preloader
search-icon

Онлайн-подія

Тролі проти Заходу

Інтерньюз-Україна та UkraineWorld.org запрошують на онлайн-подію «Тролі проти Заходу: як антизахідні політики в Україні використовують армії тролів для своїх цілей».

Коли?

п’ятниця, 25 вересня, 14:00–15:00.

Де?

Zoom (лінк на подію буде надіслано зареєстрованим учасникам). Реєстрація.

Подія у Facebook

Про що?

В Україні зростає антизахідна пропаганда. Її головні «інфобійці», пов’язані з проросійськими та олігархічними силами в Україні, поширюють меседжі про те, що Україна перебуває під «зовнішнім управлінням» та контролем «західних кураторів», що європейська та євроатлантична інтеграція України є найбільшою загрозою для незалежності України — більшою, ніж російські танки.

Інтерньюз-Україна та UkraineWorld регулярно слідкують за їхніми наративами.

Ці антизахідні гравці мають величезні армії прихильників в інтернеті. У нашому новому дослідженні ми аналізуємо, наскільки реальними є ці армії. Чи дійсно справжні люди ховаються за сторінками їхніх численних фанів у соцмережах.

На онлайн-події будуть презентовані висновки дослідження «Фейкові фанати: Як антизахідні гравці в Україні та Росії використовують армії тролів для просування власних інтересів».

Спікери:

  • Володимир Єрмоленко, директор з аналітики ГО «Інтерньюз-Україна», головний редактор UkraineWorld.org, філософ, письменник;
  • Віталій Рибак, аналітик ГО «Інтерньюз-Україна»;
  • Барбора Маронкова, директорка Центру інформації та документації НАТО в Україні.

Контактна особа: Ганна Дьомочка, hdiomochka@internews.ua, тел. 099 067 73 75.