preloader
search-icon

КРИЗА ЯК ШАНС

Монетизація медіа в умовах кризи

Навіть після завершення карантину робота журналістів не буде такою, як раніше. Необхідно адаптовуватися до нової реальності. Задля того, щоб ця адаптація пройшла менш стресово, ми розробили організували та провели онлайн-курс «Криза та робота редакцій». Його наскрізна ідея — побачити у кризі нові можливості для редакцій та шанс для журналістів на практиці продемонструвати всю цінність якісних матеріалів.

За результатами онлайн-курсу ми підготували 24 відеоуроки тривалістю 7–16 хвилин кожен. Журналісти та редактори зможуть переглядати матеріали у будь-який зручний час та застосовувати здобуті знання на практиці. Сподіваємося, це допоможе медійникам вийти із кризи ще більш сильними та професійними.

До вашої уваги – відеоуроки вебінару «Монетизація медіа в умовах кризи. На кого можуть розраховувати редакції?»:

Відеоурок 21

Диверсифікація доходів в умовах кризи – чи є прості відповіді?

Відеоурок 22

Які підходи бізнесу мають засвоїти українські редакції аби вижити?

Відеоурок 23

Монетизація через цифрові передплати та роботу з читачами. Світові та вітчизняні тренди

Відеоурок 24

Кнопка для пожертв на сайті: що це дає і як це працює

Усі відеоуроки з курсу «Криза та робота редакцій» дивіться за посиланням.

Тренери курсу

Віталій Мороз, керівник програм нових медіа в ГО «Інтерньюз-Україна». Очолює програми цифрової грамотності та кібербезпеки для журналістів і громадянського суспільства (Digital Security School 380). Автор трьох онлайн-курсів для журналістів.

Михайлина Скорик, очільниця агенції Media Masters, медіатренерка з досвідом понад 10 років. У минулому — головна редакторка сайту podrobnosti.ua, порталу tochka.net, випускова редакторка на телеканалах «1+1», «Business», ТРК «Україна». Сертифікована тренерка DW Academie.