preloader
search-icon

«Мікробізнес в Україні: європейський досвід»

Вебінари для підприємців від Представництва ЄС в Україні

7-8 травня Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на онлайн вебінари про можливості та перспективи розвитку мікробізнесу, юридичну підтримку і супровід такого бізнесу та програми допомоги від Європейського Союзу для мікропідприємництва.

Для кого?

Підприємці, експерти у сфері торгівлі та консалтингу, представники бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгово-промислових палат, журналісти бізнес-видань та всі зацікавлені.

Подія на Facebook.

Участь у вебінарах безкоштовна та за попередньої реєстрації.

7 травня (четвер), 16:00 – 17:00. Онлайн-трансляція за посиланням.

Спікери: Наталія Скічко, експертка консорціуму Enterprise Europe Network-Ukraine, консультантка IMP³rove Academy. Що таке «Оцінка управління інноваційними процесами» та як скористатися цим сучасним інструментом від Європейської академії з управління інноваціями - IMP³rove Academy.

Ксенія Савченко, радниця із питань інфраструктури малого та середнього бізнесу та бізнес-послуг Офісу розвитку МСП. Інформаційні пункти підприємця: консультації для мікробізнесу та майбутніх підприємців.

8 травня (п’ятниця), 16:00 – 17:00. Онлайн-трансляція за посиланням.

Спікерка: Ольга Гвоздьова, начальниця відділу аналітики ДУ «Офіс з просування експорту України». Онлайн інструменти для дослідження закордонних ринків.

За деталями заходу, будь ласка, звертайтесь до Аліси Тягун, тел +38(095)726-54-66, atiagun@internews.ua або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua.

Вебінари проводяться Представництвом ЄС в Україні у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Європейською Мережею Підприємств (EEN) та ДУ «Офіс з просування експорту України». Вони є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.