preloader
search-icon

Як змінити поведінку в цифровому світі

Тренінг з цифрової безпеки для журналістів

четвер–п’ятниця, 24–25 січня 2019 року

ГО «Інтерньюз-Україна» в рамках Школи цифрової безпеки DSS380 у партнерстві з eQualit.ie (Монреаль, Канада) продовжують серію тренінгів з цифрової безпеки для українських журналістів й запрошують до участі в черговому дводенному тренінгу. Мета тренінгів – змінити поведінку учасників в цифровому світі на основі вивчення їхніх потреб.

Ми переконані, що у професійній діяльності журналісти здатні краще управляти ризиками щодо інформації та пристроїв. А напередодні виборів питання захисту даних буде особливо актуальним для журналістів та редакцій.

Реєстрація

Впродовж двох днів тренери ідентифікують ключові ризики учасників щодо цифрових загроз, обговорять рішення, й, відповідно, учасники переглянуть свої підходи щодо:

  • захисту облікових записів від зовнішніх загроз (пошта, соціальні мережі);
  • захисту пристроїв від конфіскації, втрати інформації тощо;
  • захисту пристроїв від шпигунських програм та вірусів;
  • захищеного з'єднання з інтернетом;
  • захисту листування та голосових розмов;
  • налаштування конфіденційної комунікації в соцмережах.

Під час тренінгу тренери та учасники продискутують й специфічні виклики в цифровому світі, що стосуються роботи журналістів (захист джерел, приватність тощо).

Тренери: Павло Бєлоусов, DSS380, та Андрій Маштаков, DSS380.

Увага, для участі обов'язково потрібно привезти з собою ноутбук (планшет не замінює ноутбука).

Щоб подати заявку на участь у тренінгу, заповніть, будь ласка, реєстраційну анкету до п’ятниці, 18 січня 15:00 (приорітетний відбір) або ж до неділі, 20 січня, 15:00. Увага, відбір відбувається на конкурсних засадах. Перших відібраних аплікантів ми повідомимо до 18.00, п’ятниці, 18 січня. Решту – у понеділок, 21 січня.

Місце проведення: Київ, офіс ГО «Інтерньюз-Україна». Деталі учасники заходу отримають на електронну адресу (переконайтесь у її правильності при реєстрації).

Участь безкоштовна, організатори покривають витрати на проїзд (потяг не вище класу «купе», Інтерсіті 2-го класу та автобуси [відстань до Києва — до 300 км] за наявності оригіналу квитка), забезпечують харчуванням під час проведення тренінгу та проживанням.

Контактна особа – Ірина Зінець, тел.: +38 063 129 57 59, E-mail: izinets@internews.ua

Детальніше про проект: https://dss380.org/, https://www.facebook.com/dss380org/

Хештег навчання: #dss380

Схожі події та новини

Подія
Проєкт DSS380 надасть підтримку з цифрової безпеки трьом редакціям

ГО «Інтерньюз-Україна» запрошує українські медіа до участі в конкурсі, в якому команда фахівців DSS380 (Digital Security School Ukraine) проведе аудит та поглиблені консультації з цифрової безпеки. Дедлайн подачі заявок — 19 грудня 2019 року.

Подія
7 порад , як уберегти свої дані і гроші в Інтернеті

ГО «Інтерньюз-Україна» та Школа цифрової безпеки DSS380 запрошують на дискусію про захист своїх цифрових активів в рамках Friday Security Nights – 13 березня у Києві.

Подія
Тренінг з цифрової безпеки для журналістів, 14–15 березня

Як змінити поведінку та почуватися безпечно в цифровому світі? Запрошуємо журналістів на дводенний тренінг у Києві. Участь безкоштовна.