preloader
search-icon

Регіональна Євросесія від Представництва ЄС

Влада та ГО: здобутки у співпраці

25-26 травня Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на онлайн вебінари, присвячені обговоренню реалізованих проєктних ініціатив представниками влади та громадського сектору в рамках програм від Європейського Союзу.

Подія на Facebook.

Що?

Регіональна Євросесія «Влада та ГО: здобутки у співпраці».

Коли?

25-26 травня (понеділок-вівторок), 16:00 – 17:00.

Для кого?

Представники громадських організацій, благодійних фондів, аналітичних центрів, навчальних закладів та місцевої влади, що мають досвід співпраці з проєктами Євросоюзу та займаються утвердженням європейських цінностей.

Захід буде присвячений обговоренню історій успіху співпраці місцевої влади та неурядових організацій у реалізації проєктів, що фінансуються Європейським Союзом. Спікери будуть презентувати свої проєкти, ділитися досвідом участі в грантових ініціативах ЄС, а також розкажуть про короткострокові та довгострокові результати своєї діяльності.

Участь у вебінарах безкоштовна та за попередньої реєстрації.

25 травня (понеділок), 16:00 – 17:00 Стежте за онлайн-трансляцією за посиланням.

26 травня (вівторок), 16:00 – 17:00 Стежте за онлайн-трансляцією за посиланням.

За деталями заходу, будь ласка, звертайтеся до Аліси Тягун, тел +38(095)726-54-66, atiagun@internews.ua, або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua.

Захід проводиться Представництвом Європейського Союзу в Україні. Він є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.