preloader
search-icon

тендер

Тендер на розробку та виготовлення брендованого записника-візитівки для проекту UkraineWorld

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» оголошує тендер на розробку та виготовлення брендованого записника-візитівки для проекту UkraineWorld.

Заявки на участь у тендері приймаються до 23:59 28 липня 2019 року.

Мета: виготовити брендований записник-візитівку, який своїм оформленням та символікою викличе інтерес до проекту UkraineWorld, а також пояснить його базові цілі та основні напрями діяльності широкій аудиторії.

Опис: брендований записник-візитівка повинен бути формату 10x10 см, або схожого. Продукт повинен бути виконаний в кольорах проекту UkraineWorld, а саме білому, чорному та жовтому, мати резинку, що допомагатиме тримати записник закритим, та невеликий олівець у комплекті. Окрім того, записник повинен містити інформацію, зображену графічно або текстово, що в розважальній чи інтерактивній формі пояснюватиме основні аспекти діяльності проекту. Текст при цьому повинен бути виконаний англійською мовою. Матеріали обкладинки і наповнення – папір Мюнхен, щільність 60-80г/м2, обкладинка 400г/м2; лакування та рельєфність заголовку

Тираж: 500

Терміни виготовлення продукту: до 15 вересня 2019 року.

Складові тендерної пропозиції

 • Запропонований бюджет
 • Макет брендованого записника-візитівки
 • Опис досвіду у виготовленні подібних продуктів
 • Реєстраційні документи

Строки на надання тендерної пропозиції

 • Заявки на виготовлення продукту приймаються до 23:59 28 липня 2019 року.
 • Заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу mpanchenko@internews.ua з темою листа «Тендер на виготовлення брендованого записника-візитівки».

Правила оформлення тендерної пропозиції

До участі в оцінці допускаються тендерні пропозиції, які:

 • Оформлені українською мовою
 • Вчасно надіслані електронною поштою

Вимоги до послуг та умови оплати

Оплата послуг здійснюється ГО «Інтерньюз-Україна» на підставі підписаного з виконавцем договору про надання послуг та кошторису витрат на виробництво шляхом безготівкового перерахування відповідної суми на рахунок виконавця у гривнях.

Участь в тендері можуть брати юридичні особи та фізичні особи-підприємці (ФОП).

Для ФОП: до заявки додається перелік видів діяльності, що повинен відповідати суті послуг, щодо яких оголошено тендер (КВЕДИ) та реєстраційні документи (скан-копії свідоцтва про реєстрацію ФОП, витяг з державного реєстру, свідоцтво платника єдиного податку).

Для юридичних осіб: реєстраційні документи (скан-копії Статуту, свідоцтва про державну реєстрацію, свідоцтва платника ПДВ ( витягу з реєстру платників ПДВ) та/або свідоцтва про сплату єдиного податку чи іншого податку відповідно до чинного податкового законодавства).

Критерії вибору переможців

 1. Відповідність заявки потребі замовника і умовам тендерної документації;
 2. Підтверджений досвід у сфері надання відповідних послуг;
 3. Якість пропонованого макету продукту;
 4. Прийнятна ціна (передбачена бюджетом на продукту) та умови надання послуг.

Визначення переможців

Відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями, які зазначені у Тендерній пропозиції.

Оприлюднення результату

Переможцю тендеру буде надісланий лист електронною поштою з відповідною інформацією, і/або повідомлено про перемогу телефоном.