preloader
search-icon

Тренінг для журналістів

Як розпізнати кремлівську пропаганду, працюючи з інформацією

ГО «Інтерньюз-Україна» та портал LIGA.net запрошують журналістів і редакторів українських медіа на безкоштовий онлайн-тренінг «Як розпізнати кремлівську пропаганду, працюючи з інформацією».

Коли: з 15 до 18 грудня (15:00‒18:00).

Де: відеоконференція у Zoom.

Учасники зможуть удосконалити знання і навички роботи з дезінформацією: освоїти інструменти перевірки достовірності інформаційних повідомлень, виявлення дезінформації та зловмисних наративів.

Тренерами та спікерами стануть
  • Володимир Єрмоленко, директор з аналітики «Інтерньюз-Україна»;
  • Вікторія Романюк, заступниця головного редактора в проєкті StopFake;
  • Валерія Кондратова, спеціальна кореспондентка LIGA.net;
  • Юрій Смирнов, спеціальний кореспондент LIGA.net.

«Зараз скрізь говорять про "дезінформацію", "пропаганду", "фейки" та "інформаційну війну". Але часто самі ці поняття вживають без критичного осмислення. На тренінгу ми будемо вчитися розрізняти різні типи зловмисних інформаційних впливів, щоби розуміти: де перед нами фейк, де маніпуляція, а де – стратегічний наратив. Ми також навчимося практичних навичок та інструментів виявлення дезінформації», — розповідає директор з аналітики «Інтерньюз-Україна» Володимир Єрмоленко, який працюватиме з учасниками тренінгу 15 грудня.

Реєструйтеся до 12 грудня (18:00)

У перший день, 15 грудня, учасники ознайомляться з детальним розбором актуальних кейсів та дезінформаційних операцій в Україні та світі. 16 та 17 грудня вони працюватимуть із практичними інструментами перевірки інформації, виявлення дезінформації та зловмисних наративів, пошуку їхніх джерел. 18 грудня — обговорять практичне застосування засвоєного матеріалу з журналістами LIGA.net, які висвітлюють і аналізують приклади російської дезінформації.

З питаннями звертайтеся, будь ласка, на електронну адресу: K.Kistol@liga.net.


Тренінг відбудеться в межах програми «Сприяння протистояння дезінформації в українських ЗМІ» реалізується за підтримки посольства США в Україні.