preloader
search-icon

26 червня – 16 липня, ImpactHub

В Одесі відкриється інтерактивна інсталяція про вимушене #ЖиттяСпочатку

У вас є обмаль часу на збори, одна валіза й одне життя, яке доведеться починати спочатку. Що ви візьмете з собою? Речі першої необхідності чи шкільний фотоальбом? Улюблену іграшку сина чи його теплі речі? Ви не знаєте, коли повернетесь і чи повернетесь взагалі. Вам не вдасться забрати рідні запахи та відчуття дому.

Інтерактивна інсталяція «Вмісти своє життя у валізу» пропонує жителям Одеси зануритись у досвід понад 1,5 млн вимушених переселенців з Криму та Донбасу. У Києві та Львові інтерактивну інсталяцію вже відвідали понад 700 гостей.

Де? ImpactHub, вул. Грецька, 1а.

Коли? 26 червня – 16 липня, з 11:00 до 19:00 (понеділок – вихідний).

Вхід вільний.

Офіційне відкриття відбудеться у середу, 26 червня, о 16:00.

Форма реєстрації для медіа – http://bit.ly/2Ip6nKN.

Детально продуманий простір з елементами квесту та 360-відео змусить відвідувачів за кілька хвилин пережити раптовий від’їзд, пройти контрольно-пропускний пункт, знайти нове помешкання та почати #ЖиттяСпочатку. Гарантуємо: ви будете збиратися так швидко, як ніколи до цього не збиралися, і побачите те, що ніколи не бачили.

Facebook-подія: https://www.facebook.com/events/513125366161923/

Інтерактивна інсталяція сприятиме подоланню стереотипів та упереджень, що існують стосовно переселенців з Криму та Донбасу, а також поглибить взаєморозуміння між жителями різних регіонів України.

Ініціатива втілюється ГО «Інтерньюз-Україна» за кошти Чорноморського фонду регіонального співробітництва Німецького фонду Маршалла (BST).