preloader
search-icon

Відкрита вакансія

Стажери до програми стажування в дослідницькій службі верховної ради україни 

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» запрошує взяти участь у спеціальній програмі стажування в Дослідницькій службі Верховної Ради України в межах Програми РАДА: Наступне покоління (RANG), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

МЕТА: надання інформаційно-аналітичної підтримки Верховній Раді України шляхом підготовки продуктів Дослідницької служби за безпосередньої співпраці з працівниками служби. Формування кадрового/експертного потенціалу служби.

ОПИС ПОСЛУГ

Тривалість стажування: березень-вересень 2023 р.

Формат: стажування відбуватиметься у офлайн форматі (години залучення будуть окремо обговорюватись з керівниками стажування).

За результатами конкурсу буде відібрано до 5 учасників програми стажування. Відібраним учасникам гарантується стипендія у розмірі мінімальної заробітної плати.

Під час стажування стажисти зможуть

 • познайомитись з організацією роботи Дослідницької служби;
 • долучитись до роботи в одному або декількох структурних підрозділах Дослідницької служби, бути присутнім на нарадах структурного підрозділу, виконувати інші доручення керівників підрозділів відповідно до плану стажування;
 • спільно з експертами Дослідницької служби працювати над інформаційними довідками, аналітичними записками та іншими документами Дослідницької служби Верховної Ради України, та/або будуть здійснювати підтримку роботи тренінгового центру Дослідницької Служби.

Порядок проходження стажування буде визначено індивідуальним планом стажування учасника. За особою, яка проходить стажування, на час стажування буде закріплено керівника стажування з числа відповідальних осіб або керівників структурних підрозділів Дослідницької служби Верховної Ради України.

Для учасників буде передбачено вступні тренінги щодо публічної політики та роботи із законодавством, а також тренінг з написання інформаційно-аналітичних документів для парламенту.

Учасники, які успішно пройдуть стажування, отримають сертифікати, рекомендаційні листи.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

Стажування орієнтоване на:

 • Студентів, аспірантів, докторантів вищих навчальних закладів; випускників вищих навчальних  закладів;
 • Співробітників неурядових організацій й аналітичних центрів, наукових установ.

ІНШІ ВИМОГИ:

 • Можливість проходити стажування протягом 6 місяців та бути долученим до роботи підрозділу.
 • Володіння англійською мовою (не нижче рівня В2).
 • Увага до деталей.
 • Комунікабельний та легко знаходить спільну мову з людьми.
 • Відмінно знається на офісних програмах та digital-інструментах (Google Docs, MS Excel, таск-менеджери, Zoom тощо).
 • Спокійно та конструктивно реагує на виклики, пропонує шляхи їх вирішення.

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ЗАЯВКИ

 • До участі в оцінці допускаються  пропозиції, які містять:
 • Резюме розміром не більше двох сторінок формату А4; 
 • Мотиваційний лист до участі у програмі розміром не більше однієї сторінки формату А4 українською мовою (в мотиваційному листі вкажіть, в якому відділі ДСВРУ Ви хотіли би пройти стажування);
 • Виконання практичного завдання (опис нижче);
 • Документи заповнені українською мовою;
 • Вчасно надіслані електронною поштою.

ОПИС ПРАКТИЧНОГО ЗАВДАННЯ:

В Україні триває конституційна реформа. До Дослідницької служби Верховної Ради України надійшло звернення щодо вивчення іноземного досвіду порядку формування та підстав припинення повноважень уряду. Ви, як інтерн установи, допомагаєте в опрацюванні цього звернення. Ваше завдання:

1. Опишіть досвід трьох демократичних держав із вказаного питання.

2. Оберіть держави на власний розсуд. При цьому, підберіть держави з різним підходом до формування уряду й різних правових систем.

3. Порівняйте законодавство обраних держав із законодавством України у відповідній сфері. 

4. Структура довідки довільна. 

5. Об'єм роботи до 3 сторінок A4 (без списку використаних джерел), шрифт – Times New Roman, 12 кегель.

6. Додайте список використаних джерел.

СТРОКИ НАДАННЯ КОНКУРСНОЇ ЗАЯВКИ

Пропозиції на участь у конкурсі приймаються до 18.00 31 березня 2023 року на пошту ktebiakina@internews.ua з обов'язковим зазначенням теми листа: «Заявка на конкурс_Стажування в ДС ВРУ». 

ВИМОГИ ДО ПОСЛУГ ТА УМОВИ ОПЛАТИ

Послуги оплачує ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору/акту виконаних робіт шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.

Участь в тендері можуть брати фізичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Для фізичних осіб — до заявки додається: скан-копія сторінок паспорту (1,2 та сторінка з пропискою), ідентифікаційний код.

Для ФОП — до заявки додається: актуальна виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, витяг з реєстру платників податків/свідоцтво платника єдиного податку, наявний перелік видів діяльності, що відповідають суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДи).

ОСНОВНІ КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ

 • Готовність виконувати роботи у визначені терміни.
 • Підтверджений досвід у сфері надання послуг/товарів.
 • Якість надання послуг.
 • Відповідність заявки потребі замовника та умовам конкурсної документації.

Визначення переможців відбудеться після технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями відбору та проведення співбесід з відібраними учасниками. Результати відбору будуть оголошені всім, хто брав участь у конкурсі, електронною поштою або телефоном. За результатами конкурсу буде відібрано до 5 учасників програми стажування.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Катерини Тебякіної за електронною адресою: ktebiakina@internews.ua