preloader
search-icon

Піврічний звіт 2017

Працюємо як оркестр: 13 фактів про «Інтерньюз-Україна», які ви не знали

Вересень – це завжди початок нового сезону, це нові плани та амбіції, підбиття підсумків і робота над собою. «Інтерньюз-Україна» працює як справжній оркестр, де кожен співробітник, партнер, донор грає свою унікальну партію. Чому це важливо не тільки для однієї організації, але й для всієї країни розповідаємо у нашому звіті за минулий бізнес-сезон, січень-серпень 2017 року. З початку 2017 року вийшли дві наші публікації. Команда «Інтерньюз-Україна» підготувала рекомендації як зробити безпечною роботу та спілкування в онлайні для медіа, органів влади та Інтернет-спільноти. Книга «Путівник по реформах» про ключові суспільні зміни, їх еволюцію та перспективи, – унікальна. Вперше в Україні матеріали незалежних експертів зібрано у зручному і привабливому дизайні. Її презентацію на початку серпня 2017 для друзів «Інтерньюз-Україна» доповнила нестандартна церемонія визначення героїв реформ The Reforms Guide Awards. Цього сезону почали роботу три сайти з аналітикою. Відкриваємо Україну іноземним журналістам і політикам завдяки статтям UkraineWorld, детально про 17 ключових реформ розповідаємо на «Путівнику по реформах». Останні новини зі світу нових медіа завжди доступні на сайті «Інтернет-свобода».

Ми відкривали не лише свої таланти, але й таланти інших. Влітку 2017 року пройшла перша Школа публіцистики для ветеранів АТО #ГолосВійни. Результатом навчання стане опублікована збірка найкращих творів. Команда «Інтерньюз-Україна» також поринає у творчість – цього року в офісі з’явився новий креативний простір Malevych Room для всіх співробітників та наших гостей. «Інтерньюз-Україна» грає в унісон з медіа. Ми підтримуємо та сприяємо їх розвиткові, пояснюємо реформи і позитивні зміни в країні. За останні вісім місяців у 2017 році регіональні журналісти мали нагоду обговорити пенсійну реформу з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, здобутки Верховної Ради зі Спікером Андрієм Парубієм. Стали регулярними наші прес-брифінги з пані Віце-прем’єр міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе та профільними посадовцями Кабміну. «Інтерньюз-Україна» бере активну участь у комунікації медичної та енергетичної реформ – від тренінгів для медіа до роликів, інфографік та інших інтерактивних матеріалів. Пояснювати державні трансформації допомагають легендарні мультгерої, трійця козаків. З січня по серпень 2017 року ми втілювали 22 великих проекти. Провели 97 заходів: від невеликих зустрічей, неформального спілкування до масштабних конференцій. Це понад 437 годин навчання та відкриттів. Наша робота об’єднала майже 5000 українців з 36 великих і маленьких міст України. Родзинкою сезону стало залучення до європейських змін медіа, активістів та молоді з Чугуєва, Коломиї, Ковеля, Самбора, Мукачева, Павлограда, Чорноморська, Слов’янська та інших невеликих українських міст.

«Інтерньюз-Україна» починає новий, не менш активний сезон. З новими ідеями, натхненням та новими мелодіями. Приєднуйтесь до змін і Ви, ставайте кращими щодня.