preloader
search-icon

Тендер

Тендер на виготовлення банерів з press wall конструкціями в комплекті

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на надання виготовлення банерів з press wall конструкціями в комплекті в межах проєкту із забезпечення експертного та організаційного супроводу діяльності, спрямованої на посилення комунікаційної спроможності українського парламенту, який реалізується в межах Програми USAID РАДА, що виконується Фондом Східна Європа.

Заявки на участь у тендері приймаються до 23:59 20 травня 2021 року на пошту achupis@internews.ua.

Мета: друк банерів та виготовлення розбірних металевих конструкцій задля оперативного монтажу та демонтажу в місці експонування виставки.

Опис

Комплекти мають складатись із полотен банерів і металевих конструкцій (5 різних стендів, що складають 1 комплект експозиції).

Специфікація для виготовлення полотна: 1,5х1,5 м, банерна тканина, фотодрук, з люверсами.

Металеві конструкції для встановлення (press wall констукція): вертикальні стояки довжиною 2 м, горизонтальні — 1,5 м, розбірні зі стяжками для монтажу.

Кількість: 10 комплектів по 5 банерів у кожному (50 шт.).

Терміни виготовлення продукту: до 30 травня 2021 року.

СКЛАДОВІ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

  • Запропонований бюджет;
  • Опис досвіду у виготовленні подібних продуктів;
  • Реєстраційні документи.

СТРОКИ НА НАДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Заявки на виготовлення продукту приймаються до 23:59 20 травня 2021 року. Заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу achupis@internews.ua з темою листа «Тендер на друкарські послуги».

ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

  • Оформлені українською мовою;
  • Закріплені підписом і печаткою;
  • Вчасно надіслані електронною поштою.

ВИМОГИ ДО ПОСЛУГ ТА УМОВИ ОПЛАТИ

Оплата послуг здійснюється ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору про надання послуг та кошторису витрат на виробництво шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях. Участь у тендері можуть брати юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Для ФОП: до заявки додається перелік видів діяльності, що повинен відповідати суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДИ) і реєстраційні документи (скан-копії свідоцтва про реєстрацію ФОП, витяг з державного реєстру, свідоцтво платника єдиного податку).

Для юридичних осіб: реєстраційні документи (скан-копії Статуту, свідоцтва про державну реєстрацію, свідоцтва платника ПДВ ( витягу з реєстру платників ПДВ) та/або свідоцтва про сплату єдиного податку чи іншого податку відповідно до чинного податкового законодавства).

КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ

  • Відповідність заявки потребі замовника та умовам тендерної документації;
  • Підтверджений досвід у сфері надання відповідних послуг;
  • Прийнятна ціна (передбачена бюджетом на продукти) та умови надання послуг.

ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями, які зазначені в Тендерній пропозиції.

ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕЗУЛЬТАТУ

Переможцю тендеру буде надісланий лист електронною поштою з відповідною інформацією, і/або повідомлено про перемогу телефоном.

У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Анастасії Чупіс, координаторки проєкту за електронною адресою: achupis@internews.ua.

Схожі події та новини