preloader
search-icon

Вебінари для підприємців від Представництва ЄС в Україні

Вебінари «Мікробізнес в Україні: європейський досвід»

15-17 квітня Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на онлайн вебінари про можливості та перспективи розвитку мікробізнесу в регіоні, юридичну підтримку і супровід такого бізнесу та програми допомоги від Європейського Союзу для мікропідприємництва.

Для кого? Підприємці, експерти у сфері торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислової палати, журналісти бізнес-видань та всі зацікавлені.

Участь у вебінарах безкоштовна та за попередньої реєстрації. Подія на Facebook.

Спікери 15 квітня (16:00 – 17:20):

Олена Фесенко, координаторка консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, завідувач відділу Міжнародної співпраці, трансферу технологій та захисту інтелектуальної власності Інституту фізики НАН України. Тема: «Європейська мережа підприємств та її можливості для мікробізнесу та сімейних підприємств. Приклади оформлення запитів та пропозицій».

Ілля Несходовський, експерт із податкового законодавства. Тема: «Як організувати діяльність мікропідприємства, щоб уникнути штрафів».

Трансляція тут.

Спікери 16 квітня (16:00 – 17:20):

Яна Горюнова, керівниця команди розробників програмного забезпечення Офісу ефективного регулювання – BRDO. Тема: «Все про перевірки, або як користуватися інспекційним порталом inspections.gov.ua».

Яніна Добровольська, керівниця проекту Start Business Challenge Офісу ефективного регулювання – BRDO. Тема: «Start Business Challenge та його можливості для започаткування власної справи».

Ольга Гвоздьова, начальниця відділу аналітики ДУ «Офіс з просування експорту України». Тема: «Інструменти підтримки бізнесу від «Офісу з просування експорту України». Онлайн інструменти для дослідження ринку та пошуку партнерів».

Трансляція тут.

Спікери 17 квітня (16:00 – 17:20):

Тетяна Фіщук, директорка з комунікацій проекту Всі. Свої. Тема: «Тенденції розвитку мікробізнесу в Україні та переваги об’єднання мікробізнесу на одній платформі».

Євген Ерік, директор та засновник компанії SolarGaps. Тема: «Практичні поради для розвитку мікробізнесу та виходу на європейський ринок».

Олександр Бабій, консультант з розробки і реалізації програм та донорської координації Офісу розвитку МСП. Тема: «Програма «Доступні кредити 5-7-9%» та її можливості для українського мікробізнесу».

Гліб Денисюк, радник Офісу розвитку МСП з питань доступу до фінансування. Тема: «Портал для малого і середнього бізнесу sme.gov.ua та його практична користь для підприємця».

Трансляція тут.

Вебінари проводяться Представництвом ЄС в Україні у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Європейською Мережею Підприємств (EEN) та ДУ «Офіс з просування експорту України». Вони є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За деталями звертайтесь до Аліси Тягун, тел +38(095)726-54-66, atiagun@internews.ua або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua.