preloader
search-icon

Тренінги

Прозора приватизація та оренда: Як це працює? Як контролювати?

У межах проєкту IWPR за підтримки МЗС Норвегії та USAID EDGE, ГО «Інтерньюз-Україна» спільно з ГО «ВоксУкраїна» (VoxUkraine) запрошують Вас взяти участь у безкоштовній онлайн-школі «Прозора приватизація та оренда: Як це працює? Як контролювати?».

Навчання відбуватиметься з 8 лютого до 3 березня 2021 року у форматі Zoom-вебінарів із 3-х модулів:

  • Приватизація
  • Оренда
  • Досвід роботи ГО та журналістів-розслідувачів

Заявку на участь можна заповнити за посиланням до 3 лютого включно.

Кількість місць обмежена.

Для кого

Для представників громадського сектору та журналістів, які хочуть розібратися з темою приватизації та оренди держмайна й моніторингом інформації.

Про що курс

Про всі нюанси й особливості реформ приватизації та оренди держмайна; можливості, які вони створюють для держави та громад; особливості контролю; робота з відкритими даними та висвітлення.

Хто спікери

Представники Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Фонду державного майна України, ДП «Прозорро.Продажі», Transparency International Ukraine, Texty.org, YouControl.

Що отримають учасники

  • Сертифікат участі та практичні навички для аналізу даних, проведення топових розслідувань у сфері власності держмайна.
  • Підписки на корисні ресурси для подальшої громадської та професійної діяльності.
  • Стажування та менторство у Transparency International Ukraine, VoxUkraine, Texty.org, YouControl, Opendatabot.
  • Інтерв'ю з топ-менеджерами ключових установ: МЕРТ, ФДМУ, Прозорро.Продажі та донорських антикорупційних організацій.
  • Можливість публікації матеріалів трьох найкращих фінальних проєктів у провідних національних медіа.

Докладна інформація про Онлайн-школу

Онлайн-курс проводять ГО «Інтерньюз-Україна» та VoxUkraine в межах проєкту Інституту висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Норвегії та у партнерстві з USAID EDGE.

Мета – зміцнення системи громадського контролю з боку громадянського суспільства та медіа; протидія та запобігання корупції; посилення діалогу між експертами, медіа, ГО та представниками державних інституцій; покращення інформування громадськості та залучення громадян до розвитку місцевої громади; моніторинг та висвітлення реформ приватизації та оренди; залучення ГО та медіа до співпраці та висвітлення тематики.

Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) – це міжнародна некомерційна організація з головними офісами в Лондоні, Вашингтоні та Амстердамі, що працює зі ЗМІ та громадянським суспільством задля покращення ситуації в майже трьох десятках країн світу, що перебувають в умовах кризи, конфлікту чи трансформації. IWPR працює в Україні з 2014 року.

Проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) EDGE має на меті нарощування потенціалу сектору громадянського суспільства у забезпеченні справедливої та прозорої приватизації державних активів та підтримку стратегії комунікації приватизації уряду України, завдяки якій громадськість матиме доступ до інформації в режимі реального часу про процес приватизації та його переваги для українського суспільства.