preloader
search-icon

ГО «Інтерньюз-Україна» і UkraineWorld

Дайджест антизахідних повідомлень

ГО «Інтерньюз-Україна» і англомовне медіа UkraineWorld започатковують регулярний моніторинг та дайджест антизахідних повідомлень. Дайджест публікуватимемо двома мовами: українською та англійською.

За останні роки, антизахідні та антидемократичні наративи дедалі більше ширяться в українському інфопросторі. Суть цих меседжів не змінюється. Вони спрямовані на створення страшного образу «Заходу» («Європи», «Сороса», «МВФ»), який намагається знищити суверенітет України.

Директор з аналітики Інтерньюз-Україна Володимир Єрмоленко: «Цей дайджест аналізує ключові теми, спрямовані на підрив довіри до демократії. Голос антидемократичних сил в Україні та в усьому світі стає дедалі сильніший, і нам потрібно бути свідомими цієї небезпеки. Пандемія коронавірусу робить цей голос ще сильнішим, бо натякає, що закритий світ кращий та ефективніший, ніж відкритий. Нам треба боротися проти цього антидемократичного реваншу».

Дайджест антизахідних повідомлень #1: [період 30 березня-13 квітня]

до вашої уваги та поширення.

Основні тези цього періоду:

  • уряд продав Заходу українську землю;
  • «соросята» прагнуть зняти з посади Андрія Єрмака, керівника Офісу Президента;
  • Сорос створює нову партію на заміну Голосу;
  • Сорос спонсорує відеоуроки низької якості для українських дітей.

Нагадаємо, основна мета видання UkraineWorld — доносити правдиву інформацію та формувати об’єктивніший та повніший образ України у світі.