preloader
search-icon

Проєкт мобільного сторітелінгу

Stories from Ukraine

У вересні ГО «Інтерньюз-Україна» та англомовне медіа UkraineWorld запустили проєкт мобільного сторітелінгу «Stories from Ukraine», що фінансується Міжнародним фондом «Відродження».

Цим проєктом ми намагаємося зруйнувати усталені стереотипи та негативні уявлення про Україну за її межами. Для багатьох іноземців Україна — це війна, корупція, бідність, Чорнобиль. «Stories from Ukraine» має розірвати такі асоціації за допомогою відеоісторій про людей та ініціативи, що трансформують Україну. Наше завдання — створити нові асоціації, що Україна — це передусім люди, вільні й ініціативні: прогресивна молодь, розвиток технологій, антикорупційні та екологічні ініціативи, захист прав людини, боротьба й успіх. Саме про них ми розповімо у 60 відео, які плануємо створити у рамках проєкту.

Із першими трьома відео вже можна ознайомитися на Facebook сторінці UkraineWorld та в YouTube каналі Internews Ukraine.

У рамках проєкту ГО «Інтерньюз-Україна» проведе тренінг із мобільної журналістики, учасники якого матимуть змогу отримати гранти на створення відеоісторій. Аби залучити більше охочих до творення правдивого іміджу України в очах іноземців, ми також запустимо флешмоб мобільного сторітелінгу. Найкращі відео будуть опубліковані на сторінці UkraineWorld.

Ви також можете допомогти нам у пошуку героїв. Хочете, щоби за кордоном дізналися про цікаву ініціативу чи людей, які змінюють Україну на краще? Напишіть про це журналістці та менеджерці проєкту Ірині Матвіїшин на адресу: imatviyishyn@internews.ua.