнь, а і їхні особисті проблеми, моральні принципи та настанови. Так автори хочуть популяризувати ідею про поєднання різних гендерних ролей в житті жінки.

3. Історична мапа міста Полтава «Зміст»

Ця інтерактивна мапа присвячена історичній спадщині Полтави. Жителі та гості міста можуть знайти тут інформацію про головні туристичні пам’ятки. В карту інтегровано праці полтавського історика-архітектора Бориса Тристанова, який досліджує історію Полтави.

Також розробники пропонують три туристичні пішохідні маршрути: Соборною, Круглою площами та Першотравневим проспектом.

Іншими учасниками грантової програми у 2018 та 2019 роках з не менш цікавими продуктами стали такі видання як «PMG.ua», ТРК «Рівне 1», Na chasi, ЦУКР.

Наприкінці 2019 року розпочнеться набір учасників на програму фінансування 2020 року. Якщо у вас є інноваційні ідеї для розвитку вашого медіа на прийдешній рік, слідкуйте за нашим сайтом та соцмережами. Можливо, саме ваша ідея отримає перемогу та грант у розмірі 3500 GBP (британських фунтів).

Програма грантів з інформаційно-цифрового вдосконалення медіа є частиною проєкту «Розвиток українських медіа через аналіз аудиторії та контенту». Проєкт реалізує ГО «Інтерньюз-Україна» за фінансової підтримки Швеції та Internews (проект Audience Understanding and Digital Support).

Схожі події та новини

Медіалайфхак
Як висвітлювати насильство, дотримуючись журналістських стандартів?

Насильство — розповсюджена соціальна проблема. Її не можна замовчувати, адже від насилля у світі щороку помирають 1,4 мільйона людей. Ми зібрали основні поради для журналістів про те, як правильно вісвітлювати цю тему.

Подія
Як соцмережі впливають на політику? Офлайн-чат аналітиків та політичних гравців

28 листопада ГО «Інтерньюз-Україна» проведе офлайн дискусію та презентує дослідження «Мемократія: як соцмережі впливають на політику в Україні».

Подія
Представництво ЄС їде у Луцьк та Рожищі

11 – 12 листопада 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Луцьк та Рожище з офіційним візитом. У рамках візиту відбудеться низка інформаційних заходів.