preloader
search-icon

DSS380

Тренінг з цифрової безпеки для журналістів, 14–15 березня

Як змінити поведінку в цифровому світі?

ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках Школи цифрової безпеки DSS380 у партнерстві з eQualit.ie (Монреаль, Канада) продовжують серію тренінгів з цифрової безпеки для українських журналістів й запрошують до участі в черговому дводенному тренінгу. Мета тренінгів – змінити поведінку учасників в цифровому світі на основі вивчення потреб учасників.

Дата проведення: четвер–п’ятниця, 14–15 березня 2019 року.

Ми переконані, що у професійній діяльності журналісти здатні краще управляти ризиками щодо інформації та пристроїв. А напередодні виборів в Україні питання захисту даних буде особливо актуальним для журналістів та редакцій.

Реєстрація: http://bit.ly/DSS380March

Впродовж двох днів тренери ідентифікують ключові ризики учасників щодо цифрових загроз, обговорять рішення, й, відповідно, учасники переглянуть свої підходи щодо:

  • захисту облікових записів від зовнішніх загроз (пошта, соціальні мережі);
  • захисту пристроїв від конфіскації, втрати інформації тощо;
  • захисту пристроїв від шпигунських програм та вірусів;
  • захищеного з'єднання з інтернетом;
  • захисту листування та голосових розмов;
  • налаштування конфіденційної комунікації в соцмережах.

Під час тренінгу тренери та учасники продискутують й специфічні виклики в цифровому світі, що стосуються роботи журналістів (захист джерел, приватність тощо).

Тренери: Павло Бєлоусов, DSS380 та Андрій Маштаков, DSS380.

Увага, для участі обов'язково потрібно привезти з собою ноутбук (планшет його не замінює).

Щоб подати заявку на участь у тренінгу, заповніть, будь ласка, реєстраційну анкету, до четверга, 7 березня 15:00. Увага, відбір відбувається на конкурсних засадах. Відібраних аплікантів ми повідомимо до 18.00, 7 березня.

Місце проведення: Київ, офіс ГО «Інтерньюз-Україна». Деталі учасники заходу отримають на електронну адресу (переконайтесь у її правильності при реєстрації).

Участь безкоштовна, організатори покривають витрати на проїзд (потяг не вище класу «купе», Інтерсіті 2-го класу та автобуси (відстань до Києва — до 300 км) за наявності оригіналу квитка), забезпечують харчуванням під час проведення тренінгу та проживанням.

Контактна особа – Ірина Зінець, тел. 063 129 57 59, E-mail: izinets@internews.ua

Детальніше про проект: https://dss380.org/, https://www.facebook.com/dss380org/

Хештег навчання: #dss380

Схожі події та новини

Подія
Проєкт DSS380 надасть підтримку з цифрової безпеки трьом редакціям

ГО «Інтерньюз-Україна» запрошує українські медіа до участі в конкурсі, в якому команда фахівців DSS380 (Digital Security School Ukraine) проведе аудит та поглиблені консультації з цифрової безпеки. Дедлайн подачі заявок — 19 грудня 2019 року.

Подія
Тренінг з цифрової безпеки для журналістів

24–25 січня запрошуємо журналістів до Києва для участі у дводенному тренінгу. Участь безкоштовна, організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування.

Подія
7 порад , як уберегти свої дані і гроші в Інтернеті

ГО «Інтерньюз-Україна» та Школа цифрової безпеки DSS380 запрошують на дискусію про захист своїх цифрових активів в рамках Friday Security Nights – 13 березня у Києві.